Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Penny Hisse Senedi Nedir?

401 (k) 'niz Trumpın Aksi Tweet'lerine Rağmen Para Kaybettiyseniz Ne Yapmalı

 1. Borsada hiç göz kamaştırmayı düşünürseniz, kuruş stoklarını duymuş olabilirsiniz. Borsaya zaten aşina olanların çoğu penny hisse senetleri hakkında karışık görüşlere sahipler. Bazıları sadece yatırım yapmaya değmeyeceklerini, bazıları ise yalnızca kuruş stoklarıyla çok iyi yaptıklarını, pazarın uygun olduğu durumlarda küçük bir servet biriktirdiğini söylüyorlar. Penny Hisse Senedi Nedir?

 2. Basitçe söylemek gerekirse, kuruş hisse senetleri, hisse başına gerçekte bir kuruşa mal olmamakta olan hisse senetleridir; Genellikle, bir kuruş hisse senedi, hisse başına 5 ABD Doları veya daha düşük fiyatlı olan herhangi bir hisse senedidır. Kuruş hisse senetlerinin çoğunluğu hisse başına 1 $ altında fiyatlandırılma eğilimindedir.

 3. Penny hisse senetleri bazı yatırımcılar tarafından tercih ediliyor, çünkü önemli bir kazanç görmeden binlerce yatırım yapmazsanız, yüksek değerli hisse senetlerinin yaptığı kadar büyük bir risk taşımazlar. Ancak, doğru stoku seçip yeterli miktarda yatırım yaparsanız, yatırımınızın iki, üç, dört katına birkaç gün, hatta birkaç saat içinde bile düştüğünü görebilirsiniz. Zamanlama, kuruş hisse senetleri olan her şeydir, bu yüzden bazı yatırımcılar gerçekte en büyük riski taşıdıklarına inanmaktadır.

 4. Penny Hisse Alımları

 5. Kuruş hisse senetleri, ana borsalarda listelenecek kadar yüksek bir değer olarak düşünülmese de, çevrimiçi olarak bir borsacı veya ticaret sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Belirli bir kuruş hissesini almaya karar vermeden önce, hisse senedi ve şirket hakkında elinizden geldiğince bilgi almaya çalışmalısınız. Bu, çoğu zaman zor olabilir, çünkü kuruş hisse senetleri sunan çoğu şirket, finansal anlamda verecek çok fazla bilgiye sahip olmadığından, şirketler, hisse senetleri bu kadar düşük olduğunda SEC ile dosya yapmak zorunda kalmazlar.

 6. Yatırım yapmak için fazla riskli olan kuruş hisse senetlerini, örneğin tezgahta (OTC) alım satım yapıp yapmadıkları ya da normal bir pazar değişimi yoluyla belli uyarı işaretlerini keşfederek bulabilirsiniz. OTC hisse senetleri, onları riskli yapan piyasa hisse senetleri ile aynı incelemeye tabi değildir. Ek olarak, hisse senedi geçmişi sürekli bir düşüş gösteriyorsa, şirketin iflasa yakın olduğunun bir işareti olabilir. Son olarak, üçüncü şahıslar tarafından üstlenilen kuruş hisse senetleri, hisse senedinin değerli bir yatırım olmadığının açık bir işaretidir.

 7. Penny Hisse Senedi Yatırımının Yararları

 8. Yatırım yapmaya karar vermeden önce kuruş stokları hakkında daha fazla bilgi edinmek için zaman ayırın. Kuruş stoklarına nasıl yatırım yapacağınızı iyi anladığınızı hissettiğinizde, ileriye doğru adım atabilir ve en iyisini umabilirsiniz. Pek çok yatırımcı, mallarını kuruş stoklarına riske atmaktan zevk alır, çünkü ödüller hızlı ve büyük olabilir. Bir kuruş hisse senedi, iki haftalık bir zaman diliminde 10 kuruşluk bir paydan 10 $ 'a yükselebilir, bu da yatırımcı için büyük bir kazanç anlamına gelir.

 9. Kazançlar daha da büyük olabilir, ancak mükemmel penny hissesini bulmak her zaman kolay bir iş değildir. İlk başta güvenli oynasanız ve sadece biraz yatırım yapsanız bile, stok beklendiği gibi performans göstermezse, hiç kimsenin satın almak istemediği çok değersiz bir hisse senedine bırakılabilir ve daha sonra ilk yatırım.

 10. Sonuç olarak, borsaya büyük yatırım yapmadan önce, elinizi önce kuruş hisse senetleri denemek isteyebilirsiniz. Ancak kilit kural, herhangi bir hisse senedine geçmeden önce mümkün olduğu kadar bilgilendirilmektir ve uzun vadeli olarak yatırım yapmayın. Bir hisse senedi beklendiği gibi performans göstermiyorsa, satamayacağınız bir hisse senedine bırakılmadan önce bir başkasına geçin. Umarım, doğru tahmin edersiniz - ve çabalarınız için büyük bir ödül alırsınız. Top Penny Hisse Senedi Çevrimiçi İşlemciler

 11. Kuruş stoklarına başlamak için çevrimiçi bir ticaret sitesi seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, işte bizden bazı öneriler:

 12. En İyi Genel: TradeKing

 13. Sonuç: TradeKing, alım satım işlemlerinde en düşük ücretlerden bazılarına sahiptir; bu, işlem yapabileceğiniz daha fazla para anlamına gelir. Aynı zamanda çok çeşitli yatırım seçeneklerine sahiptir, böylece tüm yatırımlarınızı IRA'nız da dahil olmak üzere tek bir yerde saklayabilirsiniz. İşte TradeKing'in sunduğu ve hangi ücretlerin dahil olduğu konusunda iyi bir döküm. [! 4070 => 1140 = 1!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407