Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Kadınlara ve Herkesin Yararlarına Yatırım Yapın

Sürekli ikamet avantajları

 1. Bu hafta, kadınlara odaklanan, kar amacı gütmeyen kar amacı gütmeyen, kadınlara fon sağlayan ve daha fazla tanınmaya yardımcı olan bir girişim olan RaiseForWomen Challenge'ın başladığını gördü. Ülke genelinde 80 farklı kadın örgütünün bilincini artırarak, Mücadelesi kadınlara yatırım yapmamızın birçok farklı yolunu vurgulamaya yardımcı olacak.

 2. Kadınların güçlendirilmesinin ömür boyu savunucusu olarak, kadınlara yatırım yapmanın değerini çok iyi biliyorum. Bunu ilk önce bir çocuk olarak öğrendim, annemin kız kardeşimi büyütmek için mücadele ettiğini ve babamın bizi terk etmesinden sonra. Çok sonraları kocam Tony Blair başbakanlık yaptığında, dünya çapında her gün büyük zorluklarla karşı karşıya kalan her türlü kadınla tanışıp konuşabildiğim için şanslıydım. Mücadelelerine rağmen, bu kadınlar inanılmaz derecede çalışkandı ve kendileri için daha iyi bir hayat kurmaya kararlıydı - anneme çok benziyorlardı - ama çoğu zaman doğru türde destekleri yoktu.

 3. Bu ruhtan ilham alarak, gelişmekte olan ve gelişmekte olan pazarlardaki kadın girişimciler için, güven artırma ve finansmana erişim gibi destek sağlama konusunda Kadınlar için bir Vakıf kurmaya karar verdim. Kültürel ve başka türlü, kadınların toplumda tam bir rol oynamasını önleyen çok fazla engel var. Fakat eğer bir kadın kendi işini kurarak ve genişleterek kendi parasını kazanabilirse, hayatının sorumluluğunu almaya ve kendisi ve ailesi için kararlar almaya tam olarak başlayabilir. Finansal bağımsızlık gerçek özerkliği ve hayır demeyi getirir. Bu kadınlar için büyük ödül.

 4. Yarar burada bitmiyor - araştırmalar, kadın girişimcileri desteklemenin önemli bir etki yarattığını göstermiştir. Erkeklerin aksine, kadınlar gelirlerinin yüzde 90'ını ailelerine ve topluluklarına yatırma eğilimindedir. Bu, kadınların sadece evlerine ek bir gelir getirmediği ve masaya yiyecek koydukları anlamına gelmiyor, aynı zamanda çocuklarını okula gönderecekleri, geleceklerine yatırım yapacakları paraları da var. Goldman Sachs, “şimdi kadınların pazarlarını yeniden tanımladığını ve harcama güçlerini yiyecek, sağlık, eğitim kıyafetleri, dayanıklı tüketim malları ve finansal hizmetlere odaklanarak büyüme yarattığını” keşfetti. Kadınlar topluluklarına daha fazla yatırım yaptıkça, ekonomilerini ve daha geniş toplumlarını daha da geliştiriyorlar. Christine Lagarde'nin Davos'taki son Dünya Ekonomik Forumu'nda çok doğru bir şekilde ifade ettiği gibi, "Kadınlar daha iyi yaptıklarında, ekonomiler daha iyi." Kanıtlar açık: Kadınlara yatırım yapmak sadece iyi etik değil, sağlam ekonomi!

 5. Vakıfta, fonların ve bağışların ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yıllar içinde muazzam bir şekilde büyüdük ve şu anda 50 ülkede 60.000 kadına ulaştık, yalnızca şirketlere, şirketlere, vakıflara ve kadınlara yatırım yapma konusundaki ilgimizi ve tutkunu paylaşan bireylerin cömert destekleriyle mümkün oldu. Birlikte, bu kadınların bireyler olarak finansal olarak daha güçlü olmalarını sağladık ve böylece - para statü kazandırdığı için - kendi topluluklarında da. Fark yaratmaya hevesli birçok organizasyon var ve kadınların her yerdeki toplumdaki yerini almasına yardımcı olacak birçok farklı yol var. RaiseForWomen Challenge için Bir eylem çağrısı yapıyorum - sadece kadınlar için değil, çocukları ve toplulukları için de olumlu değişime neden olan bir nedene katkıda bulunmak için zaman ayırın. Kadınlara yatırım yapın ve herkes yararına.

 6. Bu hafta, kadınlara odaklanan, kar amacı gütmeyen kar amacı gütmeyen, kadınlara fon sağlayan ve daha fazla tanınmaya yardımcı olan bir girişim olan RaiseForWomen Challenge'ın başladığını gördü. Ülke genelinde 80 farklı kadın örgütünün bilincini artırarak, Mücadelesi kadınlara yatırım yapmamızın birçok farklı yolunu vurgulamaya yardımcı olacak.

 7. Kadınların güçlendirilmesinin ömür boyu savunucusu olarak, kadınlara yatırım yapmanın değerini çok iyi biliyorum. Bunu ilk önce bir çocuk olarak öğrendim, annemin kız kardeşimi büyütmek için mücadele ettiğini ve babamın bizi terk etmesinden sonra. Çok sonraları kocam Tony Blair başbakanlık yaptığında, dünya çapında her gün büyük zorluklarla karşı karşıya kalan her türlü kadınla tanışıp konuşabildiğim için şanslıydım. Mücadelelerine rağmen, bu kadınlar inanılmaz derecede çalışkandı ve kendileri için daha iyi bir hayat kurmaya kararlıydı - anneme çok benziyorlardı - ama çoğu zaman doğru türde destekleri yoktu.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407