Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Paskalya Sepetlerinizi Aydınlatın

Mantarlardan Nefret Eden Kişiler İçin 20 Spot-On Tweet

 1. Kadınların çoğu kendi gıda grubu olarak düşündükleri, birçok tıp uzmanının bir zamanlar koroner bir kabus olduğuna inanıyordu. Ancak bugün, tıp topluluğu şimdi her gün küçük bir bar bitter çikolata yemenin sizin için iyi olabileceğini söylüyor! Yüksek kakao içerikli koyu çikolatalarda bulunan flavonoidler kalp sağlığımız için yararlı olabilir. İşte nasıl çalışıyor. Flavonoidler, kolesterolün kan damarlarında toplanmasını önleyen, kanın pıhtılaşma riskini azaltan ve tıkalı atardamarlara yol açan bağışıklık tepkilerini yavaşlatan bir grup bitki bazlı bileşiktir. Gitmenin yolu Willie Wonka!

 2. Fakat 3.5 ozluk bir parçanın faydaları olurken çikolata kalorilere ve doymuş yağa yüklendiğini ve ölçülü olarak tüketilmesi gerektiğini belirtmek isterim. Flavonoidler çikolatanın koğumumuzu ve dolayısıyla kalp hastalığı riskini artırabileceği gerçeğini değiştirmez. İç çekmek! Dengeli bir diyet ve bol miktarda egzersiz yapmak sağlıklı bir kalbin anahtarıdır. Üzgünüm çocuklar, bu benim işim.

 3. Unutma, Paskalya şekerlerinin hepsi eşit yaratılmamış. Öyleyse bu Paskalya, kalçalarda biraz daha hafif olan bir sepet hediye vermek istiyorsanız, işte favori şekerlemelerim:

 4. KİM'İN HAFİF PASLANMAZ SEPETLERİ: Başlamadan önce, lütfen bunun düşük kalorili şeker seçenekleriyle dolu bir şeker dolu Paskalya sepeti olduğunu unutmayın ... sağlıklı beslenme için bir öneri değil.

 5. 10. Popcorn Ball Eggs Artık Paskalya için yumurta şeklindeki bu yüksek lifli lezzetleri yenemezsiniz. Sadece 100 cal, 1g yağ, 2g lif, sadece 1 puan üzerine çarptılar. Yaptıklarımı yapın - çocuklarınızın ilk ısırığı almasına ve gerisini bir noktaya kadar saymasına izin verin! 9. Şekersiz Jöle Göbek Jöle Fasulye Artık hediye kutuları ve 3 oz poşetlerde geliyorlar. Sadece 80 kalori, 0 g yağ, porsiyon başına 8 g lif = 1 puan. 8. Şekersiz Peeps Her 3 peep paketi sadece 60 kalori, 0 g yağ = 1 puan 7. Bitter Çikolatalı Altoids Bu küçük nefisleri emmek. Her biri sadece 7 kaloridir ve aynı anda nefesini tazelemektedir. Hoo Hoo! 6. Ring Pops Parmaklarınızı yapışkan yapabilirler, ancak çocuklarınızın yiyeceği en yavaş 60 kaloridir. Ve Paskalya için piliç ve tavşanlar şeklinde! 5. 100 Kalori Aperatif Paketleri Bu yıl kontrol edilen bu büyük porsiyon tatlılar, M Ms ve Three Musketeers gibi çikolata şekerlerini içerir. Her birini yalnızca bir yumurtaya koyduğunuzdan emin olun. Bunun için çalışmasını sağlayın! 4. Eğlenceli Dip Bunların saf şeker olduklarını fark ettim, fakat aynı zamanda sadece 50 kalori, 0 g yağ ve yemek için uzun zaman alıyorlar. Yaptıklarımı yap, kiddosun onları dışarıda yuttur. Halılarınız bunu takdir edecek ve çocuklarınızın bittiğinde dış mekan aktivitelerine son vermelerini garanti altına alacaktır. 3. Hershey'in Çubukları Çikolatalı bir şekerleme istediğinizde, işte bu! Çubuk başına sadece 60 kalori ve 3 g yağ VE üç lezzetle gelir. Daha ne sorabilirsin? 2. Oyuncaklar! Doldurmak için bir sepete koyabileceğiniz çok sayıda oyuncak vardır, ancak Spring havada iken, sporları ve toplar, atlama ipleri ve paten gibi aktif oyuncakları düşünün. 1. NAKİT! Her yaştan çocuklar için mükemmel. Kumbaralarını, annelerini ve babalarını aç. Bu yağsız bir muamele!

 6. Ah. Paskalya etkinlik puanlarını unutma ... yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, yumurta avına çocuklarla katılmak. 170 kiloluk kadın 30 dakikalık Paskalya yumurtası saklamasında yaklaşık 116 kaloriyi ve 30 dakikalık yumurta avlanmasında 154 kaloriyi daha yakacak. Öyleyse aktif tut, bu Paskalya'yı hafif tut. Keyfini çıkarın!

 7. Kadınların çoğu kendi gıda grubu olarak düşündükleri, birçok tıp uzmanının bir zamanlar koroner bir kabus olduğuna inanıyordu. Ancak bugün, tıp topluluğu şimdi her gün küçük bir bar bitter çikolata yemenin sizin için iyi olabileceğini söylüyor! Yüksek kakao içerikli koyu çikolatalarda bulunan flavonoidler kalp sağlığımız için yararlı olabilir. İşte nasıl çalışıyor. Flavonoidler, kolesterolün kan damarlarında toplanmasını önleyen, kanın pıhtılaşma riskini azaltan ve tıkalı atardamarlara yol açan bağışıklık tepkilerini yavaşlatan bir grup bitki bazlı bileşiktir. Gitmenin yolu Willie Wonka!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407