Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


İsrail Yeniliği ve Daha Büyük Resim

Entelektüeller için umut var mı?

 1. Bu yıl AIPAC konferansında Alan Dershowitz dinamiği basit bir şekilde ortaya koydu; “BDS’nin yetkilendirilmesinin en iyi yolunun İsrail’in dünyanın olmadan yaşayamayacağı bir hayat kurtarıcı teknoloji geliştirmesi” dir. Hayat kurtarmaya gelince, çok az şey yiyecek, ilaç ve sudan daha önemlidir ve İsrail tüm bu alanlarda küresel liderlik rolü oynamaktadır. Kaliforniya'da, su söz konusu olduğunda bu özellikle önemlidir ve doğrudur. Kaliforniya merkezli Milken Enstitüsü'ndeki Finansal İnovasyon Laboratuvarı'nın kurucusu ve İsrail ve su konusunda uzman olan ve Kaliforniya ile İsrail arasında paylaştığı birçok başarıya tanık olan ve katılan İsrail Milyon Center'la birlikte çalıştı. Ayrıca, Altın sahil boyunca aşağı ve yukarı yatmakta olan barikatları göz önünde bulundurarak; kültürümüzde, kampüslerimizde ve medya söyleminde.

 2. Glenn'e göre, "Dikkatlice oynuyor, ancak bu ortaklıkların pozitifleri ve potansiyelleriyle karşılaştırılması kapsamında, onu gün kadar net görebiliyorsunuz. Örnek olarak, ben UC Berkeley'de inanılmaz derecede çığır açan bazı fırsatları keşfedecek bir sempozyumun bir parçasıydı ve programın ilgisi çok azdı ve çok güçlü bir BDS varlığına sahip bir kampüsteki öğrencilere zorlukla ilan edildi. Devlette meydana gelebilecek belki de en ilginç ve heyecan verici gelişmelerin ne olduğu konusunda farkındalık ve heyecan ... Tuzsuzlaştırma veya arındırma konusunda en son konuştuğumuz konu olup olmadığı - bunlar gelecek nesle bırakacağımız dünyayı şekillendirecek faktörlerdir. "

 3. Prestijli bir İsrail araştırma merkezi olan Weizmann Bilim Enstitüsü, yakın zamanda yeni bir web sitesi başlattı ve İsrail BDS diyorlar. BDS kısaltması, İsrail'e karşı Boykot, Divest ve Yaptırım hareketi için daha yaygın olarak tanımlanıyor, ancak Weizmann'ın bilim adamları, bunu Bilim aracılığıyla Yapı Diyalogu'na dönüştürdü. İki BDS platformu, bazı insanların İsrail hakkında ne düşündüğü ve konuştuğu ile İsrail'in gerçek gerçeği, onun ilişkileri ve Yahudi devletinin dünyadaki rolü arasındaki keskin ve derin bir ayrılık diyarını özetlemektedir. Önyargı görüşmeden, herhangi bir gözlemci gözüne, İsrail'in topluma sağladığı yararlar ve katkılar, siyasi olarak kararsız Ortadoğu'daki tekil demokrasi veya bilimsel ve kültürel keşiflerin mutlak ön yüzü olarak, ülke tarafından adil, çok daha iyi bir üne sahip demektir. [! 16466 => 1140 = 1!

 4. Orta Doğu bölgesindeki bilim insanlarına destek, eğitim ve ekipman sağlama veya süpernovada doruğa ulaşan mekanizmaları incelemek için Kaliforniya ile birlikte çalışarak, İsrail’in şu andaki ve geçmişteki ortaklıkları ile etkileyici bir özgeçmişi var. neredeyse gezegenin her köşesinden devrim yaratan yenilikçiler. Bu bilim ve teknolojinin ötesine geçiyor ve aynı zamanda sanat, atletizm, arkeoloji ve daha uzun bir listede de oynuyor. Ancak bunların hepsi Amerikan medyasında ya da kolej şehri kahve molasında sıkça bilinen ve tartışılanlardan çok uzak. Bölünme çok önemlidir, kendi başına bir hayat yarattı. Kaliforniya, İsrail hakkında doğru olan ile İsrail hakkında söylenenler arasındaki mesafeyi incelemek için güçlü bir örnek.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407