Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Hacı # x27; s İlerlemesi: New Orleans için Müteşekkir Olmak İçin 10 Neden

Entelektüeller için umut var mı?

 1. Mississippi Nehri Körfezi Çıkışında ve fahişelerin Katrina'nın su basmasına yol açtığı yönündeki karardan dolayı müteşekkir olmakla birlikte, bir CNN yorumcusu New Orleans sakinlerinin kararını verdiğinde şaşırdım şimdi onların "Pound of Poles" larını arıyorlar. Bizim diasporamız birçok edebiyat klasiğiyle karşılaştırılabilir - Illiad akla geliyor, ama Shakespeare'in Shylock karakteri değil.

 2. Adalet ve intikam çok farklı iki şeydir. Her iki dünyada da dört yıldır bir ayağa sahip olmak zordu, ama sevindirici çünkü hayatımın son yıllarında babamla birlikte olabiliyordum. Bu zamana değer vermek, eve dönüş yolculuğundan öğrenilen derslerden sadece bir tanesidir. Ayrıca French Quarter Second Line ile birlikte Live and Let Die devam ediyor ve Baron Samedi'nin büyük vudu sahnesi gelecek. Bunlar küçük şeyler.

 3. Uzatılmış tatil sezonunda müteşekkir olacağımız 10 New Orleans ilerleme işareti:

 4. 2) Kuran Millet. Saints Quarterback Drew Brees, 10-0 bir rekor alarak, Brees Dream Vakfı ile Lusher Charter School için bir futbol sahası kurdu. Bir Doğu Kıyısı okulundan bağışlanan üniformalar, sonbaharda ilk yürüyen gruplarını ve devam etmekte olan NOMRF cihaz sürücümüzün boynuzlarını kullanmalarına yardımcı olacak.

 5. 3) Rock and Roll. Yerel kayıt endüstrisi de büyüyor. Kermit Ruffins, tatil için tam zamanında bir Çılgın Cool Noel kutlaması yayınladı (Ben şu an çekimlerinde olan David Simon'ın yaklaşmakta olan HBO dizisi Treme'de bir kırılma yıldızı olacağını tahmin ediyorum). New Orleans'ta kayıt yapmayı seçen sanatçılar arasında Dave Matthews, REM, Eric Clapton ve daha fazlası var. Ve memleket sanatçısı Lil Wayne hala bir hit makinesi.

 6. 4) Tatil Evleri. Artık birçok geri dönenin Brad Pit ile Doğru Yapma gibi çabaları sayesinde başlarının üstünde bir çatı var; Harry Connick, Jr. ve Branford Marsalis öncülüğünde İnsanlık Müzisyenler Köyü'nün yaşam alanı; ve geçen yıl CNN Kahraman Ödülü'nü kazanan St. Bernard Projesi. Bu yılın adayı, Rebirth'ten Derrick Taab, genç müzisyenler için bir eğitim programı olan Roots of Music'in başında. CNN'in Heroes'unda onu izleyin - haklı bir onur.

 7. 5) Gezegenin Korunması. Matt Damon tarafından finanse edilen bir çatı bahçesi, Global Green'in Kutsal Haç projesi ve Koruma Kaynak Merkezi, New Orleans'taki birçok gezegen dostu çalışma arasında yer almaktadır. Komşularımızı Yenilemek ReDefine 8/29 programı ile dört yıldızlı otel mobilyalarını bağışladı ve binlerce parça sağladı geri dönen sakinlere 8 ve 29 dolar. Gelecek yıl için onbir otel daha dizildi.

 8. 6) Sağlık Bakımı. MSNBC’nin Keith Olbermann ile yaptığı Geri Sayım izleyicilerinden aldıkları bağışlar sayesinde, sağlık hizmeti olmayan 1000’den fazla hasta son bir gün klinikte tedavi gördü. Dün gece müzisyen ve kulüp sahibi Irwin Mayfield'in 2010 Projesi, Marva Wright, Lady BJ, Bo Dollis ve J.D. Hill'in tıbbi giderlerine yardımcı oldu. New Orleans Müzisyenler Yardımlaşma Fonu, nakli için beklerken, Mardi Gras Hindistan Şefi'ni hayat kurtarıcı ilaç olarak tutabildi. Ve Müzisyenler Kliniği geçen ay Dr. John'un davulcusu Herman Ernest için bir fayda sağladı!

 9. 7) Genişletilmiş Tatiller. Tatillerimiz hiç bitmedi. Yılbaşı Sonrası, Dr. John'un yılın ilk geçit töreni olan Krewe de Veux Kralı olacağı Mardi Gras. Gerçek bir insancıl olan Sulak Alanların Sesi kıyı engellerimizi yeniden inşa etmemize ışık tuttu. Mardi Gras'ın ardından kasaba, mesaj panosuna ilham veren Caz ve Kültür Mirası Festivali'ne hazırlanıyor. Threadheads kar amacı gütmeyen bir plak şirketi kuruyor. Son zamanlarda, artan güvenlik talep eden bir vatandaş koalisyonu olan Silence Violence olana 10.000 dolar bağışta bulundu.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407