Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kahvaltıda Makarna Yiyorsanız, Bunlar Sizin İçin Reçetedir

Müzik seninle sopa.

 1. Her sabah kendinize sormanız gereken asıl soru, "Neden kahvaltıda makarna yemem ki?" Makarna, kahvaltı masasında yer açmak için mantıklı olan pek çok şekil ve stilde gelir: bu evrensel rahatlıkta yiyecek almanızı sağlamak için harika bir yoldur. Sabahları artık yemek yiyorsanız (zararsız, artık makarna soğuk yemeye faul yapmayın) veya yerinde hızlı ve taze bir yemek hazırlayın, makarna günün ilk yemeğiniz için mükemmel bir seçimdir.

 2. Makarna doyurucu ve dolgulu olabilir, fakat iyi bir kahvaltı sizi ağırlamaz, ki bu harika bir kahvaltı yemeğinin işaretidir. Erişte uzun zamandır dünyadaki insanlar için sabah tutulması olmuştur. Vietnam'da pho kahvaltıda yenir ve Myanmar'da erişte erişte çorbası olan mohinga, popüler bir kahvaltı tabağıdır. En sevdiğimiz quintessential İtalyan makarna yemeklerimizi düşündüğümüzde, birçoğu domuz pastırması ve yumurtaların yerini alacakmış gibi geliyor. Makarna carbonara gibi bazıları pastırma (veya geleneksel olarak pancetta) ve yumurta bile içeriyor! Bazı insanlar sabahları günün en büyük yemeğini yediğine inanır. İster bu ideolojiyi takip edin, ister sorgulayın, sabah rutininizde kesinlikle makarnaya yer var - büyük bir kase veya bir bebek.

 3. New York restoran sahnesi, kahvaltı makarnası trenine atladı; hem şüpheci hem de yeniler için harika bir giriş ve kahvaltıda artık bucatini yemeye alışkın olanlar için onay verdi. Bar Primi, lahana, pancetta ve haşlanmış yumurta içeren bir kahvaltı spagetti sunmaktadır. Bir bakış ihtiyacınız olan tek şey:

 4. Bu hafta sonu brunch'ı @barprimi'de başlattık. İşte Kahvaltı Spagetti pic.twitter.com/9WXitja112

 5. - Andrew Carmellini (@andrecarmellini) 14 Temmuz 2014

 6. Diğer New York City restoranları da sebebi aldı. Sadece brunch menülerinde sunulan normal makarna yemeklerini bulmakla kalmayacak, aynı zamanda kentte yer alan restoranlarda, üstüne kızarmış yumurtalı carbonara gibi kahvaltına özgü makarnaları da bulacaksınız. Brooklyn'deki Krupa Grocery kahvaltı gnocchi servisi yapmaktadır. Böylece doğrudan gerçek yastığınızdan, lezzetli yastıkları yüzünüze sokabilirsiniz.

 7. Geleneksel bir Amerikan kahvaltısına yönelik - bir yumurta ve kızarmış ekmek gibi yiyeceklerle dolu - geleneksel bir Amerikan kahvaltısına göre hazırlanan bir makarna ya da kahvaltı normlarına tamamen meydan okuyan bir şey olsun, bir sabah makarnaya bir şans verin. İşte bizi kesinlikle yataktan çıkaracak 18 makarna!

 8. Her sabah kendinize sormanız gereken asıl soru, "Neden kahvaltıda makarna yemem ki?" Makarna, kahvaltı masasında yer açmak için mantıklı olan pek çok şekil ve stilde gelir: bu evrensel rahatlıkta yiyecek almanızı sağlamak için harika bir yoldur. Sabahları artık yemek yiyorsanız (zararsız, artık makarna soğuk yemeye faul bırakmayın) veya yerinde hızlı ve taze bir yemek hazırlayın, makarna günün ilk yemeğiniz için mükemmel bir seçimdir.

 9. Makarna doyurucu ve dolgulu olabilir, fakat iyi bir kahvaltı sizi ağırlamaz, ki bu harika bir kahvaltı yemeğinin işaretidir. Erişte uzun zamandır dünyadaki insanlar için sabah tutulması olmuştur. Vietnam'da pho kahvaltıda yenir ve Myanmar'da erişte erişte çorbası olan mohinga, popüler bir kahvaltı tabağıdır. En sevdiğimiz quintessential İtalyan makarna yemeklerimizi düşündüğümüzde, birçoğu domuz pastırması ve yumurtaların yerini alacakmış gibi geliyor. Makarna carbonara gibi bazıları pastırma (veya geleneksel olarak pancetta) ve yumurta bile içeriyor! Bazı insanlar sabahları günün en büyük yemeğini yediğine inanır. İster bu ideolojiyi takip edin, ister sorgulayın, sabah rutininizde kesinlikle makarnaya yer var - büyük bir kase veya bir bebek.

 10. New York restoran sahnesi, kahvaltı makarnası trenine atladı; hem şüpheci hem de yeniler için harika bir giriş ve kahvaltıda artık bucatini yemeye alışkın olanlar için onay verdi. Bar Primi, lahana, pancetta ve haşlanmış yumurta içeren bir kahvaltı spagetti sunmaktadır. Bir bakış ihtiyacınız olan tek şey:

 11. Bu hafta sonu brunch'ı @barprimi'de başlattık. İşte Kahvaltı Spagetti pic.twitter.com/9WXitja112

 12. - Andrew Carmellini (@andrecarmellini) 14 Temmuz 2014

 13. Diğer New York City restoranları da sebebi aldı. Sadece brunch menülerinde sunulan normal makarna yemeklerini bulmakla kalmayacak, aynı zamanda kentte yer alan restoranlarda, üstüne kızarmış yumurtalı carbonara gibi kahvaltına özgü makarnaları da bulacaksınız. Brooklyn'deki Krupa Grocery kahvaltı gnocchi servisi yapmaktadır. Böylece doğrudan gerçek yastığınızdan, lezzetli yastıkları yüzünüze sokabilirsiniz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407