Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Noel Metaforlarıyla Savaş İşsizliği Sona Erdirdi

# 6 Ev Temizliği

 1. WASHINGTON - Çarşamba günkü basın toplantısında Demokratlar, yıllık yoğun talep gerektiren Kongre geleneğini başlattı ve işsizlik maaşlarından tasarruf etti ya da Noel'i bir milyondan fazla insan için mahvetti.

 2. Arka arkaya birkaç yıl boyunca olduğu gibi, Kongre hiçbir şey yapmazsa, uzun süredir işsiz olan federal işsizlik sigortası tatil günlerinde sona erecek. Önceki yıllarda olduğu gibi, Demokratlar tatil mecazlarını kullanarak savaş yapıyorlar.

 3. "Dünyanın en zengin ülkesi olan bu ülke için, Noel’deki insanlara söylemek için, Noel çorapınıza baktığınızda, Kongre’den bir kömür yığını bulacaksınız - bu yanlış, "Rep. Jim McDermott (D-Wash.) dedi.

 4. "Harekete geçmesi sadece birkaç hafta sürdü, [!Ev Konuşmacısı John Boehner (R-Ohio)

 5. Cum. Lloyd Doggett (D-Texas) Şükran Günü'nü çağırdı.

 6. “Gelecek hafta kutsamalarımızı saymak için ailemizle Şükran günü masasının etrafında toplandığımızda, haftalarca iş için başarısız bir şekilde arama yapacak sayısız Amerikalı aile var” dedi. “Bu yıl çok az şey yapan Kongre'de bir yıl sonra Cumhuriyetçiler Aralık ayı ortalarında başlayarak üç haftalık bir tatil yapıp bu hayati programın süresinin dolmasına izin verirse, bu küçük umut ölçüsünün de sona ermesini sağlayacaktır.”

 7. Huffington Post için Alissa Scheller tarafından infografik.

 8. Federal işsizlik sigortası, çoğu altı ayda devletlerin sağladığı yardımları kullanan işçiler için başladı. II. Dünya Savaşı'ndan bu yana, bir durgunluk yaşandığında, Kongre uzun vadeli işsiz ekstra federal yardımlar sağladı, ancak uzatmalar geçici oldu. Sadece Başkan Barack Obama'nın gözetiminde değil, tatil döneminde federal işsiz tazminatın sona ermesiyle karşı karşıya kaldı.

 9. Kasım 2002’de, yaklaşık 1 milyon işsiz işçi Noel’den sonra yararlarını kaybetmeye devam etmesine rağmen, Kongre yıl için ertelendi. "Kongre, Noel'de Scrooge oynamakta ısrar ediyor", ardından Temsilci. Washington Post’a göre, o sırada David R. Obey (D-Wis.) Dedi. [! 4945 => 1140 = 1!

 10. Cum. Özel bir konferans komitesinde üst düzey Demokrat Meclisinin 13 Aralık'ta bütçesini hazırlamakla görevli Chris Van Hollen (D-Md.), Cumhuriyetçiler ile panelde işsizlik konusunu tartıştığını söyledi.

 11. Şen. Debbie Stabenow (D-Mich.), Senato Finans Komitesi üyeleri arasında faydaları korumanın yolları hakkında da tartışmalar yapıldığını söyledi. Medicare'in doktorlar için tazminat formülüne ilişkin faturalar da dahil olmak üzere tazminatın korunmasında iki ya da üç başka yasal araç bulunduğunu belirtti.

 12. WASHINGTON - Çarşamba günkü basın toplantısında Demokratlar, yıllık yoğun talep gerektiren Kongre geleneğini başlattı ve işsizlik maaşlarından tasarruf etti ya da Noel'i bir milyondan fazla insan için mahvetti.

 13. Arka arkaya birkaç yıl boyunca olduğu gibi, Kongre hiçbir şey yapmazsa, uzun süredir işsiz olan federal işsizlik sigortası tatil günlerinde sona erecek. Önceki yıllarda olduğu gibi, Demokratlar tatil mecazlarını kullanarak savaş yapıyorlar.

 14. "Dünyanın en zengin ülkesi olan bu ülke için, Noel’deki insanlara söylemek için, Noel çorapınıza baktığınızda, Kongre’den bir kömür yığını bulacaksınız - bu yanlış, "Rep. Jim McDermott (D-Wash.) dedi.

 15. "Harekete geçmesi sadece birkaç hafta sürdü, [!Ev Konuşmacısı John Boehner (R-Ohio)

 16. Cum. Lloyd Doggett (D-Texas) Şükran Günü'nü çağırdı.

 17. “Gelecek hafta kutsamalarımızı saymak için ailemizle Şükran günü masasının etrafında toplandığımızda, haftalarca iş için başarısız bir şekilde arama yapacak sayısız Amerikalı aile var” dedi. “Bu yıl çok az şey yapan Kongre'de bir yıl sonra Cumhuriyetçiler Aralık ayı ortalarında başlayarak üç haftalık bir tatil yapıp bu hayati programın süresinin dolmasına izin verirse, bu küçük umut ölçüsünün de sona ermesini sağlayacaktır.”

 18. Huffington Post için Alissa Scheller tarafından infografik.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407