Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Mardi Gras: İçinde Kafanda Yutulduğum Yer

Yavaş Tencere Kaçırdığın Hack'leri

 1. Bisiklete binmeseydim, Mardi Gras'ı canlandıran şey buydu. Bu yıl Global Yeşil / New Orleans Müzisyenler Yardımlaşma Fonu / Tasarruf NOLA Artık Sahne Arkasında Mardi Gras Faydası'nda güvenli bir şekilde iç mekanlarda saklanacak. [! 4527 => 1140 = 1!

 2. 8:20 Bikus Krewe ile sürüyorum - bu harika bir fikir, neden her yıl bir bisiklet grubuna basmadık? Etrafı dolaşması kolay ve sarı kayganlarımız yağmurdan koruyor. Benimki çiçeklerle kaplı ve kocamın her tarafında sarı ördekler var.

 3. 9:00 Susan Cowsill ve Russ Broussard, bu yılın kralı ve kraliçesi Paul ve Shelley Sanchez tarafından taçlandırıldı. İki yıl önce Bay ve Bayan M.C. Gainey. Naked Husband'ı Sideways'ten ve ödül kazanan şarkıcı / söz yazarlarından telif hakkı olarak almaktan daha iyi ne olabilir? Bunu her yıl yapacağız.

 4. 11:20, Cajun Robbie bisikletinden bir dökülme aldı ve Aqualung'u söylemeyi bırakmayacak.

 5. "Yüzümden kan akıyor! Dum Dum Daa Dum!"

 6. Bu şarkının bir bisiklet kazası için uygun olduğunu asla bilmiyordum. Yanlışlıkla dolaşmak biraz zor. Gelecek yıl bisikletlerimizin içecek sahiplerine ihtiyacı var. [! 4527 => 1140 = 1!

 7. 1:15 pm. Kafamda mızraklandım. Zulu mızrakının uzun bir balkondan ayrılmasından bu yana ne olduğunu anlamak bir dakika sürdü, ama sonra kan yüzümden akmaya başladı. Harika. Şimdi Aqualung'u mırıldanıyorum. Jeff bir itfaiye arabası buldu ve sadece kanlı çiçekli taçma bakıyorlar.

 8. 1:17 pm. Binicilerimizden biri olan Dr. Slick kafamı kapatıyor. Mardi Gras Günü'nde tıbbi bir teçhizat ve hemşire getirmeyi öngören bir ER doktoru. Bir çarpışma testi mankeni gibi giyinmiş ve Robbie'i çoktan yattı. Yanımda oturuyor, Mardi Gras'ta dikkatli olmanın önemi hakkında konuşuyor. Onu çamurluktan uzaklaştırmak istiyorum.

 9. 1:20 pm. Kafamdaki yara temizlendi ve Dr. Slick, üstümde tıbbi tutkalla tuhaf bir küçük saç tokasına saçlarımı bağlayarak kapattı. Büyüdüğü zaman keseceğini söylüyor. Hemşiresi, House bölümünde olduğu gibi prosedürü gözlemliyor ve yorumluyor.

 10. 1:25 Jeff beni Dalton Gang atalarımın bir mızrakın onları durdurmasına izin vermeyeceği konusunda ikna etti. Bikuslu Krewe alkışlıyor, bisiklete binip yolculuğa çıkıyoruz. MC'nin karısı kafamda bir buz torbası tutmam için bana leopar eldivenlerini veriyor. Çiçekli taç, hiçbir şeye bakmazsam, dengeyi koruyor.

 11. 1:32 Künt bir kafa travması sonrası tüm sebzelerin isimlerini unutan ve gerçekten patatesleri kastettiğimde insanları sıcaktan geçmelerini istemek zorunda kalanlardan biriysem ne olur?

 12. 2:45 Başka bir barda dururuz ve Jeff’e “Gelecek yıl beni Kraliçe yapacaklarını düşünüyor musunuz?” Diye soruyorum. [! 4527 => 1140 = 1!

 13. Postscript: Kuaförüme, bugüne kadar gördüğü en kötü Mardi Gras saç olayı olup olmadığını ve "Hayır" diyor. 8 / 29'dan sonra kuzeye gitmek için toplandığımızda, mohawk topumu buluyorum ve düşünüyorum. Mardi Gras.' Sebzelerin isimlerini hala hatırlayabiliyorum, ama unuttuğum bir şey olduğuna eminim.

 14. Bisiklete binmeseydim, Mardi Gras'ı canlandıran şey buydu. Bu yıl Global Yeşil / New Orleans Müzisyenler Yardımlaşma Fonu / Tasarruf NOLA Artık Sahne Arkasında Mardi Gras Faydası'nda güvenli bir şekilde kapalı tutulacak canlı arkası açmaya çalışacağız.

 15. Bir Mardi Gras Sabahı:

 16. 8:20 Bikus Krewe ile sürüyorum - bu harika bir fikir, neden her yıl bir bisiklet grubuna basmadık? Etrafı dolaşması kolay ve sarı kayganlarımız yağmurdan koruyor. Benimki çiçeklerle kaplı ve kocamın her tarafında sarı ördekler var.

 17. 9:00 Susan Cowsill ve Russ Broussard, bu yılın kralı ve kraliçesi Paul ve Shelley Sanchez tarafından taçlandırıldı. İki yıl önce Bay ve Bayan M.C. Gainey. Naked Husband'ı Sideways'ten ve ödül kazanan şarkıcı / söz yazarlarından telif hakkı olarak almaktan daha iyi ne olabilir? Bunu her yıl yapacağız.

 18. 11:20, Cajun Robbie bisikletinden bir dökülme aldı ve Aqualung'u söylemeyi bırakmayacak.

 19. "Yüzümden kan akıyor! Dum Dum Daa Dum!"Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407