Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Fransız Fry Pizza Yapabilecekleriniz İçin Var # x27; Ne Yiyeceğinize Karar Verin

Entelektüeller için umut var mı?

 1. Sabah saat dört. Dünya kafanın içinde dönüyor. Karnınızda dolaşan çok tatlı, kabarcıklı bir sıvı var. Açıkçası, sadece bir tedavi var: Grease.

 2. Daha az belirgin olarak, tam olarak o yağ sabitlemesinin nasıl yapılacağıdır. Alınacak iki ayrı mantıksal yol vardır: Pizza yolu veya Fransız kızartma yolu. Bazen karar çok açık - yumuşak, duygusal bir dolgulu çıtır çıtır patateslerin tadına bakabilirsiniz. Veya, dişlerinizi, hamurlu, soslu dilimli, sevimsiz dilim iyiliğine batırmaktan başka bir şey istemezsiniz. Mide ne istediğini tam olarak bildiğinde çok güzel.

 3. Fakat genellikle, mide kararsız olduğunda, patates kızartmasınının faydalarını pizzanın faydalarına karşı tartmaya çalışırsınız.

 4. Ve başınızı tamamen yeni bir şekilde döndüğünü görüyorsunuz: Ne pizza, ne de patates kızartması ölçeği öneriyor. Her iki seçenek de müthiş ve dengelidir. Bunalmış olmaktan çok daha fazlasını hissetmeye başladınız. Sonunda, sonunda! Bu doğal, çifte özlemi tatmin edecek bir şey var. Fransız kızartması pizzası:

 5. Foodinese olarak da bilinen Clifford Endo'nun ustaca hazırladığı gıda karışımı, tüm sevimsiz yağlı soslu çıtır çıtır gıda hayallerinizi tek ve doyurucu bir yemeğe dönüştürüyor. Acı biber ile doldurup ketçapın içine daldırın, ellerinizle yiyin ve her zaman gülümseyin.

 6. Yemek tarifini buradan lezzetli tarif al. (Not: Sarhoşken pişirmeye çalışmayınız.)

 7. Sabah saat dört. Dünya kafanın içinde dönüyor. Karnınızda dolaşan çok tatlı, kabarcıklı bir sıvı var. Açıkçası, sadece bir tedavi var: Grease.

 8. Daha az belirgin olarak, tam olarak o yağ sabitlemesinin nasıl yapılacağıdır. Alınacak iki ayrı mantıksal yol vardır: Pizza yolu veya Fransız kızartma yolu. Bazen karar çok açık - yumuşak, duygusal bir dolgulu çıtır çıtır patateslerin tadına bakabilirsiniz. Veya, dişlerinizi, hamurlu, soslu dilimli, sevimsiz dilim iyiliğine batırmaktan başka bir şey istemezsiniz. Mide ne istediğini tam olarak bildiğinde çok güzel.

 9. Fakat genellikle, mide kararsız olduğunda, patates kızartmasınının faydalarını pizzanın faydalarına karşı tartmaya çalışırsınız.

 10. Ve başınızı tamamen yeni bir şekilde döndüğünü görüyorsunuz: Ne pizza, ne de patates kızartması ölçeği öneriyor. Her iki seçenek de müthiş ve dengelidir. Bunalmış olmaktan çok daha fazlasını hissetmeye başladınız. Sonunda, sonunda! Bu doğal, çifte özlemi tatmin edecek bir şey var. Fransız kızartması pizzası:

 11. Foodinese olarak da bilinen Clifford Endo'nun ustaca hazırladığı gıda karışımı, tüm sevimsiz yağlı soslu çıtır çıtır gıda hayallerinizi tek ve doyurucu bir yemeğe dönüştürüyor. Acı biber ile doldurup ketçapın içine daldırın, ellerinizle yiyin ve her zaman gülümseyin.

 12. Yemek tarifini buradan lezzetli tarif al. (Not: Sarhoşken pişirmeye çalışmayınız.)Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407