Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Halloweenie 2013, Los Angeles'taki Yaşayan Kas Projesi'nde Eşcinsel Erkekler Korosu'ndan Yararlanacak

# 6 Ev temizliği

 1. Fred ve Jason, Los Angeles’ın en sıcak Cadılar Bayramı partilerinden olan Halloweenie’yi sunmak için sekizinci yıllarına geri döndüler. Müzik Projesi! Halloweenie 2013 25 Ekim 2013 günü saat 9'da gerçekleşecek. ünlü Los Angeles Tiyatrosu'nda (615 S. Broadway, Los Angeles, CA), LA şehir merkezindeki süslü film sarayı.

 2. Misafir DJ'lerine, kariyerine 18 yaşında başlayan Junior Vasquez ve Danny Tenaglia'nın ritmini döndüren Grammy adayı yapımcı / remixer DJ Dave Aude ve DJ Blacklow dahildir. INSTALL: LA küratörlüğünde gerçekleştirilen performanslar arasında, New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi ve Los Angeles Çağdaş Sanat Müzesi gibi dünyadaki müzelerde canlı enstalasyonlar yapan sanatçı Thinh Nguyen; performans sanatçısı Yoshie Sakai ve tasarımcı / sanatçı Amy von Harrington.

 3. Halloweenie gHosts şunları içeriyor: Fred ve Jason, Lance Bass ve Michael Turchin, David Cooley, Wilson Cruz, John Duran, Brian Pendleton ve Chad Goldman, Jeffery Sanker, Chris Verdugo ve Woody Woodbeck diğerleri Akvinta votka, SBE, Manastır, Brian Pendleton Chad Goldman, RedBull, Evian, Anawalt, Perrier Jouet, Crumble Catering, Rockwell, Hansen, PopChip, Sheila G'nin Brownie Gevreki gibi ünlüler ve sponsorlar için siyah halı satışa sunulacak. WET, PastaChips, Van Wolff ve Sneaky Pete's.

 4. Etkinliğin faydacısı olan GMCLA'nın Canlı Müzik Projesi (AMP), güçlü bir anti-zorbalık oluşturmak için şarkı kullanan Los Angeles orta ve lise öğrencileri için tasarlanmış benzersiz bir müzik eğitimi sosyal yardım programıdır. mesaj. AMP, okuldaki Gay Düz İttifaklar ile yakından çalışır ve ulaştığı her öğrencinin öğrenme ortamını geliştirmek için GLSEN'in (Gay, Lezbiyen, Düz Eğitim Ağı) temel araçlarını içerir.

 5. Halloweenie, herkesin içine girmek için can attığı parti! Genel giriş, VIP ve Cabana biletleri şu anda satışta ve www.gmcla.org adresinden satın alınabilir. VIP avantajları arasında belirlenmiş VIP alanı, özel VIP barlar, atıştırmalıklar ve VIP otoparkı bulunmaktadır. Cabana avantajları arasında siz ve misafirleriniz için bir VIP cabana, tüm gece özel kokteyl sunucuları, belirlenmiş VIP alanına giriş, özel VIP barlar, atıştırmalıklar ve 2 VIP park yeri bulunmaktadır. Bilet fiyatları (5 Ekim'den önce) genel giriş için 85 $ 'dan başlıyor. Daha fazla bilet ve etkinlik bilgisi için lütfen www.halloweeniela.com adresini ziyaret edin.

 6. Fred ve Jason, Los Angeles’ın en sıcak Cadılar Bayramı partilerinden olan Halloweenie’yi sunmak için sekizinci yıllarına geri döndüler. Müzik Projesi! Halloweenie 2013 25 Ekim 2013 günü saat 9'da gerçekleşecek. ünlü Los Angeles Tiyatrosu'nda (615 S. Broadway, Los Angeles, CA), LA şehir merkezindeki süslü film sarayı.

 7. Misafir DJ'lerine, kariyerine 18 yaşında başlayan Junior Vasquez ve Danny Tenaglia'nın ritmini döndüren Grammy adayı yapımcı / remixer DJ Dave Aude ve DJ Blacklow dahildir. INSTALL: LA küratörlüğünde gerçekleştirilen performanslar arasında, New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi ve Los Angeles Çağdaş Sanat Müzesi gibi dünyadaki müzelerde canlı enstalasyonlar yapan sanatçı Thinh Nguyen; performans sanatçısı Yoshie Sakai ve tasarımcı / sanatçı Amy von Harrington.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407