Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Her Şeyi Morlaştırmak İsteyecek 12 Taro Tarifleri

11 Gerçekten Sadece Makarna İstediğin Zaman İçin Keto Pasta Tarifleri

 1. Nişasta ufkunuzu genişletmek mi istiyorsunuz? Tato kökü, potato'nun kıllı, talihsiz görünüşlü kuzeni ile tanışın.

 2. Tamam, bu lil adam biraz sevimli.

 3. Taro bitkisi, büyük yeşil yapraklı tropik bir bitkidir. Kökü nişastalı ve lifi yüksektir ve çoğu zaman hoş mor iç kısımları olan tatlı bir patates veya patates ile karşılaştırılır. Bitki Asya'da (ilk yetiştirilen bitkilerden biri olduğuna inanılır) çıkmış olsa da, özellikle bir diyet lifinin olduğu birçok Pasifik Adasında popülerdir.

 4. Örneğin, bir Hawaii luau'na gelmiş olan herhangi biri, tava kökü olan talaş kökü olan tali kökündeki poi'yi hatırlayabilir. Mor / gri duvar kağıdı pastasına olan benzerliği çok korkutucu olsa da, POI demir ve kalsiyum bakımından yüksek ve büyük bir probiyotik ve bebek maması olduğu düşünülüyor.

 5. Taro tozu biraz daha işlenirse, taro (ve canlı mor renklendirme) fırınlanmış ürünlere ve kabarcık çay ve dondurma gibi şekerlere katmanın bir yolu. Ancak mor toz estetik için eğlenceli olsa da, kök sebzelerin çok yönlülüğünün çoğundan yararlanmaz.

 6. Tayvan'da taro aromalı yumuşak bir kule var.

 7. Tatları batırmak söz konusu olduğunda, taro yumru dünyasının MVP'si. Çeşitli şekillerde hazırlanabilir, ancak tamamen pişirdiğinizden emin olun - işlendiğinde veya çiğ tüketildiğinde tahrişe ve kaşınmaya neden olduğu bilinmektedir.

 8. Gerçek şeyleri kullanan bazı tarifler arıyorsanız, işte en çok seçenlerimizden bazıları:

 9. Nişasta ufkunuzu genişletmek mi istiyorsunuz? Tato kökü, potato'nun kıllı, talihsiz görünüşlü kuzeni ile tanışın.

 10. Tamam, bu lil adam biraz sevimli.

 11. Taro bitkisi, büyük yeşil yapraklı tropik bir bitkidir. Kökü nişastalı ve lifi yüksektir ve çoğu zaman hoş mor iç kısımları olan tatlı bir patates veya patates ile karşılaştırılır. Bitki Asya'da (ilk yetiştirilen bitkilerden biri olduğuna inanılır) çıkmış olsa da, özellikle bir diyet lifinin olduğu birçok Pasifik Adasında popülerdir.

 12. Örneğin, bir Hawaii luau'na gelmiş olan herhangi biri, tava kökü olan talaş kökü olan tali kökündeki poi'yi hatırlayabilir. Mor / gri duvar kağıdı pastasına olan benzerliği çok korkutucu olsa da, POI demir ve kalsiyum bakımından yüksek ve büyük bir probiyotik ve bebek maması olduğu düşünülüyor.

 13. Taro tozu biraz daha işlenirse, taro (ve canlı mor renklendirme) unlu mamuller ve kabarcık çayı ve dondurma gibi tatlılara katılması için bir yöntemdir. Ancak mor toz estetik için eğlenceli olsa da, kök sebzelerin çok yönlülüğünün çoğundan yararlanmaz.

 14. Tayvan'da taro aromalı yumuşak bir kule var.

 15. Tatları batırmak söz konusu olduğunda, taro yumru dünyasının MVP'si. Çeşitli şekillerde hazırlanabilir, ancak tamamen pişirdiğinizden emin olun - işlendiğinde veya çiğ tüketildiğinde tahrişe ve kaşınmaya neden olduğu bilinmektedir.

 16. Gerçek şeyleri kullanan bazı tarifler arıyorsanız, işte en çok seçenlerimizden bazıları:Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407