Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Jim Lahey'den No-Knead Pizza İpuçları

Müzik seninle sopa.

 1. Tanınmış Sullivan Street Bakery and Co. şirketinin sahibi Jim Lahey, Steve Jobs'un bilgisayarlara ne yaptığını ekmek için yaptı - devrim yarattı. Hevesli bir ev fırıncısı olsanız da olmasanız da, yoğurmasız ekmek yapma yöntemini duyma ihtimaliniz oldukça yüksek.

 2. Lahey, işin çoğunu ekmek yapmaktan çıkardı (yorgun silah hamuru açma günleri geride kaldı) ve daha uzun bir bekleme süresi ekledi; Aynı zamanda, evde ekmek fırıncılarına, her seferinde onlara altın bir kabuk ve mükemmel bir kırıntı verecek bir tarif verdi. Onun ekmek yapımının rock yıldızı olduğunu söyleyebiliriz ve birçok ev üreticisi kendi grubudur.

 3. Görünüşe göre, Lahey'in tarifi sadece büyük büyük somun ekmekler için iyi değil, İtalyan usulü pizza yapmak için de kullanabilirsiniz. Ve Lahey'nin yeni yemek kitabı raflara çarptığında, "My Pizza: Evde Evde Muhteşem Pizza Yapmanın Kolay ve Yoğurma Yolu Yok", "ilham vermeden kendinizi bulacaksınız. Kitchen Daily'de Lahey ile konuşma şansını yakaladık ve pişirme metodu hakkında biraz daha fazla şey öğrendik. Aşağıdaki röportajını okuyun:

 4. REZERVASYONDAN TARİFLER Pizza Hamur Jambonu ve Peynirli Börek Giardiniera Börek Popeye Börek

 5. Tanınmış Sullivan Street Bakery and Co. şirketinin sahibi Jim Lahey, Steve Jobs'un bilgisayarlara ne yaptığını ekmek için yaptı - devrim yarattı. Hevesli bir ev fırıncısı olsanız da olmasanız da, yoğurmasız ekmek yapma yöntemini duyma ihtimaliniz oldukça yüksek.

 6. Lahey, işin çoğunu ekmek yapmaktan çıkardı (yorgun silah hamuru açma günleri geride kaldı) ve daha uzun bir bekleme süresi ekledi; Aynı zamanda, evde ekmek fırıncılarına, her seferinde onlara altın bir kabuk ve mükemmel bir kırıntı verecek bir tarif verdi. Onun ekmek yapımının rock yıldızı olduğunu söyleyebiliriz ve birçok ev üreticisi kendi grubudur.

 7. Görünüşe göre, Lahey'in tarifi sadece büyük büyük somun ekmekler için iyi değil, İtalyan usulü pizza yapmak için de kullanabilirsiniz. Ve Lahey'nin yeni yemek kitabı raflara çarptığında, "My Pizza: Evde Evde Muhteşem Pizza Yapmanın Kolay ve Yoğurma Yolu Yok", "ilham vermeden kendinizi bulacaksınız. Kitchen Daily'de Lahey ile konuşma şansını yakaladık ve pişirme metodu hakkında biraz daha fazla şey öğrendik. Aşağıdaki röportajını okuyun:

 8. REZERVASYONDAN TARİFLER Pizza Hamur Jambonu ve Peynirli Börek Giardiniera Börek Popeye BörekDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407