Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Her Gün Bisiklete Binmek Hayatınızı Daha İyi Bir Şekilde Değiştirecek

Okuyucular için bir soru

 1. Carly Schwartz, Huffington Post'un Ulusal Editör Yardımcısıdır. Bu, şu an yaşamak için en sevdiği yoldaki GPS Rehberi.

 2. Her sabah ve her akşam 24 öforik dakika boyunca uçabiliyorum.

 3. Günlük sürüşlerim meditasyon tarzımdır - diğer birkaç fiziksel aktivite şimdiki zamana tam olarak sarılmaya ve çevremi düşünmeye zorlar. Kendimi üzgün veya kızgın hissedersem, şehir beni geçip gidene kadar pedal çeviriyorum ve tek hissedebildiğim kaldırım. Zaten iyi bir ruh hali içindeysem, bisikletime beş dakika kaldım ve ben de bir süper kahraman olabilirim. En azından, her gün vücudumun başarabildiği şey için daha canlandırıcı ve minnettar olduğum işe gidiyorum.

 4. Bisiklet alışkanlığımın bir kaç günlük hafta sonu süresinden en kutsal günlük törenime ne zaman ve nasıl ulaştığını tam olarak hatırlamıyorum, ama şimdi iki tekerleği olmayan bir dünya düşünemiyorum. Hudson ve Doğu nehirlerinin yukarısında ve aşağısındaki, beş ilçenin gizli köşelerine, dağlara ve plajlara, yalnız, çiftler halinde, 200'lük flaş bir mafyayla bisiklet sürdüm. Binlerce Şeye Bakarak Rahatlatıcı ihtiyacım olanın bisiklet sürmekten başka bir şey olmadığını bilmek.

 5. Hudson Nehri boyunca gezinmek hayatın en büyük zevklerinden biri.

 6. Uzmanlar, bisikletin sağlığa faydalarını hızlı bir şekilde kullanabiliyorlar: Enerjiyi artırıyor ve yorgunlukla savaşıyor, eklemlerde yürüme veya koşmaya göre daha yumuşak, kalp hastalığı riskini azaltmaya yardımcı olabilir ve Katılabileceğiniz en etkili tam vücut antremanlarından biri. (Egzersizin çoğu şeklini küçümsememe rağmen, bu son nokta özellikle zorlayıcıdır.) Ve giriş engeli düşükken - başlamak için bilmeniz gereken her şey bisiklet sürmek bisiklet sürmenin yoludur - insanlar genellikle acemi bisikletçiler için herhangi bir ipucum olup olmadığını soruyorlar.

 7. Aşağıda, daha güvenli ve daha keyifli bir sürüş için yardımcı olan, öğrendiğim birkaç şey:

 8. Yolun kurallarına uyun. Sarı ışıklarda fren yapın, yayalar için durun ve arabalara sağlam bir mesafe bırakın. Sınırı zorlayan bisikletçiler - durma işaretlerinden uçmak, arkaya uçmak, arabalara bağırmak - bisikletçileri sadece kötü bir rap yapmakla kalmaz, aynı zamanda kaderi kışkırtır. “Bir bisiklet sürücüsü et, kemikler, tendonlar ve iki tonluk bir S.U.V.'ye karşı cilt” dedi. "Arabalar arasındaki çamurluk bükücü, hurda veya fırça ne olabilir bir bisikletçiye ölümcül olabilir." Sanırım, arkadaşlarım beni birazcık bıkkın olduğum için alay ediyorlar.

 9. Fakat korkunun sizi bisiklet koltuğunuzdan uzak tutmasına izin vermeyin. Bisiklete binmek, araba kullanmaktan çok daha güvenli. 2012 yılında, bisikletçiler trafikle ilgili tüm ölümlerin sadece yüzde 2'sini oluşturdu. Dikkatli ve bilinçli olmak şart olsa da, kaygının bisiklet deneyiminizi bulanıklaştırmasına izin vermek temelsizdir.

 10. Cidden, daha güzel bir şey var mı?

 11. "Kaska ihtiyacın yok" söylentilerini yoksay. Bir İngiliz beyin cerrahı kısa süre önce, bisiklet kaskı takmanın bir kişi olmadan seyahat etmekten daha tehlikeli olduğunu iddia ettiğinde manşetlere girdi, ancak çoğu araştırma bunun aksini iddia ediyor. Bisiklet yolcunun yüzde 98'i kask sahibi, bu yüzden yine de iyi bir şirkette olacaksınız.

 12. Geceyi aydınlat. Yanıp sönen ışıklar, karanlık veya kapalı olduğunda en iyi arkadaşınızdır. Sadece bisikletinizi kilitliyorken çıkarmayı unutma, çünkü hırsızlar cebe girmeleri kolay. [! 4701 => 1140 = 1!

 13. Bir şarkı listesi yapın. Kulaklıkla sürüşe karşı yasalar eyaletten eyalete değişir ve birden fazla kulakta müzik dinlemek asla zor olmaz. Ancak bir film müziğine dolaşmak inanılmaz bir duygu olabilir, bu nedenle çerçevenize monte edebileceğiniz bir kablosuz hoparlör almayı düşünün. Sonra en sevdiğiniz şarkıların bir listesini bir araya getirin ve dünyayı fethetmek gibi hissetmeye hazırlanın.

 14. Williamsburg Köprüsü en büyük banliyö antrenmanı.

 15. Bu GPS Kılavuzu, rota dışında hissettiğinizde sizi dengeye getirmek için tasarlanmış bir dizi mesajın parçasıdır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407