Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Oy Vermeniz Gereken 10 Sebep - Demokrat Oy Verin

Müzik seninle sopa.

 1. Evet, ülkemizin durumuna kızdığınızı biliyorum. Geleceğiniz için endişeleniyorsunuz, iş durumunuz için endişeleniyorsunuz, ulusal borcumuz için endişeleniyorsunuz. Ve olmalısın. Ancak bu öfke ve hayal kırıklığı herhangi bir yeni siyasi yüz için kör oy kullanmanıza ya da - daha da kötüsü - seçimleri tamamen tamamlamanıza neden olmadan önce, oy vermenin ve Demokrat'ı oylamanın sizin için neden çok önemli olduğunu anlamanız gerekir.   1. Ekonomik çöküşlerin ve baloncukların geleceğini istemezsiniz. Şu an içinde olduğumuz karmaşayı sevmiyorsanız, o zaman Wall Street’i çökertmek isteyen liderleri seçmemiz gerekiyor - Cumhuriyetçilerin kötü bir sicile sahip olduğu bir şey. Son 30 yılda, Cumhuriyetçiler (ılımlı Demokratlar ile birlikte), ikinci bir Büyük Buhranı önlemek için - asla tahmin edemeyeceğiniz - Büyük Buhran'dan sonra uygulanan kilit düzenlemeleri ortadan kaldırmıştır. Her iki taraf da suçu paylaşsa da, Cumhuriyetçiler kuralsızlaştırma ücretine öncülük etmişler ve daha rahat kurallar için itici parti olmaya devam ediyorlar. Bu yıl Demokratlar, mali sistemimize akıl sağlığını denemek ve yenilemek için yarım yüzyılda en kapsamlı düzenleyici reformu geçti. Bugün birçok Cumhuriyetçi bu mevzuatı - ve onunla birlikte gelen önemli tüketici korumalarını - kaldırmayı umuyor. Onlara izin verme.

 2. 2. Sağlık sigortası istiyorsun. Şanslısın. Demokratların geçirdiği sağlık bakım faturası, serbest meslek sahibi olmanız, yarı zamanlı çalışma veya kapsama alanı sağlamayan bir işveren için çalışmanız durumunda sigorta almanızı kolaylaştıracak ve daha ucuz hale getirecektir. Genç biriyseniz, 26 yaşına kadar ebeveynlerinizin planında kalabilirsiniz. Önceden varolan bir durumunuz varsa, sigorta şirketleri sizi teminattan mahrum bırakamazlar. Bunlar büyük önemli değişiklikler. Sağlık hizmeti planı mükemmel değildir, ancak sorunlar arttıkça mevcut mevzuatı ayarlayarak bu sorunları giderebiliriz. Kongreyi kontrolünü Cumhuriyetçilere geri verin, onlar da tüm planı tekrar denemek ve yürürlükten kaldırmak için söz verdiler. Bu beni ... 3. Kongrede 2 yıldan fazla süren izgarayi karşılayamayız. Tarihimizdeki farklı bir zamanda, çok az şeyin olduğu birkaç yılla ilgili yanlış bir şey olmayabilir, ancak bugün değil - çoklu krizlerin ortasındayken olmaz. Ve hata yapmayın: Bu mevcut Cumhuriyetçi aday mahsulü, pratik olarak gridlock vaadi için kampanya yürütüyor. Hiçbirinin koridor boyunca uzanmaktan ya da ortak bir zemin bulmaktan bahsetmediğini fark edeceksiniz. Bunun yerine, son iki yıl boyunca harcadığımız yasaları gözden geçirip yürürlükten kaldıran ve zaman alıcı olmaya ve değerli zaman kullanmaya söz veriyorlar. Mitch McConnell geçtiğimiz günlerde Senatoyu geri almaktaki temel hedefinin 2012'de cumhurbaşkanlığını geri kazanmak olduğunu söyledi. İş yaratmamak. Başkanlığı geri kazanmak için. Bu, ülkesinin iyiliği için uzlaşmaya hazır bir gelecek senatosu çoğunluk lideri gibi görünüyor mu?

 3. 4. Amerikan eğitiminin daha iyi olmasını istiyorsun. Çocuğunuz varsa veya çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız, güçlü bir devlet okulu sistemi sizin için önemlidir. Bu durumda Cumhuriyetçiye oy verme. Okullarımız geride kalsa da, Cumhuriyetçi "Amerika'ya Güven", eğitim fonumuzu beşte birini kesmeyi vaat ediyor. Cumhuriyetçiler size eğitim reformunun parayla ilgili olmadığını, bürokrasiyle ilgili sorunlar olduğunu söyleyecekler ve bu doğru. Ama tahmin et ne oldu? Sorunun çoğu paradır. Rekabetçi maaş ödemeye istekli değilsek, en iyi ve en parlak öğretmenleri nasıl çekebiliriz? Bir anaokulu sınıfında 30 çocuğumuz olduğunda ve lise öğrencileri için yeterli kitap olmadığında öğrencilerin çatlaklardan düşmesini nasıl önleyebiliriz? Bunlar para meseleleri. Özel okullar ve kuponlar hakkında istediğiniz her şeyi konuşabilirsiniz, ancak çocuklarımızın çoğu devlet okullarına gidecek - ve onları daha iyi hale getirmek için paraya ihtiyacımız var. Bu arada, eğitime yatırılan para, daha düşük suç oranları, artan vergi geliri ve daha yetenekli bir işgücü şeklinde elde ettiğimiz paradır.

 4. Lütfen 2 Kasım’da Demokrat’a oy verin ve arkadaşlarınıza da aynısını yapmalarını söyleyin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407