Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Mutlu Tatiller - Mutlu Noeller: Bunun Hakkında Söylenmesi Gereken Son Şey

37 Şirket Tatil Partileri Hakkında Komik Tweetler

 1. Ve şimdi Noel’deki savaş hakkında çok fazla konuşan Hıristiyan arkadaşlarım için özel bir not. Anladım, uzun süredir Amerika'da Hristiyanlık egemen oldu ve ülkenin sivil dinini temsil etti. Fakat Amerika şu anda burada bulunan insanlarla ilgili ve bu çok daha farklı bir grup. Ve bu iyi! Her şeyin etrafımızda döndüğü konusunda ısrar etmenin zamanı geldi. Bunun yerine, ülkemizi oluşturan pek çok geleneğin geniş çemberine katılalım. Ayrıca, herhangi bir Hristiyan, Noel'in alışveriş merkezlerinde, başkentlerde veya okullarda sergilenmekle ilgili olmadığını bilir, ailemizde ve evlerimizde en fazla onurlandırdığımız manevi bir olayla ilgilidir.

 2. Bu hikaye, haftalık iPad dergimiz olan Huffington dergisinin 79. sayısında, iTunes App Store'da 13 Aralık Cuma günlerinde yayınlanacaktır.

 3. Her yıl Aralık ayının başında, bazı Amerikalılar insanların birbirlerine Mutlu Bayramlar veya Mutlu Noeller demesi gerekip gerekmediğine dair doğru argümanları geri dönüştüren saçma bir retorik törene giriyorlar. Bu soru, “Noel Savaşının” ağır yüklü çerçevesi altındaki daha geniş kültürel ve politik savaşta çarpışmalardan biri.

 4. Bir yandan, tüm bunların saçmalık olduğunu ve hiç ilgi çekici olmadığını düşünüyorum. Ancak, herkese şüphe avantajını sağlayarak, ülkemizin demografik verilerinde köklü değişiklikler geçirdiği doğru. Her zamankinden daha dini ve kültürel açıdan farklıyız ve bu çeşitlilik otomatik olarak bazı güçlü tepkiler uyandıracak. Ayrıca, herhangi bir dini geleneğe bağlı hissetmeyen ve bu yeni kültürel manzaraya da katkıda bulunan yükselen bir nüfusa sahibiz. Bu yüzden Amerika'da baskın din olan Hristiyanlığa alışkın olanların bu yeni gerçeklikte kendilerini rahat hissetmeleri şaşırtıcı değildir.

 5. Öyleyse, bu 'tatil mevsimi boyunca' hepimizin 'birlikte olmasında' hepimize yardımcı olmak için bir astar olarak düşünün. [! 92 => 1140 = 1!

 6. Bu da bizi Merry Christmas-Happy Holiday tartışmasına getiriyor, karmaşık olmayan ve temel görgü kuralları ile çözüldü. Noel'i kutlayan birinin Hıristiyan olduğunu biliyorsanız, onlara 'Mutlu Noeller' demelisiniz. Aynı şekilde, bildiğiniz bir kişiye 'Yahudi, vb.' Mutlu Hanuka 'deyin

 7. Örneğin, Ramazan ayı boyunca Müslüman arkadaşlarım 'Ramazan Mübarek'i' diyorum çünkü onlara geleneklerini kabul ettiklerini ve onların takviminde kutsal zamanı gözlemlemelerini iyi dileklediğimi gösteriyor. . Bu nezaket ve saygı, çoğulcu bir toplumda yaşamanın ne anlama geldiğinin bir parçası olmalı ve hepimize yakın olduğumuza teklif etmek bizim için kolay.

 8. Bununla birlikte, asansörde bir iş arkadaşının, arkadaşının veya yabancının ruhsal geleneğini bilmiyorsanız, ancak onlara 'Sezon selamlaması' (basit bir 'Mutlu) sunmak istiyorsanız Tatil, Noel’de ya da başka bir geleneğe hakaret veya inkar edilmez. İnsanların mevsimi gözlemlemenin birçok yolu olduğunu ve spesifik olmak için yeterince bilginiz olmadığını kabul eden, uygun ve kapsayıcı bir selamlamadır.

 9. Pek çok mağazanın Mutlu Noeller yerine Mutlu Bayramlar kullanmasının nedeni budur, çünkü kapıcı olmak ve mümkün olduğunca çok sayıda insanı mağazalarına dahil etmek isterler. Öyleyse, Mutlu Tatilleri kullanmak Noel karşıtı değil, iş yanlısı ve biz iş karşıtı olmak istemeyiz, değil mi?

 10. Listede sıradaki Tatil Ağacı ... tamam, artık Tatil Ağacı yok. Rhode Island valisi geçenlerde doğru olanı yaptı. Sadece bir Noel Ağacı deyin, çünkü budur. Yine, bu sadece sağduyulu bir durumdur, biz buna bir Tatil Menorah demiyoruz - Hanukkah için, hadi onların ne olduğunu söyleyelim ve o zaman çok büyük bir şey değil.

 11. 'Noel'de Savaş'ın bütününün en zorlu kısmı, devlet okullarında ve kamu mülklerinde tatil kutlamaları hakkında ne yapılması gerektiği. İşte yine, dahil etme yoludur. Tüm dini kökenden gelen ve dini kökeni olmayan insanları ağırlamaya devam eden bir milletiz. Kilisenin ayrılmasıyla eş zamanlı dini katılım, Amerika'nın karmaşık ancak harika dini DNA'sının bir parçasıdır.

 12. Öyleyse, bin çiçek açsın - Noel şarkıları ve Hanuka şarkıları yapalım; Kwanzaa dersleri, HumanLight kutlamaları ve Pagan gündönümü ritüelleri - hadi hepsini yapalım. Bazı çok dikenli insanların hassas hassasiyetlerini korumak için her şeyi bir kenara bırakmak yerine herkesin geleneklerimizi bir araya getirebileceği geniş bir ağ oluşturmak çok daha eğlenceli.

 13. Öyleyse Mutlu Noeller, Hristiyanlar; Mutlu Hanuka, Yahudiler; Süper Gündönümü, Paganlar; Yaşasın, İnsan Işığı Hümanistleri; Neşeli Diaspora'ya ve herkese hep birlikte - Neşeli Tatiller. Partide görüşürüz!

 14. Orada. Noel'deki savaş resmen bitti.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407