Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


İlk Kez, Süper Kase Sırasında Meyvelerle İlgili Bir Ticari Hava Verecek (Tebrikler, Avokado!)

# 6 Ev temizliği

 1. Guakamole olmayan bir Super Bowl partisi, domuz derisi olmayan bir futbol maçı gibidir: Umutsuz.

 2. Super Bowl XLIX, yalnızca Deflategate suçlamaları nedeniyle değil, aynı zamanda oyun sırasında ilk kez bir taze ürün markasının reklam vereceği için özellikle önemli olacak. Oyun boyunca cips, bira ve arabalara alışkınız, ancak bu yıl ABD'deki avokado pazarının yüzde 70'inden fazlasını temsil eden Avocados From Mexico'dan 30 saniyelik bir reklam. Bu yenilik, diğer sağlıklı yiyeceklerin Amerikan hanelerine büyük bir şekilde girmelerinin önünü açıyor ve elbette izleyicilere sehpa üzerinde oturan guac'a dalmaları hatırlatıyor.

 3. Avokado çılgınlığı hem biraz umut verici hem de biraz heyecan verici; daha bilinçli olma yönünde ulusal bir kaymaya işaret ediyor. Bilinçaltı bir yağsız olsa bile, insanlar aktif olarak sağlıklı kolesterol seviyelerini destekleyen, ortalama bir potasyum miktarına sahip ve antienflamatuar özellikler sunan bir yiyecek arıyorlar.

 4. Geçen yıl, 2005'te tüketilene oranla neredeyse iki kat daha fazla olan ABD'de yaklaşık 4.25 milyar avokado tüketildi. Etli yeşil süper gıda, ürün popülerliği yarışmasını kazandı ve taçlandı Amerika'nın yeni favori meyvesi "The Washington Post'ta Roberto A. Ferdman tarafından. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Guakamole, Luque'ye göre Amerika'nın onu yemenin en sevdiği yolu. [! 5203 => 1140 = 1!

 5. Bu kesinlikle ülkenin bir gıda tutkusuyla ilk attığı yer değil: Dominque Ansel'in Cronuttm aç, şafakta soğukta bekleyen modaya uygun çörek özlemleri hâlâ açıldı ve ramen çılgınlığı hala değil bitti. Ancak avokado farklı bir şeydir: Avokado sağlıklı bir besindir ve insanlar ülke çapında beslenme yararları içiyorlar.

 6. Guakamole olmayan bir Super Bowl partisi, domuz derisi olmayan bir futbol maçı gibidir: Umutsuz.

 7. Super Bowl XLIX, yalnızca Deflategate suçlamaları nedeniyle değil, aynı zamanda oyun sırasında ilk kez bir taze ürün markasının reklam vereceği için özellikle önemli olacak. Oyun boyunca cips, bira ve arabalara alışkınız, ancak bu yıl ABD'deki avokado pazarının yüzde 70'inden fazlasını temsil eden Avocados From Mexico'dan 30 saniyelik bir reklam. Bu yenilik, diğer sağlıklı yiyeceklerin Amerikan hanelerine büyük bir şekilde girmelerinin önünü açıyor ve elbette izleyicilere sehpa üzerinde oturan guac'a dalmaları hatırlatıyor.

 8. Avokado çılgınlığı hem biraz umut verici hem de biraz heyecan verici; daha bilinçli olma yönünde ulusal bir kaymaya işaret ediyor. Bilinçaltı bir yağsız olsa bile, insanlar aktif olarak sağlıklı kolesterol seviyelerini destekleyen, ortalama bir potasyum miktarına sahip ve antienflamatuar özellikler sunan bir yiyecek arıyorlar.

 9. Geçen yıl, 2005'te tüketilene oranla neredeyse iki kat daha fazla olan ABD'de yaklaşık 4.25 milyar avokado tüketildi. Etli yeşil süper gıda, ürün popülerliği yarışmasını kazandı ve taçlandı Amerika'nın yeni favori meyvesi "The Washington Post'ta Roberto A. Ferdman tarafından. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Guakamole, Luque'ye göre Amerika'nın onu yemenin en sevdiği yolu. [! 5203 => 1140 = 1!

 10. Bu kesinlikle ülkenin bir gıda tutkusuyla ilk attığı yer değil: Dominque Ansel'in Cronuttm aç, şafakta soğukta bekleyen modaya uygun çörek özlemleri hâlâ açıldı ve ramen çılgınlığı hala değil bitti. Ancak avokado farklı bir şeydir: Avokado sağlıklı bir besindir ve insanlar ülke çapında beslenme yararları içiyorlar.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407