Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kasım Ayı İçin Belirlenmiş Gıda Damgası Azalması :(

İLGİLİ KAPSAM

 1. WASHINGTON - Gelecek ay gıda damga yardımı, Ek Beslenme Yardım Programına kayıtlı 47 milyon Amerikalı için otomatik olarak küçülecek.

 2. Crawfordsville, Ind., Pamela Gwynn Indiana Aile ve Sosyal Hizmetler İdaresi'nden bir mektupta kesilenleri duydu. Mektupta, yaygın olarak "teşvik paketi" olarak bilinen Amerikan Kurtarma ve Yeniden Yatırım Yasası adı verilen federal bir kanunun, yiyecek damga alıcılarına 2009'da geçici bir destek verdiğini açıkladı.   Mektupta, "Bu yasanın sağladığı faydaların 1 Kasım 2013'te sona ermesi bekleniyor." Dedi. “Çoğu aile, 2009 yasalarının sağladığı ekstra faydaların sona ermesi nedeniyle Kasım ayında faydalarının azaldığını görecek” dedi. [! 1128 => 1140 = 1!

 3. "Seksen sekiz kuruş bir bardak ramen erişte dışında bir şey almayacak" dedi. “Sadece kesmeye ve kesmeye devam ediyorlar. Seksen sekiz kuruş - 88 kuruşa ton balığı bile alamıyorsunuz.”

 4. Kurtarma Yasası’nın gıda damgası takviyesinin o kadar aniden ortadan kaybolmaması gerekiyordu. Plan, enflasyonun 2015 yılında gerçekleşmesi beklenen SNAP yardım seviyelerinde yıllık ayarlamalar yapılarak gerçekleşene kadar bu artışı yerinde bırakmak olmuştur. 2010 yılında öncelikli mevzuat. O zaman herhangi bir düşüşün yürürlüğe girmesinden önce parayı geri koyacaklarını söylediler, ancak sözlerini tutmadılar.

 5. Hükümet, ABD Tarım Bakanlığı’nın “Thrifty” gıda planına 2008 yılının Haziran ayındaki fayda düzeyini alarak ve yüzde 13,6 artırarak gıda damgası teşvik artışını hesapladı. Kasım ayında USDA, yararlanma seviyelerini geçen Haziran’dan itibaren Thrifty plan seviyesine sıfırlayacaktır.

 6. Dört kişiden tam faydalanan aile 36 $ daha az, tek haneler 11 $ daha az alacak. Asgari yardım alan insanlar, sadece 16 dolar, 1 dolar daha az alacaklar. Ulusal olarak, Bütçe ve Politika Öncelikleri Merkezi'ne göre, azaltma gelecek yıl 5 milyar dolar olarak gerçekleşti. Şimdiye kadarki ilk aya yapılan yiyecek damga yardımı indirimi.

 7. Bu düşüş otomatik olarak gerçekleşir ve Kongre’de devam eden tartışmalardan tamamen ayrılır ve SNAP harcamalarının önümüzdeki yıldan itibaren ne kadar kesilmesi gerektiği hakkında. Temsilciler Meclisindeki Cumhuriyetçiler, programı yüzde 5 kısmak istiyor, bu da 2014 yılında 3,8 milyon daha az Amerikalı'nın yarar görmesine neden olacak. Ancak Senato Demokratlarının devam etmesi muhtemel değil; İki oda ödün veremezse, avantajlar muhtemelen ilave bir kesinti olmadan devam edecektir.

 8. Kasım ayında indirgeme, Gwynn'in gıda kaynaklarını etkileyen bu yıl federal kesinti olacak. İlkbaharda, “tecrit” olarak bilinen genel bütçede yapılan indirimler, Yaşlanma İdaresi tarafından desteklenen üst düzey beslenme programları için fonu kesti. Gwynn, hafta içi her gün sıcak bir öğle yemeği yediğini söyledi.

 9. "Öğle yemeğimi elimden aldı, çünkü sekreter bütçelerini o kadar kesti ki, sürücüyü ödeyemediler ve haftada bir teslimatı geri aldılar," dedi. Yaşlanma konusundaki yerel ajans haftada bir kez yedi dondurulmuş yemek getirmeyi teklif etti, ancak Gwynn teşekkür etmedi. “Bir apartman dairesinde yaşadığınızda, içerisinde bulunduğunuz şeyleri ve yedi öğünüzü tutabilecek kadar büyük bir dondurucunuz yok.”

 10. Gwynn aç kalmayacağını söyledi. Tek önemli öğünü olarak akşam yemeğiyle uğraşıyordu.

 11. “Sabahları bir bardak V-8 suyu içerim” dedi. “Bunun dışında kahvaltı yemiyorum ve öğle yemeği yemiyorum çünkü o kadarını almaya gücüm yetmiyor. Acıktığımda bir bardak çorba yiyeceğim.”

 12. WASHINGTON - Gelecek ay gıda damga yardımı, Ek Beslenme Yardım Programına kayıtlı 47 milyon Amerikalı için otomatik olarak küçülecek.

 13. Crawfordsville, Ind., Pamela Gwynn Indiana Aile ve Sosyal Hizmetler İdaresi'nden bir mektupta kesilenleri duydu. Mektupta, yaygın olarak "teşvik paketi" olarak bilinen Amerikan Kurtarma ve Yeniden Yatırım Yasası adı verilen federal bir kanunun, yiyecek damga alıcılarına 2009'da geçici bir destek verdiğini açıkladı.   Mektupta, "Bu yasanın sağladığı faydaların 1 Kasım 2013'te sona ermesi bekleniyor." Dedi. “Çoğu aile, 2009 yasalarının sağladığı ekstra faydaların sona ermesi nedeniyle Kasım ayında faydalarının azaldığını görecek” dedi. [! => 1140 = 1! 1128Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407