Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sevgililer Günü Vintage Mardi Gras Boncuk, Yeşil Glitterati ve Rainforest Spa

Yavaş Tencere Kaçırdığın Hack'leri

 1. Sevgililer Günü'nüz de yeşil bir gün ise, vintage Mardi Gras boncuklarını, ya 30'ların Çek kristali ya da onu izleyen parlak renkli iplikçikleri kullanabilirsiniz. Ama kiminle dalga geçiyorum timewise - Sevgililer Günü yarın. B planı?

 2. Bir West Coast hediye seçeneği için, Global Green USA, 19 Şubat'ta West Hollywood'da Oscar Öncesi Yararı için Sevgililer Günü'nde bir bilet satışı için iki tane teklif ediyor. Orlando Bloom, Leonardo DiCaprio, Penelope Cruz, Rosario Dawson, Marisa Tomei, Kate Bosworth, Norman Lear ve Heather Graham gibi ev sahipleriyle bir araya geldiler. yeşil glitterati gala. Bunu üç kere hızlıca söylemeyi dene.

 3. New Orleans’ta ve aşağıda Global Green, Jazz and Heritage Center'da Sevgililer Günü'nde Kendin-Yap Yeşiller Atölyesi sunuyor. Bu haftaki çalıştayda, eve hala gelenler için yeşil bina tekniklerinin nasıl yapıldığını gösteren gösteriler yer alıyor. Atölyeler ücretsizdir ve yeşil bina malzemeleriyle bir takım kazanabilirsiniz.

 4. Kazanan gibi hissediyor musunuz? New Orleans'taki Green Spa Terapisi, Rainforest Spa Paketi için bir çizim sunuyor. Green Spa Terapisi ayrıca her Rainforest Spa Paketi adına dikilen onbeş ağacı destekleyecek.

 5. Geri dönüşümlü bir kutu şarap at ve işin içindesin.

 6. Sevgililer Günü'nüz de yeşil bir gün ise, vintage Mardi Gras boncuklarını, ya 30'ların Çek kristali ya da onu izleyen parlak renkli iplikçikleri kullanabilirsiniz. Ama kiminle dalga geçiyorum timewise - Sevgililer Günü yarın. B planı?

 7. Bir West Coast hediye seçeneği için, Global Green USA, 19 Şubat'ta West Hollywood'da Oscar Öncesi Yararı için Sevgililer Günü'nde bir bilet satışı için iki tane teklif ediyor. Orlando Bloom, Leonardo DiCaprio, Penelope Cruz, Rosario Dawson, Marisa Tomei, Kate Bosworth, Norman Lear ve Heather Graham gibi ev sahipleriyle bir araya geldiler. yeşil glitterati gala. Bunu üç kere hızlıca söylemeyi dene.

 8. New Orleans’ta ve aşağıda Global Green, Jazz and Heritage Center'da Sevgililer Günü'nde Kendin-Yap Yeşiller Atölyesi sunuyor. Bu haftaki çalıştayda, eve hala gelenler için yeşil bina tekniklerinin nasıl yapıldığını gösteren gösteriler yer alıyor. Atölyeler ücretsizdir ve yeşil bina malzemeleriyle bir takım kazanabilirsiniz.

 9. Kazanan gibi hissediyor musunuz? New Orleans'taki Green Spa Terapisi, Rainforest Spa Paketi için bir çizim sunuyor. Green Spa Terapisi ayrıca her Rainforest Spa Paketi adına dikilen onbeş ağacı destekleyecek.

 10. Geri dönüşümlü bir kutu şarap at ve işin içindesin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407