Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Mutlu ve Sağlıklı Anma Günü Haftasonu için 4 Kolay İpuçları

7. Yiyecekler küçük porsiyonlarda daha lezzetli olur.

 1. Birçokları için, Anma Günü hafta sonu "yaz aylarının gayri resmi başlangıcını" - üç ay plaj günleri ve barbeküler. Bununla beraber bir sürü dondurma, sosisli sandviç ve şekerli içecekler geliyor. Rüzgara dikkat etmek ve Salı günü bir sürü detoks makalesi okuyacağınızı düşünmek yerine, neden oyunun önünde kalmıyorsunuz? Uzun hafta sonunuzu sağlıklı ve eğlenceli tutmak için birçok yol var!

 2. 1. Margarita ile ciddi sağlık yararları olan bir içki için hendek açın. Arkadaşım ve diğer sağlık koçu Camelia Panati, Sağlıklı Zesty Martini'ye “karnınızı yatıştırıp, içkinizi ruhsuzca kaldıracak lezzetli bir içecek!” Diyor. En iyi yanı, alkolsüz olması, tüm aile için mükemmel bir serinletici içecek olmasıdır. Tarifin tamamını buradan alın.

 3. 2. Daha hafif, sağlıklı bir seçenek ile ağır makarna salatası değiştirin. Bol miktarda hafif, sebze dostu seçeneklere sahip olmak, insanların et ve tatlılara aşırı düşmesini önler ve yemek yedikten sonra bile herkesin kendilerini harika hissetmelerini sağlar! Camelia'nın Sağlıklı Zesty Karpuz Salatası "gerçek bir gurme, süslü salata gibi görünüyor ve tadı güzel ama yapmak çok kolay". Karpuz, çilek, bal, kırmızı soğan ve bol miktarda yeşillik ile yapılmış, şahsen bu tatlı tarafı denemek için sabırsızlanıyorum! Tarifini buradan alın.

 4. 3. Önceden planlamak. Titiz bir planlamacı olmasam da hiçbir şeyim, ama bir şekilde kendimi bir sürü şeyle geçirdiğim büyük bir hafta sonundan uzakta buluyorum! Organize olmama, markette en son cips ve soda stoklamalarında size yol açabilir. Menünüzü planlamak için biraz zaman ayırın, bir alışveriş listesi yazın, hangi işleri birleştirebileceğinizi ve önceden alışveriş yapabileceğinizi görün.

 5. 4. Neyin önemli olduğunu hatırla. Sağlık Antrenörü Linda Barney bize “şükran odağına odaklanmamızı hatırlatıyor. Ülkemize hizmet edenlere şükret, bize burada ve hizmet edenlere kucak açıp onurlandır. Şükran bedenimizi ve zihnimizi pozitif enerji ile besliyor ve ilerlememizi sağlıyor.” Birçoğumuz öylesine heyecanlanıyor ki, üçüncüsü hafta sonu olması nedeniyle, neden birincisi olduğunu unuttuğumuzu unutuyoruz. Çok fazla fedakarlık yapan ve her gün özgürlüğümüzü savunmak için savaşan cesur erkekler ve kadınlar için takdirinizi göstermek için bir dakikanızı ayırın.

 6. Sağlıklı bir yaz tatili hafta sonu için denenmiş ve doğru önerileriniz nelerdir? Favorilerinizi aşağıdaki yorumlara bırakın!

 7. Katkıda bulunanlarım Camelia Panati ve Linda Barney'e özel teşekkürler. Lütfen web sitelerini kontrol etmek ve onlara biraz sevgi göstermek için bir dakikanızı ayırın!

 8. Birçokları için, Anma Günü hafta sonu "yaz aylarının gayri resmi başlangıcını" - üç ay plaj günleri ve barbeküler. Bununla beraber bir sürü dondurma, sosisli sandviç ve şekerli içecekler geliyor. Rüzgara dikkat etmek ve Salı günü bir sürü detoks makalesi okuyacağınızı düşünmek yerine, neden oyunun önünde kalmıyorsunuz? Uzun hafta sonunuzu sağlıklı ve eğlenceli tutmak için birçok yol var!

 9. 1. Margarita ile ciddi sağlık yararları olan bir içki için hendek açın. Arkadaşım ve diğer sağlık koçu Camelia Panati, Sağlıklı Zesty Martini'ye “karnınızı yatıştırıp, içkinizi ruhsuzca kaldıracak lezzetli bir içecek!” Diyor. En iyi yanı, alkolsüz olması, tüm aile için mükemmel bir serinletici içecek olmasıdır. Tarifin tamamını buradan alın.

 10. 2. Daha hafif, sağlıklı bir seçenek ile ağır makarna salatası değiştirin. Bol miktarda hafif, sebze dostu seçeneklere sahip olmak, insanların et ve tatlılara aşırı düşmesini önler ve yemek yedikten sonra bile herkesin kendilerini harika hissetmelerini sağlar! Camelia'nın Sağlıklı Zesty Karpuz Salatası "gerçek bir gurme, süslü salata gibi görünüyor ve tadı güzel ama yapmak çok kolay". Karpuz, çilek, bal, kırmızı soğan ve bol miktarda yeşillik ile yapılmış, şahsen bu tatlı tarafı denemek için sabırsızlanıyorum! Tarifini buradan alın.

 11. 3. Önceden planlamak. Titiz bir planlamacı olmasam da hiçbir şeyim, ama bir şekilde kendimi bir sürü şeyle geçirdiğim büyük bir hafta sonundan uzakta buluyorum! Organize olmama, markette en son cips ve soda stoklamalarında size yol açabilir. Menünüzü planlamak için biraz zaman ayırın, bir alışveriş listesi yazın, hangi işleri birleştirebileceğinizi ve önceden alışveriş yapabileceğinizi görün.

 12. 4. Neyin önemli olduğunu hatırla. Sağlık Antrenörü Linda Barney bize “şükran odağına odaklanmamızı hatırlatıyor. Ülkemize hizmet edenlere şükret, bize burada ve hizmet edenlere kucak açıp onurlandır. Şükran bedenimizi ve zihnimizi pozitif enerji ile besliyor ve ilerlememizi sağlıyor.” Birçoğumuz öylesine heyecanlanıyor ki, üçüncüsü hafta sonu olması nedeniyle, neden birincisi olduğunu unuttuğumuzu unutuyoruz. Çok fazla fedakarlık yapan ve her gün özgürlüğümüzü savunmak için savaşan cesur erkekler ve kadınlar için takdirinizi göstermek için bir dakikanızı ayırın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407