Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Her Zaman # x27; Pudra Şekeri Hakkında Her Zaman Merak Etti Ama Cenneti # x27; Sormak İstemedi!

Bilmiyordun, Ama Bu yüzden Çilek Yemeniz Gerekiyor

 1. Pudra şekeri, muhtemelen büyüdüğünüz ve hala sık kullandığınız bileşenlerden biridir, ancak tam olarak açıklayamayabilirsiniz. Niçin toz şeker yerine kullanıyorsunuz, pudra şekeri ile şekerlemeli şeker arasındaki fark nedir? Cidden, çörekleri rüya gibi yaptığını biliyoruz, ama f * ck pudra şekeri nedir?

 2. Pudra şekeri kulağa tam olarak benziyor: toz pudralanacak kadar ince çekilmiş şeker. Daha sonra topaklanmaması için biraz mısır nişastası ile karıştırılır. Gerekirse, gıda işlemcinizde granül şekeri ufalayarak, mısır nişastası ekleyerek ve son ürünü bir ağ süzgecinden geçirerek evde pudra şekeri yapabilirsiniz.

 3. Peki pudra şekeri ile şekerleme şekeri arasındaki fark nedir? Hiçbir şey değil. Pudra şekeri ve şekerleme şekeri aynı şeydir. What's Cooking America, şartların sadece bölgesel bir tercih olduğunu ve İngiltere ve Kanada'da pudra şekeri'nin pudra şekeri olarak adlandırıldığına işaret ediyor. Ayrıca bazen 10X olarak adlandırılır, bu ne kadar iyi olduğu anlamına gelir. Fırıncılar hem normal şekeri kullandıklarında hem de pudra şekeri olarak adlandırılanlara neden pudra şekeri aştığımızdan emin olabiliriz, ancak kesin olarak şunu söyleyebiliriz - "şekerleme şekeri" değil. Doğru olsun ya da bizi sonsuza dek sinirlendirmek için istifa edin. Domino kesme işareti olmayan ve aynı zamanda kesme işareti olan "şekerlemeciler" şekerini heceler. Bu da çoğu insanın yazdığı, ancak asla "s." Öncesi kesme işareti olmayan

 4. Öncelikle buz kremleri ve sırlar için pudra şekeri kullanmaya ek olarak, fırınlanmış ürünlerin üstüne serpmek için harika, ayrıca krema için de kullanabilirsiniz. Çok hafif olduğundan, pudra şekeri kabarık (ve mizaç) çırpılmış kremayı ağırlaştırmaz, bu nedenle granül üzerindeki şekerlemelere ulaşarak hayatınızı kolaylaştırın.

 5. Artık tam olarak ne olduğunu ve nasıl kullanılacağını bildiğinize göre, pudra şekeri, pudra şekeri, 10x şekeri güvenle kullanın. Bu şekeri birçok isimle iyi kullanmaya yarayan bazı öldürücü buzlanmalar için aşağıya bakınız.

 6. Pudra şekeri, muhtemelen büyüdüğünüz ve hala sık kullandığınız bileşenlerden biridir, ancak tam olarak açıklayamayabilirsiniz. Niçin toz şeker yerine kullanıyorsunuz, pudra şekeri ile şekerlemeli şeker arasındaki fark nedir? Cidden, çörekleri rüya gibi yaptığını biliyoruz, ama f * ck pudra şekeri nedir?

 7. Pudra şekeri kulağa tam olarak benziyor: toz pudralanacak kadar ince çekilmiş şeker. Daha sonra topaklanmaması için biraz mısır nişastası ile karıştırılır. Gerekirse, gıda işlemcinizde granül şekeri ufalayarak, mısır nişastası ekleyerek ve son ürünü bir ağ süzgecinden geçirerek evde pudra şekeri yapabilirsiniz.

 8. Peki pudra şekeri ile şekerleme şekeri arasındaki fark nedir? Hiçbir şey değil. Pudra şekeri ve şekerleme şekeri aynı şeydir. What's Cooking America, şartların sadece bölgesel bir tercih olduğunu ve İngiltere ve Kanada'da pudra şekeri'nin pudra şekeri olarak adlandırıldığına işaret ediyor. Ayrıca bazen 10X olarak adlandırılır, bu ne kadar iyi olduğu anlamına gelir. Fırıncılar hem normal şekeri kullandıklarında hem de pudra şekeri olarak adlandırılanlara neden pudra şekeri aştığımızdan emin olabiliriz, ancak kesin olarak şunu söyleyebiliriz - "şekerleme şekeri" değil. Doğru olsun ya da bizi sonsuza dek sinirlendirmek için istifa edin. Domino, kesme işareti olmayan ve aynı zamanda kesme işareti olan "şekerlemeciler" şekerini heceler. [! 3088 => 1140 = 1!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407