Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Gelecek Şirket Etkinliğini Neden Aile İlişkisi Yapmalısınız

Sadece git.

 1. IBM adını her duyduğumda, içimde sıcak ve karıncalanıyorum.

 2. Babam ben gençken orada 18 yıl çalıştı ve hala IBM’in iki yıllık etkinliğini hatırlıyorum. Bunlardan biri, ebeveynler ve çocuklar için yemek, oyun ve etkinliklerle dolu bir yaz pikniğiydi; Hop çuvalı yarışı ve savaş çekimi için kazandığım birkaç kurdeleyi bile sakladım. Diğeri, her zaman farklı ilginç yerlerde düzenlenen bir tatil partisiydi. Tarihi okyanus gemisi Kraliçe Mary'ye gitmekten ve IBM'in Noel Baba'nın kucağında mutlu bir şekilde oturduğumu hatırlamaktan özellikle heyecanlandım. Bunlar basit, nispeten ucuz olaylardı, ancak şirketi kalbimde özel bir yer kazandı.

 3. İlk partimden otuz yedi yıl sonra, IBM’in ne kadar büyük bir şirket olduğunu - hala orada çalışmamış olmama rağmen - sevgiyle konuşuyorum. Bu, çalışanlarınızın ve sevdiklerinin kalplerine dokunmanın öngörülemeyen gücüdür. IBM, babamın ailesini kuruluşlarına bağladığında, onu daha da meşgul ettiler, topluluklarında ağızdan ağıza sözlerini artırdılar ve işleri için öğrenciler yarattılar.

 4. İyi bir şirket markası oluşturmak ve çalışanları elde tutmak bugünlerde olduğundan daha zor. Şirketler, sözleşmeyi terketmekle tehdit eden değerli çalışanları teşvik etmek veya organizasyondan ayrıldıklarında yeteneklerini almaktan alıkoyan her türlü taktiksel çabayı gösterecektir. İyi yöneticiler stratejik olarak önceliklidir, çünkü çalışanlarınızı çekmek ve daha fazla yetenek tutmak ve çekmek, şirketiniz hakkında olumlu bir mesaj vermek ve daha fazla ürün satmak arasındaki bağlantıyı gösteren tüm çalışmaları okurlar. Ancak en iyi katılım şekli hala basittir: çalışanlarınıza ve sevdiklerinize önem verdiğinizi göstermek.

 5. Bu yüzden her zaman eşleri, kız arkadaşları, erkek arkadaşları ve çocukları şirket etkinliklerine davet etme pratiği yaptım. Çalışanlarımın aileleriyle ve sevdikleriyle tanışmaktan her zaman onur duydum ve her zaman insanların kim olduklarını daha derinden takdir ediyorum.

 6. Çalışanlar, sevdikleriyle birlikte şirket toplantılarında da farklı davranıyorlar. Daha fazla paylaşırlar ve iş arkadaşlarıyla daha yakın bağlar kurarlar. Sevdiklerinizi işletmenize dahil ettiğinizde, işler 9 ile 5 arasında bir maaştan daha fazlası olur; çalışanınızın yaşamının bir parçası haline gelirler.

 7. Sevdiklerinizi tatil partileri gibi kutlamalara davet etme uygulamasının da beklenmedik bir faydası olabilir - sınırsız alkolle karıştırdığınızda ortaya çıkan çalışan ilişkisi sorunlarında (ve muhtemelen çalışan boşanmalarında) azalma , otel odaları ve ortak yok. On yıldan uzun bir süredir İK lideri olarak, çalışanların yalnızca şirket olayından kaynaklanan bir konuda danışılmadığım bir yılı hatırlayamıyorum.

 8. Bir Forbes araştırmasında, katılımcıların yüzde 23'ü işveren tarafından işçi partisi davranışları nedeniyle kınanmış birisini tanıdığını, yüzde 20'sinin çok fazla içki içtiğini ve yüzde 14'ünün birisini tanıdığını belirtti. bir olayda antikler nedeniyle kovuldu. Bir Erkek Sağlığı dergisi araştırmasında erkeklerin yüzde 44'ü en az bir defa bir ofis partisinde bir meslektaşla ilişkilerinde yaşadıklarını söyledi.

 9. Bir şirket etkinliğinin maliyeti, sevdiklerinize davet ederek kesinlikle artacakken, çalışanlarınızın en değerli ilişkilerini işletmeyle bir araya getirme, özenli ve aile dostu bir marka oluşturma yatırımının getirisi ve pahalı çalışan ilişkileri sorunlarının maliyetini düşürmek ve ek işe alım, her zaman alt satırınıza katkıda bulunacaktır.

 10. IBM adını her duyduğumda, içimde sıcak ve karıncalanıyorum.

 11. Babam ben gençken orada 18 yıl çalıştı ve hala IBM’in iki yıllık etkinliğini hatırlıyorum. Bunlardan biri, ebeveynler ve çocuklar için yemek, oyun ve etkinliklerle dolu bir yaz pikniğiydi; Hop çuvalı yarışı ve savaş çekimi için kazandığım birkaç kurdeleyi bile sakladım. Diğeri, her zaman farklı ilginç yerlerde düzenlenen bir tatil partisiydi. Tarihi okyanus gemisi Kraliçe Mary'ye gitmekten ve IBM'in Noel Baba'nın kucağında mutlu bir şekilde oturduğumu hatırlamaktan özellikle heyecanlandım. Bunlar basit, nispeten ucuz olaylardı, ancak şirketi kalbimde özel bir yer kazandı.

 12. İlk partimden otuz yedi yıl sonra, IBM’in ne kadar büyük bir şirket olduğunu - hala orada çalışmamış olmama rağmen - sevgiyle konuşuyorum. Bu, çalışanlarınızın ve sevdiklerinin kalplerine dokunmanın öngörülemeyen gücüdür. IBM, babamın ailesini kuruluşlarına bağladığında, onu daha da meşgul ettiler, topluluklarında ağızdan ağıza sözlerini artırdılar ve işleri için öğrenciler yarattılar.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407