Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Neden Pizza Hamurunu Atmak # x27; t Sadece Şov İçin

Montaj

 1. Tanıdık bir sahne: bir pizzacıysanız ve tezgahın arkasında, hamurun havada yükselen disklerini görüyorsunuz. Şahsen tanıklık etmiş veya filmlerde görmüş olsanız da, tanıdık bir manzara - ve bizi oldukça acıktırıyor.

 2. Bu ekran sadece eğlence amaçlı gibi gözükse de, bu gösteride göründüğünden daha fazlası var. Hamurun havada atılması aslında bir amaca hizmet eder.

 3. Mario Batali'nin açıkladığı gibi, "Biraz 'guido olmasına rağmen, pizza fırlatmak aslında size parmaklarınızı basmadan fırlatmayı uzatmanın en iyi yolunu veriyor." Gelecekteki pizzanızı yırtmamak için verimli ve güvenli bir yoldur.

 4. Pizza hamurunu havaya fırlatmak da nemi muhafaza etmenize yardımcı olur. Bazı pizza üreticileri maddeleri düzleştirmek ve yaymak için bir pres veya hamur tabakası kullanırlar, ancak bu cihazlar kuru ve gevrek bir kabuk oluşturur. Düzleştirilmiş dairelerin havadaki eğirilmesi sadece bu ikilemden kaçınmakla kalmaz, aynı zamanda teknik doğru nemin doğru olmasını sağlar. “Hamurun yüzeyindeki hava akımı, daha az yapışkan ve kullanımı daha kolay hale getirmek için yeteri kadar kurur. Ve mükemmel miktarda hava akımı mükemmel bir şekilde gevrek bir kabuk oluşturur” diyor. [! 2224 => 1140 = 1!

 5. Mükemmel atış ve ardından mükemmel pizza kabuğunun elde edilmesi için rotasyon önemlidir. Teknik, basketbol veya frizbinin spin atmasına benzer. Döndürme ile atmak için bir elinizle tutturun ve diğer elinizi diskin altına düz bir şekilde yerleştirin. Sonra hamuru yüzünüzün önünde dolaştırmak için düz elinizi kullanın ve fırlatıp serbest bırakın.

 6. Hareket şu şekilde görünüyor:

 7. YouTube / PagliacciPizza

 8. Gerçek şeyi savurma konusunda uzman olduğunuzda, şuna benzer:

 9. YouTube / PagliacciPizza

 10. Mario Batali'nin kendi ev yapımı pizzasını, hamurunu fırlatıp atmasını görmek için aşağıdaki videoyu Bon Appetit'ten izleyin.

 11. Tanıdık bir sahne: bir pizzacıysanız ve tezgahın arkasında, hamurun havada yükselen disklerini görüyorsunuz. Şahsen tanıklık etmiş veya filmlerde görmüş olsanız da, tanıdık bir manzara - ve bizi oldukça acıktırıyor.

 12. Bu ekran sadece eğlence amaçlı gibi gözükse de, bu gösteride göründüğünden daha fazlası var. Hamurun havada atılması aslında bir amaca hizmet eder.

 13. Mario Batali'nin açıkladığı gibi, "Biraz 'guido olmasına rağmen, pizza fırlatmak aslında size parmaklarınızı basmadan fırlatmanın en iyi yolunu veriyor." Gelecekteki pizzanızı yırtmamak için verimli ve güvenli bir yoldur.

 14. Pizza hamurunu havaya fırlatmak da nemi muhafaza etmenize yardımcı olur. Bazı pizza üreticileri maddeleri düzleştirmek ve yaymak için bir pres veya hamur tabakası kullanırlar, ancak bu cihazlar kuru ve gevrek bir kabuk oluşturur. Düzleştirilmiş dairelerin havadaki eğirilmesi sadece bu ikilemden kaçınmakla kalmaz, aynı zamanda teknik doğru nemin doğru olmasını sağlar. “Hamurun yüzeyindeki hava akımı, daha az yapışkan ve kullanımı daha kolay hale getirmek için yeteri kadar kurur. Ve mükemmel miktarda hava akımı mükemmel bir şekilde gevrek bir kabuk oluşturur” diyor. [! 2224 => 1140 = 1!

 15. Mükemmel atış ve ardından mükemmel pizza kabuğunun elde edilmesi için rotasyon önemlidir. Teknik, basketbol veya frizbinin spin atmasına benzer. Döndürme ile fırlatmak için, bir elinizle tutturun ve diğer elinizi diskin altına düz bir şekilde yerleştirin. Sonra hamuru yüzünüzün önünde dolaştırmak için düz elinizi kullanın ve fırlatıp serbest bırakın.

 16. Hareket şu şekilde görünüyor:

 17. YouTube / PagliacciPizza

 18. Gerçek şeyi savurma konusunda uzman olduğunuzda, şuna benzer:

 19. YouTube / PagliacciPizza

 20. Mario Batali'nin kendi ev yapımı pizzasını, hamurunu fırlatıp atmasını görmek için aşağıdaki videoyu Bon Appetit'ten izleyin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407