Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kapatılanlar Arasında Bütçeye Uyarılan Yiyecek Damgası Alıcıları

Sadece git.

 1. Yiyecek damgaları alan Amerikalılar bir sonraki faydalarını erken alacaklar, ancak devletler hükümet kapatma süreci devam ederken akıllıca harcamalarını uyarıyorlar.

 2. Ek Beslenme Yardımı Programı için fon sağlama konusundaki belirsizliğe rağmen, Tarım Bakanlığı geçen hafta katılımcıların Şubat ayının faydalarını erken almalarını sağlayacağını açıkladı. Ancak, hükümet tekrar açılmadığı sürece gelecekteki ödemelerin ne zaman yapılacağının garantisi yoktu.

 3. Arizona Gıda Bankaları Birliği, SNAP alıcılarına önümüzdeki ayın yararlarının 20 Ocak'ta görüleceğini, ancak ek fonların Mart ayının ilk haftasına kadar ulaşamayacağını belirtti. Bu, SNAP’e güvenenlerin, ödemeler arasında bir aydan uzun süren faydalar sağlamaları gerektiği anlamına gelebilir. Dernek, hükümet yeniden açılıncaya kadar katılımcıları "daha fazla fayda alamayacakları" konusunda uyardı.

 4. California’daki Sosyal Hizmetler Departmanından ilçe refah müdürlerine yönelik bir mesaj SNAP alıcılarının 16 Ocak - 20 Ocak arasında ödemelerini bekleyebileceklerini belirtti, ancak Mart. Ajans, SNAP alıcılarına “bu avantajların Şubat ayının sonuna kadar sağlanan tek avantaj olacağını bilerek gıda bütçenizi planlamanız gerektiğini” belirtti. [! 1124 => 1140 = 1!

 5. Yiyecek damgaları alan Amerikalılar bir sonraki faydalarını erken alacaklar, ancak devletler hükümet kapatma süreci devam ederken akıllıca harcamalarını uyarıyorlar.

 6. Ek Beslenme Yardımı Programı için fon sağlama konusundaki belirsizliğe rağmen, Tarım Bakanlığı geçen hafta katılımcıların Şubat ayının faydalarını erken almalarını sağlayacağını açıkladı. Ancak, hükümet tekrar açılmadığı sürece gelecekteki ödemelerin ne zaman yapılacağının garantisi yoktu.

 7. Arizona Gıda Bankaları Birliği, SNAP alıcılarına önümüzdeki ayın yararlarının 20 Ocak'ta görüleceğini, ancak ek fonların Mart ayının ilk haftasına kadar ulaşamayacağını belirtti. Bu, SNAP’e güvenenlerin, ödemeler arasında bir aydan uzun süren faydalar sağlamaları gerektiği anlamına gelebilir. Dernek, hükümet yeniden açılıncaya kadar katılımcıları "daha fazla fayda alamayacakları" konusunda uyardı.

 8. California’daki Sosyal Hizmetler Departmanından ilçe refah müdürlerine yönelik bir mesaj SNAP alıcılarının 16 Ocak - 20 Ocak arasında ödemelerini bekleyebileceklerini belirtti, ancak Mart. Ajans, SNAP alıcılarına “bu avantajların Şubat ayının sonuna kadar sağlanan tek avantaj olacağını bilerek gıda bütçenizi planlamanız gerektiğini” belirtti. [! 1124 => 1140 = 1!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407