Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Meme Kanseri Sağ kalanlarının Gözünden Kurtuluş Günü

İLGİLİ ...

 1. 4 Temmuz, ülkemizde, yüzyıllardan beri bağımsızlığımızı anmak için her zaman büyük bir kutlama oldu. Geçit töreni, aşçı ve havai fişek bolluğu var. Bu sırada birçok insan seyahat ediyor çünkü çocuklar okul dışında ve tatilde fazladan bir tatil günü geçiriliyor. Ancak yardım edemem ama tatilin gerçek anlamının yazın bu tembel ve puslu gününde ortasında kaybolup kaybolmadığını merak ediyorum.

 2. Yıllar geçtikçe sanırım, bu ülkede sahip olduğumuz özgürlükleri ve bağımsızlığı çok daha fazla takdir edemem ama takdir edemem. Sahip olduğumuz siyasi, dini ve kişisel inançlara inanabilir ve pratik yapabiliriz. Piyasadaki serbest rekabetin sağladığı bir çok avantajımız ve serbest girişim sistemlerimizin bir parçası olarak kendi işletmelerimize sahip olma kabiliyetimiz var. Ve bunun bir meme kanseri hastası olarak takdir ettiğim bir gelişme, diğer ülkelerdeki kadınların bilmediği ve asla erişemeyeceği bir şekilde tedavi ve yeniden yapılanma seçeneklerine sahip olmamdır.

 3. Dünyanın dört bir yanından daha fazla insanla bağlantı kurarken, birçok insanın ameliyat sonrası yeniden yapılanmayı bırakıp kanser tedavisi için çok az fırsatı olduğunu ya da hiç bulunmadığını buldum. O kadar şanslıyız ki, serbest girişim sistemimizin bir sonucu olarak, şirketler her türlü kanser için bir tedavi bulmak için sürekli çalışıyor ve yeni ilaçlar ve tedavilerle hayatta kalma oranlarını artırmak için sürekli olarak yeni tedavileri araştırıyorlar. Çok daha fazla insanın, sadece birkaç yıl önce hayal edilebilecek olandan çok daha iyi bir kaliteye sahip olma ihtimallerini ve yaşamlarını yendiğini buluyoruz. Bu fırsatlar, bu ülkede sahip olduğumuz, başkalarının asla bilmeyeceği özgürlüklerin bir sonucudur. Bana göre atalarımız bugün bizim göreceğimiz hayatlara ve geleceklere sahip olmak için bizim için güvence altına aldıkları şeydi.

 4. Yani, benim için, bu yıl 4 Temmuz’da oldukça farklı bir şekilde kutlayacağım. Atalarımızın bize sağladığı özgür bir ülke ve özgür bir topluma sahip olduğumuzun farkındayım, ancak bizim için yaptıkları çok daha fazla şey var ki, genellikle kabul görmemişler. Özgür girişimci toplumumuz bana birçok insanın hayal edebileceği bir yaşam ve yaşam tarzı sağladı. Yiyecek ve barınma ve açık bir pazardan elde etmek istediğim hemen hemen her şeyi alma şansım var. Fırsatlar verildiğinde çok çalışmak ve çalışmak için istekli olursam, bana uygun gelirle bir işi güvence altına alabilirim. Bu ülkede her gün zevk aldığımız özgürlükler nedeniyle kendim için mükemmel yaşamı yaratabilirim.

 5. Bu nedenle, bu yıl 4 Temmuz’da sadece ülkemizi ve millet olarak katettiğimizi, sadece özgürlüğümüzü güvence altına almak ve korumak için kutlayacağım. zevk aldığımız haklar ve fırsatlar. Biz Amerikalılar olduğum için çok şanslıyız ve benim için kesinlikle kutlamaya değer.

 6. 4 Temmuz, ülkemizde, yüzyıllardan beri bağımsızlığımızı anmak için her zaman büyük bir kutlama oldu. Geçit töreni, aşçı ve havai fişek bolluğu var. Bu sırada birçok insan seyahat ediyor çünkü çocuklar okul dışında ve tatilde fazladan bir tatil günü geçiriliyor. Ancak yardım edemem ama tatilin gerçek anlamının yazın bu tembel ve puslu gününde ortasında kaybolup kaybolmadığını merak ediyorum.

 7. Yıllar geçtikçe sanırım, bu ülkede sahip olduğumuz özgürlükleri ve bağımsızlığı çok daha fazla takdir edemem ama takdir edemem. Sahip olduğumuz siyasi, dini ve kişisel inançlara inanabilir ve pratik yapabiliriz. Piyasadaki serbest rekabetin sağladığı bir çok avantajımız ve serbest girişim sistemlerimizin bir parçası olarak kendi işletmelerimize sahip olma kabiliyetimiz var. Ve bunun bir meme kanseri hastası olarak takdir ettiğim bir gelişme, diğer ülkelerdeki kadınların bilmediği ve asla erişemeyeceği bir şekilde tedavi ve yeniden yapılanma seçeneklerine sahip olmamdır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407