Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


“June Bride” Geleneği: Yaz Düğünleri Neden Bu Kadar Popüler?

8. Büyük Bir Düğün Atmak Yerine, Bu Çift İzlanda'da Eloped

 1. 2007'de Karayipler'de gidilecek düğünleri planlamaya başladığımda, tropik yaz mevsiminde olduğumuz gibi asla meşgul olmamı beklemiyordum. Hedefe düğün planlaması için "sezon dışı" olmadığını hemen öğrendim.

 2. "Haziran gelinleri" geleneğinin nereden geldiğini merak ettim, bu yüzden biraz araştırma yaptım ve geleneğin Juno tanrısı festivalini kutladıkları zamanın Roma dönemine dayandığını öğrenmek beni büyüledi ve Evlilik ve doğum tanrıçası eşi Jüpiter, Haziran ayının ilk günü. Viktorya dönemlerinde, geleneğin devam ettiği düşünülmektedir, çünkü düğün dekoru için çiçekler mevcuttu ve çiçeklerin kokusu vücut kokusunu maskeledi. Romantik, ha?

 3. Artık yıl boyunca çiçek alabilirsiniz ve neredeyse herkes deodorant kullanıyor, bu nedenle yaz genel olarak düğünler için neden bu kadar popüler? Çoğu gelin ve damadın işten izin alması yılın en kolay zamanı. Birçok meslek Anma Günü ve İşçi Bayramı arasında çok daha esnektir. Heck, Avrupa'da, bütün şehirler tatil için Ağustos ayında kapandı. Eğer düğüne katılan çocuklar varsa, okul programlarını yılın diğer zamanlarında koordine etmek tam bir kabustur.

 4. Hedef düğünler için yaz mevsimi çoğu tropik ve dağlık yerlerin çoğunda mevsim dışıdır, bu nedenle oteller yılın geri kalanında olduğu gibi dolu olmadığı için düğün mekanlarında daha iyi fiyatlar vardır. Kasırga mevsimi teknik olarak Haziran-Kasım ayları arasındadır, ancak araştırmalarını yapan herhangi biri Karayipler'in çoğunun Ağustos ayının sonundan Ekim ayının başlarına kadar endişe duymadığını görecektir. Yaz aylarında fırtınalar karşısında boğulma ihtimali daha fazla olan Florida kıyıları (ikisi de).

 5. 2004'teki İşçi Bayramı hafta sonu, Ivan Kasırgası ile Jack arasında evlendim. Düğün hafta sonu boyunca Porto Riko'da bir damla bile yağmur yağmadı, ancak kuzeydeki fırtınalar, Miami'deki ve Florida'daki diğer yerlerdeki uçakları değiştirmek zorunda kalan bazı misafirlerim için uçuşları mahvetti. Tekrar yapmam gerekseydi, hava kötüleşmeden iki hafta önce evlenirdim. Ama Karayipler'de bir yaz düğünü için pişman değilim.

 6. Bir yaz tatili için düğünü planlamak için kesinlikle bazı püf noktaları var, ve bunlardan beşini burada sizinle paylaşacağım:

 7. Bir dahaki sefere kadar, Vieques ve Sandy Malone Düğünler Etkinliklerinde Düğünlerden mutlu düğünler planla!

 8. 2007'de Karayipler'de gidilecek düğünleri planlamaya başladığımda, tropik yaz mevsiminde olduğumuz gibi asla meşgul olmamı beklemiyordum. Hedefe düğün planlaması için "sezon dışı" olmadığını hemen öğrendim.

 9. "Haziran gelinleri" geleneğinin nereden geldiğini merak ettim, bu yüzden biraz araştırma yaptım ve geleneğin Juno tanrısı festivalini kutladıkları zamanın Roma dönemine dayandığını öğrenmek beni büyüledi ve Evlilik ve doğum tanrıçası eşi Jüpiter, Haziran ayının ilk günü. Viktorya dönemlerinde, geleneğin devam ettiği düşünülmektedir, çünkü düğün dekoru için çiçekler mevcuttu ve çiçeklerin kokusu vücut kokusunu maskeledi. Romantik, ha?

 10. Artık yıl boyunca çiçek alabilirsiniz ve neredeyse herkes deodorant kullanıyor, bu nedenle yaz genel olarak düğünler için neden bu kadar popüler? Çoğu gelin ve damadın işten izin alması yılın en kolay zamanı. Birçok meslek Anma Günü ve İşçi Bayramı arasında çok daha esnektir. Heck, Avrupa'da, bütün şehirler tatil için Ağustos ayında kapandı. Eğer düğüne katılan çocuklar varsa, okul programlarını yılın diğer zamanlarında koordine etmek tam bir kabustur.

 11. Hedef düğünler için yaz mevsimi çoğu tropik ve dağlık yerlerin çoğunda mevsim dışıdır, bu nedenle oteller yılın geri kalanında olduğu gibi dolu olmadığı için düğün mekanlarında daha iyi fiyatlar vardır. Kasırga mevsimi teknik olarak Haziran-Kasım ayları arasındadır, ancak araştırmalarını yapan herhangi biri Karayipler'in çoğunun Ağustos ayının sonundan Ekim ayının başlarına kadar endişe duymadığını görecektir. Yaz aylarında fırtınalar karşısında boğulma ihtimali daha fazla olan Florida kıyıları (ikisi de).Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c