Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Girişimciliğin Vatanseverliği

# 6 Ev Temizliği

 1. Son birkaç yılda en azını söylemek zor oldu. Amerikalılar olarak, mevcut ekonomik durgunluğun etkisini toplu olarak hissettik. Aynı şekilde ülkemizin yeniden inşasına yardımcı olmak için toparlanma yolunda ilerlerken kolektif görevimizdir. Söylediği gibi, "Bir çocuk yetiştirmek için bir köy alır." Ekonomik iyileşmeye giden yolumuz farklı değil. Her Amerikan vatandaşı, kırılmış ekonomiyi tamir etme ve ABD'yi bir zamanlar olduğu süper gücüne yeniden inşa etmedeki rolünü benimsemelidir.

 2. Çok sayıda politikacının sözlerine rağmen, politika ekonomimizi başlatacak değil. Ancak, yenilenen bir inanç ve stratejik yeniden yatırım olacaktır. Bunlar sadece organik olarak sağlanabilir. En iyi arkadaşım Omar Solliman'la üniversiteden hemen sonra arkadaşım College Hunks Hauling Junk'u kurdum. 22 yaşındaki, deneyimsiz profesyonellerin sıfırdan bir şirket kurmasına yardımcı olan “Amerikan rüyasının” peşindeydi. Bugün 40'tan fazla yere sahibiz ve milyonlarca gelir elde ediyoruz.

 3. Cumhurbaşkanlığı kampanyası yaklaşırken, girişimci rolümün vatansever bir katkı yapmam için bana eşsiz bir fırsat sunduğunu anladım. Bir işletme sahibi olarak, iş yaratma ve durgun bir ekonomiyi beslemeye yardımcı olma gücüm var. Bununla birlikte, kendi işimin sınırlarının ötesinde, kendi şirketimin çalışmasına yardımcı olan tüm teğetsel işletmeleri canlandırmaya yardımcı olma gücüm de var.

 4. Doğal olarak, iş dünyası karmaşık bir ağdır. Her işletme, kendi başarısını geliştirmenin temel bileşenleri olan dış meslektaşlarla bağlantılıdır. Bir hurda sökme şirketi olarak, işimiz bir şirketten satın alınan kamyonları, diğerinden çağrı merkezi yazılımını, başka birinden üniformalarını vb. Kullanıyor. Başarımız, bu dış şirketlerin başarısına ayrılmaz biçimde bağlıdır.

 5. Amerikan ekonomisinin bize genç girişimciler olarak sunduğu fırsatlar için her gün minnettarım. Ve, şu anki iklimde, ileriye ödeme yapmamızın zamanı geldi. CHHJ olarak, Amerika'nın başarısına yeniden yatırım yapma taahhüdünde bulunduk. İşimiz Amerikan merkezli olmasına rağmen, gelişen bir ekonomiden fayda elde etmemize rağmen, küçük işletme sahipleri olarak benzersiz rolümüzü de anlıyoruz. Bu ülkeye olan bağlılığımızın bir işareti olarak, kendi başarımızı destekleyen bir ulus olarak, 43 bayilik yerimizin tamamı ve gelecekteki tüm şubelerimiz için yalnızca Amerikan yapımı kamyonlar satın almayı taahhüt ettik. Ayrıca, askerlerin franchise sahibi olmalarına ve kurumumuzdaki diğer işleri bulmalarına yardımcı olan bir gaziler programına girdik.

 6. Bu girişimler basittir ve tüm endüstrilerde kolayca kopyalanabilir. Küçük işletme sahiplerinin vatanseverlik görevlerini benimsemelerinin ve yalnızca kendi şirketlerine değil, ABD ekonomisine fayda sağlayacak iş kararları vermeye başlama zamanı. Küçük işletme sahiplerinin ülke genelindeki desteği tedavi olmayabilir, ancak ekonomimizi toparlanma yoluna gönderecek kesinlikle katalitik bir muameledir.

 7. Şimdi, ülkemizin girişimcilik ruhunu benimsemesi için elverişli, tarihi bir an. Bu ekonomik ihtiyaç dönemlerinde, çok uzun zamandır sahip olduğumuz büyüklüğe bir dönüş göreceğimizde girişimciler paha biçilmezdir. Girişimcilerin hem “işletme sahibi” hem de “vatansever” şapka takmalarının ve ekonomimizi atlatmaya yardımcı olacak uygulamaları uygulamaya başlamalarının zamanı geldi. Sonunda, Amerikalılar Amerikan ekonomisi canlanırken büyürler ve girişimcilik ülkemizin mevcut mali sıkıntılarının üzerinde yükseleceğimiz gemidir.

 8. Son birkaç yılda en azını söylemek zor oldu. Amerikalılar olarak, mevcut ekonomik durgunluğun etkisini toplu olarak hissettik. Aynı şekilde ülkemizin yeniden inşasına yardımcı olmak için toparlanma yolunda ilerlerken kolektif görevimizdir. Söylediği gibi, "Bir çocuk yetiştirmek için bir köy alır." Ekonomik iyileşmeye giden yolumuz farklı değil. Her Amerikan vatandaşı, kırılmış ekonomiyi tamir etme ve ABD'yi bir zamanlar olduğu süper gücüne yeniden inşa etmedeki rolünü benimsemelidir.

 9. Çok sayıda politikacının sözlerine rağmen, politika ekonomimizi başlatacak değil. Ancak, yenilenen bir inanç ve stratejik yeniden yatırım olacaktır. Bunlar sadece organik olarak sağlanabilir. En iyi arkadaşım Omar Solliman'la üniversiteden hemen sonra arkadaşım College Hunks Hauling Junk'u kurdum. 22 yaşındaki, deneyimsiz profesyonellerin sıfırdan bir şirket kurmasına yardımcı olan “Amerikan rüyasının” peşindeydi. Bugün 40'tan fazla yere sahibiz ve milyonlarca gelir elde ediyoruz.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407