Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Süper Kase Sırasında Reklam Amaçlı

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor

 1. Süper Kase sırasında şirketlerin yayınladığı reklamların çoğu, toplumsal bir amaç belirleyen temaları yansıtıyordu. Yüzeyde bu reklamlar tamamen fedakar görünüyor. Derinlemesine inceleme, şirketin, hem alt çizgi hem de topluma fayda sağlayan işleri için bir amaç benimsemiş olduğunu yansıttığını göstermektedir. Bu, uzun vadede karını sürdürmek isteyen tüm işletmeler için bir zorunluluktur.

 2. Super Bowl reklamları yılın en pahalısıdır. Şirketlerin bu pahalı reklamlar sırasında amaçlarının parlamasına izin vermesi, yıllardır öğrettiğim şeyi yansıtıyor: toplumu ve şekillendirici dediğim toplumsal aktörleri bir şirketin kendisini gerçekten ayırt etmenin en iyi yolu. [! 3149 => 1140 = 1!

 3. Coca-Cola - #MakeItHappy: Kola, içme veya ürünlerinden birini mutluluk ve mutlu insanlarla paylaşmak için çok çalışıyor. Bu imajı yaygınlaştırmak, İnternet üzerindeki "Hiç kimse sizi beğenmez" den "Sizin gibi kimse yok" u değiştirmekten daha iyi bir yoldur?

 4. Microsoft - #Güçlendirici: Estella'nın Brilliant Bus'ı, dezavantajlı çocuklara "daha fazlasını yapmak ve daha fazlasını elde etmek için" teknolojilerini nasıl kullanabileceklerini deneyimleme şansı vermeye odaklandı. Teknolojiyi kendi fırsatlarını geliştirmek için nasıl kullanacaklarını öğrenirken, Microsoft ürünleriyle ilgili yeterlilikleri Microsoft'un fırsatlarını iyileştirir.

 5. Procter Gamble - Her zaman #LikeAGirl: P G, genç kadınlara yönelik tutumları değiştirmeye çalışmak için bir maço etkinliğine odaklanan yoğun bir erkek izleyiciden (genç ve yaşlı) faydalanıyor. Aktif kadınların güçlendirilmesi, Her zaman marka vaadi için merkezi bir öneme sahiptir. P G, kadınların daha iyi algılanmasını teşvik etmek, ürünlerinin birincil tüketicisi olan kadınlara oldukça çekici geliyor.

 6. Unilever - Dove #RealStrength: Bu reklam, erkeklerin ilgisini çeken bir erdemin asıl kaynağı olarak babaların bakımını teşvik eder: güç. Açıkçası Süper Kase seyircisi ağır derecede erkektir, ancak aynı zamanda birçok kadını da içeriyordu. Kadınlar bu mesaja çok değer veriyor ve alışverişin çoğunu erkek ürünleri için bile yapıyorlar, bu yüzden Unilever mağaza koridorlarında fayda sağlıyor.

 7. Destekleyicinin ürünüyle sıkı bağlanmayan olumlu toplumsal davranışların teşvik edilmesine örnekler:

 8. Amerikan Ailesi - #DreamFearlessly: Hayallerinizi takip etmeyi teşvik etmek yapılacak harika bir şey. Bununla birlikte, Amerikan Ailesi'nin “başardıklarınızı koruyacağı” gibi bağları da bıktınız.

 9. Nissan - #WithDad: Harry Chapin'in "Cradle in the Cradle" müziğinin yardımıyla, Nissan, sık sık seyahat eden ve riskli işlerde çalışan çalışan babanın zorluklarını vurguluyor (bu durumda profesyonel bir otomobil yarışçısı), fakat sonunda babaların oğullarıyla vakit geçirme erdemlerini teşvik ediyor. Harika bir mesaj, ancak daha fazla araba satmanın bağı doğrudan değil.

 10. Toyota - #OneBoldChoice: Toyota, "baba olmaktan çok baba olmak" iddiasını destekleyen ve Amy Purdy'nin kendisinin getirdiği herhangi bir limiti nasıl attığını vurgulayan bir çift reklam yayınladı. sakatlık. Purdy reklamı, hareketliliğe odaklanarak en azından Toyota'nın marka vaadine yaklaşıyor.

 11. Ve şimdi kişisel favorilerim için:

 12. Go Daddy - Çalışıyor: Ulusumuz, aslında bir gezegen olarak ilerlememiz, daha iyi bir dünya yaratmak için fedakarlık yapan çalışkan insanlardan geliyor. Onlar Go Daddy'nin temel müşterileri ve zorlu çalışmaları bu reklamda putlaştırılıyor.

 13. Turbo Tax - Boston Tea Party: Bu reklam, çatışmayı önlemek için muhalefeti yerleştirmenin yollarını bulma becerisini vurgular. GSPM'de Demokrasi Çalışma amacımızın temel bir parçası olmasına rağmen, standart hamilimizi geriye doğru kürekle görmekten mutlu olduğumuzdan emin değilim!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407