Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sizin Zamanınız

Gerçek Nedeni Pahalı Makarna Ucuz Eşyalardan Daha Lezzetli Tadı

 1. Geçmişte değiştiremeyeceğiniz şeylere odaklanarak tüm zamanınızı boşa harcayabilirsiniz ya da zamanı değiştirmek için zamanınızı kullanabilirsiniz. Asla birinin seçip senden istediklerini seçmesine izin verme. Paketin tamamını istemiyorlarsa, sizin için yanlış kişidir. Senden hoşlanmıyorlarsa, bakış tarzın ya da hayatını nasıl yaşadığın senin problemin değil. Hayatın devam edecek.  - Sonya Parker

 2. Parlama vaktin geldi. Bu senin uyanman gereken zamanın. İçindekileri dünyaya göstermelisin. Duygularını gizleme ve pişmanlık duyma. Doğa sürekli evrim geçiriyor ve sürekli olarak yukarı ve ileriye doğru hareket etmemiz için her zaman bir örnek teşkil ediyor. Bununla birlikte, bazılarımız olumlu Manevi Sesleri dinlemeyi reddetti ve bir arkadaş veya sevgilinin ölümü, rahat bir mesleğin sonu veya yaşam kaynağı veya bizi değiştirmeye zorlayan büyük bir trajedi olmadıkça geçmişimizle ya da harabelerin arasında kalmayı reddediyoruz. Napolyon Tepesi, “Her sıkıntıda, eşit veya daha fazla yararı olan bir tohum var. Yani, tüm hayal kırıklıklarını ve başarısızlıklarını yapın. Bize rehberlik etmeye, bize öğretmeye ve asla öğrenemeyeceğimiz şeyler hakkında düşünmemize geldiler.

 3. Trajediler hayatımızın akışını değiştirdi. Aksi takdirde tespit edilemeyecek olan hata ve zayıflıklarımızı gün ışığına çıkarırlar. Shakespeare’in Julius Caesar’da Brutus’un sözleriyle söylediği gibi, “Biz altındayız.” Hayatımıza giren iyi ya da kötü olan her şey biz olduğumuzdur. Ne istediğimizi değil, kim olduğumuzu çekeriz ve daha iyi insanları ve koşulları çekeceksek, bu nitelikleri kendimiz inşa etmeliyiz. İdeal hayallerimiz ve arzularımız ile bir olmalıyız. Eleanor Roosevelt diyor ki, Hayat bunu başarır. Her zaman olmuştur, her zaman olacaktır.

 4. Bu yüzden kendini düşünmelisin. Kendine iyi bakmazsan, başkası seninle ilgilenemez. Kendine dikkat etmelisin. Bu dünyada kimse mükemmel değil, Sadece mükemmel bir insan örneği olmaya çalışıyorum. TE Lawrence, “Bütün erkekler rüya görüyor: eşit değil. Gece rüyalarindeki tozlu teneffüs yapanlar, kibir olduğunu bulmak için gündüz uyanıyorlar: ama günün hayalperestleri tehlikeli insanlar, çünkü onların rolünü oynayabilirler. açık gözlerle hayal etmek, mümkün kılmak için "Bir insanın başarabileceği başarı ve başarı seviyesinin sınırı yoktur. Bugünün teknolojileri ve icatları, geçmişin insanları tarafından düşünülemezdi. Atalarımız bir gün insanların uzaya uçuracaklarını ve aya seyahat edeceklerini asla düşünmezlerdi. İnsanın zihni, sınırlı insanın anlayamadığı şeyleri yapma yeteneğine sahiptir.

 5. Günümüzde çoğu insan beynimizin potansiyeline gelince düşük viteste çalışıyor. İnsan beyni saniyede 20.000 trilyon hesaplama yapabilir ve herhangi bir erkeğin bu gezegende oluşturduğu herhangi bir bilgisayardan daha güçlüdür. Yoksulluk içinde bir beyinle yaşamak, bu kapasite ve potansiyelin mekanizması. Evrenin yaratıcısının, hayallerimizi ve hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için ihtiyacımız olan her şeyi bize koyduğunu fark etmenin tam zamanı. Başarılı olmak için dışarıdan yardım istemek aptallıktır.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c