Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Mükemmel Fransız Tostu İçin Sırlar

İLGİLİ ...

 1. EatingWell Dergisi için Tarif Geliştirici Test Cihazı Emily Kennedy

 2. EatingWell ofislerinden birkaç kilometre ötede dünyanın en iyi Fransız tostu olduğunu düşündüğüm 3 Kareler adında küçük bir kafe var. Taze ekmeklerden yapılan ve tarçın çırpılmış krema, dilimlenmiş meyveler ve muz ile servis edilir. İstediğim kahvaltı türü ve evde nasıl yapılacağını (ve daha sağlıklı hale getirmeyi) bulmak için görevimi yaptım. İşte mükemmel, sağlıklı Fransız tostu için sırlarım:

 3. Doğru Ekmeği Alın: Çok çiğnenmemiş veya sert bir kabuklu veya çok fazla delik içermeyen ekmek istersiniz. Bu, sevgili Fransız bagetinizden ve süslü esnaf ekmeklerinden uzak durmanız anlamına gelir. Ve çok amaçlı beyaz undan yapılan ekmekler tadı güzel olsa da, besleyici olarak sizin için fazla bir şey yapmaz. Ancak tam tahıllı bir ekmekten elde edilen liften faydalanmak için lezzetten ödün vermeniz gerekmez. Lezzetli, tam tahıllı bir Fransız tostu yapmak için, çok ince olmadan yumuşak, kalın dilimlenmiş tam buğday, çok taneli veya yulaflı sandviç ekmeği gibi orta yoğunlukta, yarı yumuşak bir ekmek kullanmayı seviyorum.

 4. Sağlam bir Tava Kullanın: Fransız usulü tostumu güzel ve sıcak olan ve ısısını eşit şekilde koruyan bir dökme demir tavada pişirmeyi seviyorum. Tavayı yavaşça orta-yüksek ateşte ısıtıyorum ve içini zar zor kaplayacak kadar erimiş tereyağı kullanıyorum. Bu tost içini kurumadan narin, gevrek bir dış verir. Creme brulee'yi düşünün - kıtır, ipeksi pudingin üzerine şekerli bir kabuk.

 5. Related: 3 Dökme Demirle Pişirmenin Sağlık Sebepleri

 6. Az yağlı süt kullanın: Geleneksel Fransız usulü kızarmış ekmek tarifleri, krema yapmak için ağır krema, yumurta ve vanilya özü gerektirir. Daha az yağlı ve daha az kalorili daha sağlıklı bir sürüm yapmak için krem ​​yerine az yağlı veya yağsız süt ve bütün yumurta ve yumurta akı birleşimini kullanıyorum. Bir yumurtayı iki yumurta akı ile değiştirin. Kimse farkı bilmeyecek. Vanilya veya badem özü ve tarçın serpin, ilave yağ veya kalori içermeyen lezzet katacaktır.

 7. Related: 3 Sağlıklı Bir Kahvaltının Temel Malzemeleri

 8. Topinglerinle Yaratıcı Ol: 3 kare karede aldığım Fransız tostu, cömert bir tarçın kreması ve dilimlenmiş taze meyvelerle düştü. Evde daha hafif bir şey tercih ederim. Bu yüzden az miktarda ağır krema çırpıyorum ve yağsız Yunan usulü yoğurt içerisine katlıyorum. Söz veriyorum, çok lezzetli ve çırpılmış kremanın bir kısmını kalın ve zengin Yunan usulü yoğurtla keserek doymuş yağ ve kaloriden tasarruf edersiniz. Sadece bütün kabı tek başına yememeye dikkat edin.

 9. Diğer kolay, sağlıklı malzemeler arasında taze meyveler, bir kaşık meyve reçelinde veya reçellerinde veya hatta yer fıstığı veya badem ezmesinde bir miktar bulunur. Son olarak, bir çorba kaşığı ya da iki orijinal Vermont akçaağaç şurubu her zaman iyi bir seçimdir - onu yenecek bir şey yok ve biraz uzun bir yol gidiyor.

 10. Denemek İçin Tarifler: Fırında Elma Tarçınlı Fransız Tostu Daha Fazla Kahvaltı Güveç Tarifler Krepler İçin Sağlıklı Yemek Tarifleri Krepler Nasıl Evde Yapılır (Çok Kolay!)

 11. Makarna yemeklerini sağlıklı tutmak için en iyi ipucunuz nedir?

 12. Emily Kennedy tarafından

 13. Emily Kennedy, EatingWell Test Kitchen'da tarifleri test ediyor ve geliştiriyor. Emily geçenlerde New York City'den Vermont'a taşındı ve burada Food Wine, food52.com ve Real Simple'da çalıştı. Son zamanlarda lahana şerefine dönüşüyor ve çörek, çilek meyan kökü ve İtalyan-Amerikan büyükannesinin yaptığı her şeyi, özellikle de pizzaya bir zaafı var. [! 1237 => 1130 = 1!

 14. EatingWell Dergisi için Tarif Geliştirici Test Cihazı Emily Kennedy

 15. EatingWell ofislerinden birkaç kilometre ötede, dünyanın en iyi Fransız tostu olarak düşündüğüm şeyi yapan 3 Kareler adlı küçük bir kafe var. Taze ekmeklerden yapılan ve tarçın çırpılmış krema, dilimlenmiş meyveler ve muz ile servis edilir. İstediğim kahvaltı türü ve evde nasıl yapılacağını (ve daha sağlıklı hale getirmeyi) bulmak için görevimi yaptım. İşte mükemmel, sağlıklı Fransız tostu için sırlarım:

 16. Doğru Ekmeği Alın: Çok çiğnenmemiş veya sert bir kabuklu veya çok fazla delik içermeyen ekmek istersiniz. Bu, sevgili Fransız bagetinizden ve süslü esnaf ekmeklerinden uzak durmanız anlamına gelir. Ve çok amaçlı beyaz undan yapılan ekmekler tadı güzel olsa da, besleyici olarak sizin için fazla bir şey yapmaz. Ancak tam tahıllı bir ekmekten elde edilen liften faydalanmak için lezzetten ödün vermeniz gerekmez. Lezzetli, tam tahıllı bir Fransız tostu yapmak için, çok ince olmadan yumuşak, kalın dilimlenmiş tam buğday, çok taneli veya yulaflı sandviç ekmeği gibi orta yoğunlukta, yarı yumuşak bir ekmek kullanmayı seviyorum.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407