Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Süper Kase'yi izlemek ahlaksız mı?

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor

 1. Futbol oynamanın beyniniz için kötü olduğuna dair kanıtlar ve kamuoyu farkındalığı var. Ve şimdi, demansa ve erken ölümlere mahkum olan eski oyuncuların istatistiklerini dramatize etmek ve korkunç anekdotlar yapmak için, Concussion - Will Smith'in başrol oynadığı büyük bir Hollywood filmi var.

 2. Fakat bunun, ülkemizin dikkatimizi diğerlerinden daha fazla tutan büyüleyici, şiddetli spora olan tutkusu üzerinde bir etkisi var mı?

 3. Bu Pazar günü Super Bowl turnuvasında yayınlanan yeni bir anket evet - ve hayır anlamına geliyor. Her zamankinden daha fazla Amerikalı, oğullarının futbol oynamasına izin vermeyeceklerini söylüyor. Oysa futbol bizim favori seyirci sporumuz olmaya devam ediyor (yakın bile değil) ve değişmek üzere olduğunu gösteren hiçbir şey yok.

 4. Bu nedenle, giderek daha fazla insanın kendi oğullarımızın oynamasına izin vermeyeceği aynı zamanda, diğer insanların oğullarının bizi tarlalarda eğlendirmek için beyin hasarı riskiyle karşı karşıya kaldıklarını izlemeye dair hiçbir vasıfımız yok. NFL.

 5. Yeni Kamu Din Araştırmaları Enstitüsü araştırması sadece bir yılda, çocuklarının kask ve omuz pedlerini takmalarına izin vermeyecek insan sayısında yüzde 9'luk bir artış olduğunu gösteriyor. . PRRI, Amerikalıları geçen yıl bu soruya oyladığında,% 22'si Johnny'yi ızgaradan uzak tutacaklarını söyledi; şimdi bu rakam% 31.

 6. Bu, erkeklerin ve gençlerin atletik zafer peşinde koşması ve karakterini, takım çalışması becerilerini ve benzerlerini - uzun süredir haklı çıkarması için futbolun karakterini, takım becerilerini geliştirmesi için bir alan olarak futbolun uzun vadeli uygunluğuna işaret ediyor popülariteye rağmen oynamaya zarar verme eğilimindesin.

 7. Ancak seyirci deneyimi olarak, Amerikan kültüründe futbol her zamankinden daha uzun duruyor. Seattle Seahawks ve New England Patriots arasında geçen yılki Super Bowl'un televizyon reytingleri bir rekor kırdı - sadece bir futbol maçı için değil, her türlü TV programı için de. Bu sadece bir Super Bowl olgusu, seyir partilerinin ürünü, yarı zamanlı gözlükler ve reklam endüstrisinin sunduğu en iyi şey değildir. USA TODAY'ın Kasım ayında bildirdiği gibi, en çok izlenen düzine TV "geçen sonbaharda normal sezon NFL oyunlarıydı." [! 3148 => 1140 = 1!

 8. NFL'de oynayan erkeklerin çoğunluğunun siyah ve / veya dezavantajlı geçmişlerden geldiği gerçeğiyle, sporun büyük seyirci popülaritesini belirle ürpertici bir his ile.

 9. En azından ben yapıyorum, bu yüzden NFL'yi üç yıl önce izlemeyi bıraktım ve geçen yılki playoff maçlarında tekrarlama olmasına rağmen, bu sezon tam bilgisine sahip olmama rağmen bu sezon futbolda kalmama devam ettim. Aslında tüm sporlarımızın en iyi izleyicisini sunuyor (sürekli reklamlara rağmen). Cidden, başka hangi spor atletizm, aksiyon, strateji, şiddet, öngörülemezlik ve dramayı tek bir pakette birleştirir?

 10. Televizyon reytinglerine bakıldığında, futbol izleyen insan kalabalığından alçakgönüllü çıkışımda çok az şirketim var. Bu şaşırtıcı değil. Futbol kültürümüzün derinliklerine yerleştirilmiş. Oyuna büyük miktarda para, tutku ve sadakat yatırılır. Bunlar bir gecede kaybolmayacak.

 11. Ama yıllar geçtikçe, benimki gibi niteliklerin daha fazla taraftarın kafasına sızmaya başlayacağından şüpheleniyorum. Futbol seyircisinin, doğrudan öldürme olmasa da, Açlık Oyunları'nda yapılan "spor" u nasıl etkilediğini görmeye başlayacaksınız. Birçoğumuz, genç erkeklerin “oynadığı” bir “oyun” olmak için aldığımızın aslında bir oyun olmadığını, temel olarak ümitsizlerin izlediği bir yoksulluktan çıkma yolu olduğunun farkındayız.

 12. Veya, daha fazla kişi için, pazar günleri izlerdik.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407