Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Nane 5 Sağlık Faydaları

Dökme Demir Tavalarınızı Mevsim Zamanı! İşte İşte.

 1. Yılın bu zamanı tüm hoşgörü ve çöküşün ortasında, mevsimin en yaygın lezzetlerinin bazılarına gerçek sağlık yararları olduğunu bilmek rahatlatıcı.

 2. Baston şekerler ve Noel kabuğu arasında, nane, tarçın tatil sezonunun göze çarpan baharatı olarak para kazanıyor. Ve aşağıdakileri göz önünde bulundurarak buna minnettarız:

 3. Nane Tames Mide Sorunu Halk bilgeliği, nane hastalığının mide bulantısından menstrüel kramplara kadar her çeşit bağırsak problemine yardımcı olabileceğini, ancak en bilimsel kanıtların irritabl bağırsak sendromuna veya IBS'ye olan güçlü tepkisi için var olduğunu göstermektedir. 2007 tarihli bir İtalyan çalışmasında, bir ay boyunca nane yağı kapsülü alan hastaların yüzde 75'inde IBS semptomlarının önemli ölçüde azaldığı bulundu. Harvard Kadın Sağlığı İzleme Örgütü, plasebo hapı verilenlere sadece% 38 oranında herhangi bir hafifleme olduğunu bildirdi.

 4. Nane neden bu kadar güçlü göründüğünü açıklayan bir 2011 Avustralya araştırması "kolonda bir" anti-ağrı "kanalını aktive ediyor, gastrointestinal kanalda yatıştırıcı inflamatuar ağrı" bir açıklamaya göre.

 5. Nane Curbs Cravings İşte temiz bir püf noktası: Sadece bir şeker kamışı koklamak sizi bir tane yememeye ikna edebilir. Bir 2011 çalışmasında, insanlardan iki saatte bir nane yağı koklamaları istendi. Chicago Tribune'a göre, kırılmayan insanlar kadar acıkmadıklarını ve hafta boyunca 2,800 daha az kalori aldıklarını bildirdiler. [! 2033 => 1140 = 1!

 6. Nane Konsantrasyonu Artırabilir mi Nane kokusu da bize zihinsel bir can verebilir. Wheeling Jesuit University tarafından yürütülen küçük bir araştırma topluluğu, kokan nane ile daha fazla uyanıklık, motivasyon ve hatta performans arasında bağlantı kurdu. Washington Post, Maryland’deki bir ortaokul, bir dizi eyalet sınavı sırasında öğrencilerin zevk alması için 3.600 nane şekeri sipariş ettiği kadar ileri gitti. [! 2033 => 1140 = 1!

 7. Yılın bu zamanı tüm hoşgörü ve çöküşün ortasında, mevsimin en yaygın lezzetlerinin bazılarına gerçek sağlık yararları olduğunu bilmek rahatlatıcı.

 8. Baston şekerler ve Noel kabuğu arasında, nane, tarçın tatil sezonunun göze çarpan baharatı olarak para kazanıyor. Ve aşağıdakileri göz önünde bulundurarak buna minnettarız:

 9. Nane Tames Mide Sorunu Halk bilgeliği, nane hastalığının mide bulantısından menstrüel kramplara kadar her çeşit bağırsak problemine yardımcı olabileceğini, ancak en bilimsel kanıtların irritabl bağırsak sendromuna veya IBS'ye olan güçlü tepkisi için var olduğunu göstermektedir. 2007 tarihli bir İtalyan çalışmasında, bir ay boyunca nane yağı kapsülü alan hastaların yüzde 75'inde IBS semptomlarının önemli ölçüde azaldığı bulundu. Harvard Kadın Sağlığı İzleme Örgütü, plasebo hapı verilenlere sadece% 38 oranında herhangi bir hafifleme olduğunu bildirdi.

 10. Nane neden bu kadar güçlü göründüğünü açıklayan bir 2011 Avustralya araştırması "kolonda bir" anti-ağrı "kanalını aktive ediyor, gastrointestinal kanalda yatıştırıcı inflamatuar ağrı" bir açıklamaya göre.

 11. Nane Curbs Cravings İşte temiz bir püf noktası: Sadece bir şeker kamışı koklamak sizi bir tane yememeye ikna edebilir. Bir 2011 çalışmasında, insanlardan iki saatte bir nane yağı koklamaları istendi. Chicago Tribune'a göre, kırılmayan insanlar kadar acıkmadıklarını ve hafta boyunca 2,800 daha az kalori aldıklarını bildirdiler. [! 2033 => 1140 = 1!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407