Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sağlıklı Bir Yaşamla Bir Office Potluck'ına Ev Sahipliği Yapın

Beslenme Uzmanlarına Göre Süpermarketteki En Sağlıklı Dilimli Ekmekler

 1. Ofis çöpleri, çalışanlarınızı ve ekibinizi bir araya getirmek için harika bir yol - kim yiyecekle bağ kurmayı sevmiyor? Ne yazık ki, düzenli çömlekler, doğum günü kutlamaları ve tatiller ofiste sağlıklı seçimler için en iyi değildir. Masanın çoğunu dolduran cupcakes, soda, cips ve diğer abur cubur ile çalışanların aşırı zorlamak için cazip.

 2. Bununla birlikte, bir ofis potluck'un sağlıksız beslenme ile eş anlamlı olması gerekmez. Office potluck'un daha sağlıklı bir sürümüne sahip olmak, çalışanlar arasında sağlıklı beslenmeyi teşvik etmenin mükemmel bir yoludur. Çalışanlarınızın sağlıklı bir çömlekten nasıl faydalanacağını ve nasıl sağlıklı ve lezzetli hale getirileceğine ilişkin bazı fikirleri öğrenmek için okumaya devam edin:

 3. Sağlıklı Bir Potluck'un Perks'i

 4. Sağlıklı bir ofis potuck, çalışanlar arasında sağlıklı beslenmeyi teşvik etmek için harika bir yoldur. Çalışanlar lezzetli, sağlıklı yiyecekler getirerek yeni şeyler deneme ve daha sağlıklı yiyecekleri düşündüklerinden daha fazla sevebileceklerini keşfetme şansı yakalarlar. Sonuçta, tüm çalışanlarınız sağlıklı beslenmenin ne kadar lezzetli olabileceğini bilmiyor! Peki ya öğleden sonraki kaza? Çalışanlarınızın bir ofis şöleni veya partiden sonra biraz durgun göründüğünü fark ettiniz mi? Sağlıklı bir ofis topluluğuna ev sahipliği yapmak, verimliliğin düşmesine neden olmaz. Şekerli ve sodyum oranı yüksek yiyeceklerin aksine, besleyici yiyecekler aslında çalışanlarınıza enerji artışı sağlayacaktır.

 5. Sağlıklı bir su birikintisine ev sahipliği yapmak, şirketinizde bir sağlık kültürünün geliştirilmesine de yardımcı olacaktır. Düzenli ofis çömleklerinden daha sağlıklı bir sürüme geçmek, çalışanlarınızın sağlıklı yemekten zevk almasına yardımcı olarak iş yerinizde bir sağlık kültürünü tanıtmak için atabileceğiniz küçük bir adımdır.

 6. Ne getirmeli?

 7. Sağlıklı bir çömlek için bulaşıkları düşünmek zor olabilir çünkü çoğumuzun tatlı ve sağlıksız yiyecekler getirmesi şarttır. Taze meyve ve sebzeler getirmek her zaman harika bir fikir olsa da, bir süre sonra sıkıcı olabilir. İşte tipik meyve veya sebzeli tablanın dışında düşünmenize yardımcı olacak bazı lezzetli fikirler ve tarifler:

 8. İki Peynirli Sebze Nacho. Bu gevrek cips, çalışanlarına sebzeler sunacak! Tarifini burada bulun.

 9. Mutlu Saatler Humus. Oynamak için ev yapımı humus birçok farklı sürümleri vardır. Bu sağlıklı tarif sadece 5 dakikanızı alacak. Dilimlenmiş sebzelerle veya% 100 tam buğday krakeriyle servis yapın. Tarifini burada bulun.

 10. Beş Fasulye Biber. Bu, herkesin en sevdiği rahatlık yemeklerine harika bir sağlıklı bakış. Tarifini burada bulun.

 11. Jalapeno-Lime Slaw. Bu hafif garnitür, lahana salatası üzerine taze, narenciye alır. Her şey ile iyi gidiyor! Tarifini burada bulun.

 12. Pesto Makarna Salatası. Bu makarna salatası kalori düşük ve lezzet dolu. Tarifini burada bulun.

 13. Izgara Bufalo Tavuğu Tacos. Bu yemek, geleneksel sıcak kanatların lezzetini boş kaloriler olmadan getiriyor. Tarifini burada bulun.

 14. Kabak Muffins. Çalışanlarınız bu kabarık, çikolatalı kabak keklerini sevecekler. Tarifini burada bulun.

 15. Sıska Füme Somon Isırıkları. Bu süslü görünüyor ama kırbaçlanan bir esinti! Tarifini burada bulun.

 16. İpucu: Sağlıklı kısımları teşvik etmek için küçük tabaklar, kaseler ve bardaklar sağladığınızdan emin olun.

 17. Daha fazla fikir için Potluck'a Getirmek İçin Bu 50 Sağlıklı Yemek listesine bir göz atın!

 18. Sağlıklı Bir Tema İletin

 19. Ofisinize sağlam bir teması iletmek, ilk başta biraz zor olabilir. Çalışanlarınıza bir tedavi olarak sağlıklı bir potluck ilan ederek başlayabilirsiniz. Çalışanların katılmak isterlerse, en sevdikleri sağlıklı yemeğe getirmelerini sağlayın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407