Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Gerçek Izgara Peynir Uzmanları Nasıl Yapar

Yavaş Tencere Kaçırdığın Hack'leri

 1. Izgara peynir, sanki daha fazla delirmemiş gibi çılgına döndü. San Francisco'da bir Amerikan tarzı alışveriş merkezi franchise ızgara peynir konseptinin piyasaya sürülmesiyle Amerika'nın en sevdiği sandviç, bazı insanların istediğinden daha fazla baskı yapıyor.

 2. Aslında, saygın yemek yazarı Josh Ozersky, TIME dergisinde, ızgara peynirin, sadece anneler tarafından restoranlarla değil, anneler tarafından yapılması gerektiğini ve "gerçeğin yeteri kadar yetenekli kısa sıralı aşçılar olmadığını" yazdı. sandviçi iyi yapmak için. "

 3. Izgara peynir uzmanı olarak, Ozersky ile aynı fikirdeyim, hiçbir restoran annemle (ya da büyükannenle) rekabet edemez. Annemin yağmurlu bir günde ızgara peynir yaptığında duyduğu heyecan ve beklenti; Kraft single üzerindeki plastiğin çıkarılmasından bu tereyağlı tost muamelesinin dilimlenmesine ve servisine; peynir ya da atmosferi nostaljik hissettirmeksizin, bir restoran ya da yiyecek kamyonu tarafından asla çoğaltılamayacak bir deneyim.

 4. Ama Bay Area restoranları, ızgara peynir tekerleğini yeniden icat etmeye çalışmıyor. Gerçek profesyoneller, vasıfsız emek ve bayilik programları yoluyla fast-food ulusunun hâkimiyetini hedeflemiyor. Aksine, yeni çağda ızgara peynirli sandviç yaratmaya çalışırlar; daha iyi bir terim eksikliği için ağızlarımızı su ve kalplerimizi yapan mutfak çabalarına atılmak.

 5. Yerel ızgara peynir eklemlerimiz ızgara peynirlerini alışılmadık şekillerde hazırlar ve pişirir. Her sandviç dolgusunu mükemmelleştirmek için saatlerce yemek hazırlıyorlar, bu peynir bile değil. AMERİKAN Izgara Peynirli Mutfağın Mantarı Gruyere sandviçi, iki aşçı ve hazırlanması sekiz saatten fazla süren kavrulmuş yabani mantarlı bir düelloya sahiptir. Toasty Melt kamyon, İrlanda Cheddar Bomb sandviçi için sarımsaklı püresi patates kızartması ve domuz pastırması ile hazırlar.

 6. Ve elbette, sevgili ızgara peynir yemeklerimizin birçoğunda yerel olarak yapılan peynirler, geleneksel ekmekler, özel ekmekler, el yapımı konserveler ve mevsimlik ürünler sunulmaktadır. Bu, inanıyorum ki, ülke genelinde bir franchise konseptiyle hiçbir zaman gerilmeyeceğiniz bir şey değil. [! 4452 => 1140 = 1!

 7. Daha da etkileyici olanı, bugünkü kısa dereceli ızgara peynirli aşçıların, bu epik kumları mükemmel şekilde kızartması, kızartması, bastırması ve / veya kızartması. Bu yüzden özür dilerim Ozersky, ama genelleme kapalısın - burada bu ızgara peynirleri doğru yapan Bay Area'da millet var.

 8. "Peki, profesyoneller sandviçi nasıl tamamen pişiriyorlar: peynirler tamamen eritilmiş, ek malzemeler pişirilmiş ve ekmek tereyağlı ve kızarmış halde kızartılmış mı?" Tipik olarak bu soruyu ızgara peynirlerini tamamen doldurmayı seven kişiler tarafından sorulur - bildiğiniz kadar çok peynir, et, sebze, sos ve hatta patates cipsi. Burada gerçek hırsızlarla konuşuyoruz.

 9. Onlara işe yarayan birçok seçenek sundum; Gerçek ızgara peynir ustalarının bu Bay Area gurme ızgara peynirli sandviçleri yapmak için kullandığı seçenekler.

 10. Klasik Yöntem - Kızarmış Erişte, Izgara Peynir Adamının kullandığı Kalbur veya Kızartma Tavası Bu, çoğumuzun en iyi bildiği yöntemdir. Yağlı bir kalbur veya kızartma tavası alın. Isıtın ve orta ateşte bırakın. Birleştirilmiş çiğ sandviçinizi ısıtılmış yüzeye yerleştirin, bir tarafı kızarana kadar 2-3 dakika pişirin, çevirin ve diğer tarafa tekrar yapın. Çıkarın, dilimleyin ve servis yapın. Yeterince komik, "Izgara Peynir" ismi aslında "Griddled Cheese" teriminden geliyor. Artıları: Eşsiz lezzet ve hatta kızarmış ekmek. Sandviçi orta havada bir spatula ile fırlatarak çevirerek arkadaşlarınızı etkileyebilir (veya kendinizi yakabilirsiniz). Sandviçi gerçekten erimiş bir karışıklığa doğru bastırmak için bir tuğla veya ızgara ağırlığı deneyin. Eksileri: Sandviçin içinde tam tutarlı bir eriyik (rendelenmiş peynir kullanmıyorsanız) ısının tutarsız veya sandviçin çok fazla dolgusu olup olmadığını anlamak için zor olabilir. Dikkatli davranmıyorsanız ekmeği yakmak çok kolaydır.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407