Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kızıl Haç Haiti Yardımından Yararlanacak Mardi Gras Temalı Boulder Fundraiser

Yavaş Tencere Kaçırdığın Hack'leri

 1. Haiti’deki deprem yardım çalışmalarının olay yerindeki raporları akşam haberlerinde giderek daha fazla harekete geçiyor, ancak Boulder’dan yararlanarak bu cuma gecesi tüm gelirleri Haiti Yardım’ına gidiyor. Amerikan Kızıl Haç Kalkınma Fonu.

 2. Çok garip olabilir, ancak 25 dolarlık bir bağış için, müzik dolu bir geceye, sahibi ve yöneticisi Tom McNeill tarafından hazırlanan sessiz ve canlı bir müzayede ve gurme yemek kapısına girersiniz. Vail'deki Gurme Kovboy'un şefi.

 3. Niwot'un Rails'de Ritmini düzenleyen Rockin 'Robin Abb, etkinliğin özel ev sahibi.

 4. Dr. Son zamanlarda Haiti'den dönen bir diş hekimi olan Clayton Harper, Dr. Jim Sears'ın The Doctors TV şovunun ülkeye yaptığı son göreviyle ilgili verdiği fotoğraf slayt gösterisiyle etkinlikte konuk konuşmacı olacak.

 5. Eğlenceli buluşma, 3975 25th St Boulder Elks Lodge'da 7'den gece yarısına kadar sürüyor ve biletler ABCDEFGHaiti.com'da çevrimiçi olarak mevcut. Etkinliğe katılamazsanız, doğrudan sitede bağışta bulunabilirsiniz.

 6. Caron Ellis, kendisi ve kocasının, birkaç gönüllünün yardımıyla, bir aydan kısa bir süre içinde olayı bir araya getirdiğini ve kar elde etmeyeceklerini belirleyerek, kazancını kolayca Kızıl Haç’a taşımasını söyledi. .

 7. Chris Daniels, Ayo Awoskia, Jaden, Megan Burtt, Rob Drabki, Kyle James Hauser ve diğerlerini içeren tüm sanatçılar zamanlarını bağışlıyor. Ayrıca Eydie Cady'nin yüz boyama çalışması, Mryna Lou Goldbaum'un palm okumaları ve Ken Crouse'un karikatürleri olacak. Auctioneer Glenn Locke, bir yıl Comcast Triple Play hizmeti, ders veren Nuggets biletleri, elektrikli bisiklet ve daha fazlasını içeren canlı müzayedeye liderlik edecek.

 8. Karnaval, Haiti için çok önemli bir bayramdır ve şimdi Mardi Gras temalı bağış toplayıcısındaki kostüm yarışması, dans ve nakit barda tadını çıkarabilirsiniz. 19.

 9. Haiti’deki deprem yardım çalışmalarının olay yerindeki raporları akşam haberlerinde giderek daha fazla harekete geçiyor, ancak Boulder’dan yararlanarak bu cuma gecesi tüm gelirleri Haiti Yardım’ına gidiyor. Amerikan Kızıl Haç Kalkınma Fonu.

 10. Çok garip olabilir, ancak 25 dolarlık bir bağış için, müzik dolu bir geceye, sahibi ve yöneticisi Tom McNeill tarafından hazırlanan sessiz ve canlı bir müzayede ve gurme yemek kapısına girersiniz. Vail'deki Gurme Kovboy'un şefi.

 11. Niwot'un Rails'de Ritmini düzenleyen Rockin 'Robin Abb, etkinliğin özel ev sahibi.

 12. Dr. Son zamanlarda Haiti'den dönen bir diş hekimi olan Clayton Harper, Dr. Jim Sears'ın The Doctors TV şovunun ülkeye yaptığı son göreviyle ilgili verdiği fotoğraf slayt gösterisiyle etkinlikte konuk konuşmacı olacak.

 13. Eğlenceli buluşma, 3975 25th St Boulder Elks Lodge'da 7'den gece yarısına kadar sürüyor ve biletler ABCDEFGHaiti.com'da çevrimiçi olarak mevcut. Etkinliğe katılamazsanız, doğrudan sitede bağışta bulunabilirsiniz.

 14. Caron Ellis, kendisi ve kocasının, birkaç gönüllünün yardımıyla, bir aydan kısa bir süre içinde olayı bir araya getirdiğini ve kar elde etmeyeceklerini belirleyerek, kazancını kolayca Kızıl Haç’a taşımasını söyledi. .

 15. Chris Daniels, Ayo Awoskia, Jaden, Megan Burtt, Rob Drabki, Kyle James Hauser ve diğerlerini içeren tüm sanatçılar zamanlarını bağışlıyor. Ayrıca Eydie Cady'nin yüz boyama çalışması, Mryna Lou Goldbaum'un palm okumaları ve Ken Crouse'un karikatürleri olacak. Auctioneer Glenn Locke, bir yıl Comcast Triple Play hizmeti, ders veren Nuggets biletleri, elektrikli bisiklet ve daha fazlasını içeren canlı müzayedeye liderlik edecek.

 16. Karnaval, Haiti için çok önemli bir bayramdır ve şimdi Mardi Gras temalı bağış toplayıcısındaki kostüm yarışması, dans ve nakit barda tadını çıkarabilirsiniz. 19.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407