Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


PSA: Süt Koridorunda Satılmasına Rağmen Yumurtalar Süt Değildir

Sporun Askeri Zayıf Demokrasiyle Harmanlanması

 1. Bu yaygın bir yanılgıdır. Bakkal koridorundan aşağıya yürüyoruz, yumurtalarımızı, sonra sütü alıyoruz, peynirimizi seçiyoruz ve biraz yoğurt alıp, beynimizin bu yiyeceklerin hepsinin aynı sınıfa girdiğini varsaydığını bile düşünmeden; hepsi süt olduğunu. Ve bunun altındaki resimler bunun sadece kafa karıştırıcı olmasını sağlar.

 2. İnsanlar neden süt, tereyağı ve peynirli yumurta fotoğraflarını çekiyorlar? Çünkü onların kafası karışmış. O zaman rekoru düzeltelim: Yumurtalar süt değil. Hiç olmadı, asla olmayacak - insanların kaç defa fotoğraflarını topladıkları veya kaç süpermarketin yan yana olduğu önemli değil.

 3. Düşündüğünüzde çok açık gözüküyor, fakat yumurtaların sınıflandırılması konusunda gerçekten kim durur? Sahip olduğunuz birkaç kişiden biriyseniz sizi alkışlıyoruz, ancak yapmadıysanız açıklamamıza izin verin. Süt, memelilerin meme bezlerinin bir ürünüdür. Temel olarak, süte ve sütten, peynir, tereyağı ve yoğurt gibi herhangi bir şeye karşılık gelir. Ve yumurtalar sütten yapılmaz. Süt üreten bir hayvandan bile gelmiyorlar. Yediğimiz yumurtalar kümes hayvanlarından geliyor, çoğunlukla tavuklar.

 4. Karışıklıkların süpermarketlerin ve aldatıcı görüntülerin düzeninde suçlanabileceğinden şüphelensek de, bir başka açıklama da yumurtaların bir yan ürün olarak adlandırıldığıdır. Hayvansal yan ürünler, mandıra ürün - mayıs - to - mah - to - hepsi çok benzer. Ama şimdi biliyoruz, yumurtalar sadece yumurtalar - süt, peynir, tereyağı, yoğurt, dondurma, hepsi süt.

 5. Bu yaygın bir yanılgıdır. Bakkal koridorundan aşağıya yürüyoruz, yumurtalarımızı, sonra sütü alıyoruz, peynirimizi seçiyoruz ve biraz yoğurt alıp, beynimizin bu yiyeceklerin hepsinin aynı sınıfa girdiğini varsaydığını bile düşünmeden; hepsi süt olduğunu. Ve bunun altındaki resimler bunun sadece kafa karıştırıcı olmasını sağlar.

 6. İnsanlar neden süt, tereyağı ve peynirli yumurta fotoğraflarını çekiyorlar? Çünkü onların kafası karışmış. O zaman rekoru düzeltelim: Yumurtalar süt değil. Hiç olmadı, asla olmayacak - insanların kaç defa fotoğraflarını topladıkları veya kaç süpermarketin yan yana olduğu önemli değil.

 7. Düşündüğünüzde çok açık gözüküyor, fakat yumurtaların sınıflandırılması konusunda gerçekten kim durur? Sahip olduğunuz birkaç kişiden biriyseniz sizi alkışlıyoruz, ancak yapmadıysanız açıklamamıza izin verin. Süt, memelilerin meme bezlerinin bir ürünüdür. Temel olarak, süte ve sütten, peynir, tereyağı ve yoğurt gibi herhangi bir şeye karşılık gelir. Ve yumurtalar sütten yapılmaz. Süt üreten bir hayvandan bile gelmiyorlar. Yediğimiz yumurtalar kümes hayvanlarından geliyor, çoğunlukla tavuklar.

 8. Karışıklıkların süpermarketlerin ve aldatıcı görüntülerin düzeninde suçlanabileceğinden şüphelensek de, bir başka açıklama da yumurtaların bir yan ürün olarak adlandırıldığıdır. Hayvansal yan ürünler, mandıra ürün - mayıs - to - mah - to - hepsi çok benzer. Ama şimdi biliyoruz, yumurtalar sadece yumurtalar - süt, peynir, tereyağı, yoğurt, dondurma, hepsi süt.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407