Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Sağlıklı Bir Diyette Bira İçin Bir Yer Var mı? Evet, Eğer # x27; Doğru Bira Türü ise

7. Yiyecekler küçük porsiyonlarda daha lezzetli olur.

 1. Bira en sağlıklı üne sahip değildir, ancak ölçülü olarak tüketildiğinde sağlıklı olduğu kanıtlanabilir. Birayı sağlıksız bir şekilde nasıl içeceğinizi görmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey The Simpsons'ın bir bölümünü izlemek. Homer'in 15 dakikalık gözlemsel bir analizi (ya da daha fazlası, Barney Gumble) size çok fazla bira içmenin sadece vücudunuz için değil aynı zamanda zihniniz için neler yapabileceğini gösterecektir. Homer-esque bira göbeği edinmenizi engellemek için bira içmeye ilişkin sağlıklı notlar aldık.

 2. Biraların sağlıklı beslenmenize nasıl uyduğunu görmek için buraya tıklayın.

 3. Birçok bira "oturum bira" olarak sınıflandırılır, yani bir oturumda veya oturumda birkaç tane olabilir. Bu biralar düşük alkol içeriğinden yararlanır, ancak bu bira türlerinin kolay içilebilirliği potansiyel olarak bir tuzağa neden olabilir: aşırı tüketim.

 4. Aşırı tüketim, özellikle hafif biralarda kolaydır. Bir dakika, Broncos bagaj kapağındaki ilk Coors Light'ınızı açıyorsunuz ve sonra aniden 12 bira içindesiniz ve Boulder'da ayakkabı giymeden nasıl 45 dakika uzağa yattığınızı merak ediyorsunuz. Light bira sağlıklı biraya eşit değildir ve gerçek zanaat bira meraklılarını çekecek pek bir şey yoktur.

 5. Amerika'daki 50 En İyi Zanaat Bira Fabrikamızda toplananlar gibi zanaat bira fabrikaları, bir pilsner kadar basit ve hafif, viski fıçılarda yaşlanan bir Rus emperyal topağı kadar ağır ve karmaşık biralar üretiyor. Hafif biraların dikkatini çeken bira biraları ile ilgili mesele şu ki: karmaşa. En basit zanaat biraları, geleneksel bir hafif biranın yapmasından daha fazlası olmayabilir. Bu genellikle daha fazla vitamin ve daha yüksek bir antioksidan varlığı anlamına gelebilir.

 6. Vitaminler ve antioksidanlar, birayı sağlık meraklılarının diyetlerine harika bir katkı yapan şeyler değil sadece. Ara sıra bir veya iki bira içmek, birçok nedenden dolayı yararlı olabilir. Ilımlı bira tüketiminin sağlıklı bir diyete niçin güzel bir şekilde uyum sağlayabileceğini görmek için ileriye tıklayın. Oh, ve evet: Yol boyunca bazı harika demlemeler önereceğiz.

 7. Twitter'daki Günlük Yemekleri Takip Edin: www.twitter.com/thedailymeal

 8. Bira en sağlıklı üne sahip değildir, ancak ölçülü olarak tüketildiğinde sağlıklı olduğu kanıtlanabilir. Birayı sağlıksız bir şekilde nasıl içeceğinizi görmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey The Simpsons'ın bir bölümünü izlemek. Homer'in 15 dakikalık gözlemsel bir analizi (ya da daha fazlası, Barney Gumble) size çok fazla bira içmenin sadece vücudunuz için değil aynı zamanda zihniniz için neler yapabileceğini gösterecektir. Homer-esque bira göbeği edinmenizi engellemek için bira içmeye ilişkin sağlıklı notlar aldık.

 9. Biraların sağlıklı beslenmenize nasıl uyduğunu görmek için buraya tıklayın.

 10. Birçok bira "oturum bira" olarak sınıflandırılır, yani bir oturumda veya oturumda birkaç tane olabilir. Bu biralar düşük alkol içeriğinden yararlanır, ancak bu bira türlerinin kolay içilebilirliği potansiyel olarak bir tuzağa neden olabilir: aşırı tüketim.

 11. Aşırı tüketim, özellikle hafif biralarda kolaydır. Bir dakika, Broncos bagaj kapağındaki ilk Coors Light'ınızı açıyorsunuz ve sonra aniden 12 bira içindesiniz ve Boulder'da ayakkabı giymeden nasıl 45 dakika uzağa yattığınızı merak ediyorsunuz. Light bira sağlıklı biraya eşit değildir ve gerçek zanaat bira meraklılarını çekecek pek bir şey yoktur.

 12. Amerika'daki 50 En İyi Zanaat Bira Fabrikamızda toplananlar gibi zanaat bira fabrikaları, bir pilsner kadar basit ve hafif, viski fıçılarda yaşlanan bir Rus emperyal topağı kadar ağır ve karmaşık biralar üretiyor. Hafif biraların dikkatini çeken bira biraları ile ilgili mesele şu ki: karmaşa. En basit zanaat biraları, geleneksel bir hafif biranın yapmasından daha fazlası olmayabilir. Bu genellikle daha fazla vitamin ve daha yüksek bir antioksidan varlığı anlamına gelebilir.

 13. Vitaminler ve antioksidanlar, birayı sağlık meraklılarının diyetlerine harika bir katkı yapan şeyler değil sadece. Ara sıra bir veya iki bira içmek, birçok nedenden dolayı yararlı olabilir. Ilımlı bira tüketiminin sağlıklı bir diyete niçin güzel bir şekilde uyum sağlayabileceğini görmek için ileriye tıklayın. Oh, ve evet: Yol boyunca bazı harika demlemeler önereceğiz.

 14. Twitter'daki Günlük Yemekleri Takip Edin: www.twitter.com/thedailymealDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407