Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Evet, # x27; Ulusal Yulaf Ezmesi Günü ve # x27; Ciddi İş

37 Şirket Tatil Partileri Hakkında Komik Tweetler

 1. Ulusal Yulaf Ezmesi Günü gerçek bir bayramdır; Sadece telafi etmiyorum. Federal olarak tanınan bir bankacılık tatili değil, yine de temalı bir kutlama. Biraz radar altındaydı.

 2. Aslında, sadece üç yıl önce, hiciv bölgesi The Oatmeal, marka odaklı tatili kendileri keşfetti. Son yıllarda, yulaf kutlamaları yerel haber yayınlarından ve iyi hizalanmış markalardan çekişmeler kazandı - hem de sadece kahvaltı ürünlerinin satıcıları değil.

 3. Yulaf ezmesi öğütülmüş yulaftan yapıldığı için, kurabiye ve tahıllardan vücut yıkamaya ve losyonlara kadar çeşitli yiyecekler ve ürünler yapmak için kullanılabilir. Zengin suda çözünen diyet lifi kaynağı, özellikle de beta glukan nedeniyle, gıdaların sağlıklı bir zenginlik zenginliklerine sahip olduğunu gösteren birçok çalışma var.

 4. Yulaf ezmesi Stresli Cildi Rahatlatmaya Yardımcı Olabilir

 5. Yulaf ezmesi banyolarını suçiçeği veya zehirli sarmaşıklardan arındırabilirsiniz. Ancak HowStuffWorks'ten Elizabeth Forester, yulaf ezmesi banyolarının kaşıntılı bir cilt rahatsızlığı ile uğraşmasanız bile son derece yatıştırıcı ve gençleştirici olabileceğini belirtiyor.

 6. "Yulaf ezmesi cildinizin pH'ını normalleştirmeye yardımcı olabilir, bu da kaşıntılı, rahatsız edici cildi rahatlatabilir" diyor Forester. “Yulaf ezmesi banyoları da cildinizi yumuşatır ve nemlendirir [!ve

 7. Yulaf ezmesi, kilo vermenize yardımcı olabilir

 8. Yulaf ezmesi yağ oranı düşük ve protein oranı yüksek, gününüzün başında yakıt almak için mükemmel bir seçimdir. Amerikan Beslenme Fakültesi Dergisi'ne göre, yulaf ezmesi vücut ağırlığını kaybetmeye veya korumaya çalışan insanlara daha da güçlü yararlar sağlayabilir. Bir çalışmada, bir gruba kahvaltı için yulaf ezmesi verildi, ikinci gruba ise geleneksel kahvaltı gevreği verildi. Öğünler aynı kalori miktarlarına sahip olsa da, yulaf ezmesi yiyenler yemek yemeyi bitirdikten dört saat sonra bile daha az aç ve daha tatmin olmuş hissediyorlardı.

 9. "Araştırmacılar, yulaf ezmesinin diğer tahıllardan daha kalın ve daha fazla dolgu elyafı sunmasıyla ilgili olduğunu düşünüyor" diyor Women Health. Güne yulaf ezmesiyle başlamak, sizi sabaha kadar doyurmayacağınız ve sağlıksız atıştırmalık yiyeceklerden otlatma dürtüsünü azaltan güçlü bir protein ve lif dozu sunar.

 10. Yulaf ezmesi Günlük Güzellik Rutini Dönüştürebilir

 11. Nemlendirici ciltten akne tedavisine, kaşıntılı cildi yatıştırmaya, yulaf ezmesi günlük sağlık ve güzellik rejimlerinde kullanılabilir. “Dünyanın en büyük iyilik topluluğu” olan Care2, yulaf ezmesi kullanımına yardım edebilecek 15 problemi gösteriyor. Aveeno, 1945'ten bu yana yulaf ezmesi olan ürünleri formüle ediyor, kurucuların kolloidal yulaf ezmesi oluşturmak için özel bir frezeleme süreci geliştirmesi ve ardından markanın ilk ürünü olan Aveeno Soothing Bath Treatment'ı başlatması.

 12. Marka yulaflı ürünlerinde, proteinlerinde, enzimlerinde, vitaminlerinde, antioksidanlarında ve lipidlerinde, günlük cildinize ve saç rejiminize yepyeni bir bakım boyutu katabilecek beş besin maddesi tanımlar.

 13. Yulaf ezmesi eşsiz el sanatları yaratabilir

 14. Yulaf ezmesi kil oluşturmak için yulaf unu ve suyla birleştirilebilir. Yapışkan, katı bir kil oluşana kadar malzemeleri bir arada yoğurun. Yulaf ezmesi kili, yetişkin bir zanaatkar tarafından kolayca manipüle edilebilir, ancak aynı zamanda çocukların oynaması için tamamen doğal bir kalıplama malzemesi olarak da harikadır. Ham yulaf gevreği multimedya sanat projeleri için gerçekten eşsiz, ölçek benzeri bir doku oluşturmak için işçiliği tutkal üzerine serpilir. Dokulu tonların degradelerini oluşturmak için çiğ yulaflara renklendirme bile ekleyebilirsiniz. Daha fazla işçiliği ve yaratıcılık için yulaf ezmesi kutularını tekrar kullanmayı unutmayın. Pinterest, kafa bandı sahiplerinden tatil hediye kutularına kadar çok çeşitli yulaf teneke kutu el sanatlarını sergiliyor.

 15. Yatıştırıcı cilt bakımından kilo verme desteğine ve yaratıcı işçiliğe kadar, yulaf ezmesi şaşırtıcı ama çok yönlü bir maddedir. Ve açıkça görülüyor ki, kelime her 29 Ekim'de daha da yaygınlaşıyor.

 16. Ulusal Yulaf Ezmesi Gününü kutlayın ve yulaflarınıza kızartın!

 17. Ulusal Yulaf Ezmesi Günü gerçek bir bayramdır; Sadece telafi etmiyorum. Federal olarak tanınan bir bankacılık tatili değil, yine de temalı bir kutlama. Biraz radar altındaydı.

 18. Aslında, sadece üç yıl önce, hiciv bölgesi The Oatmeal, marka odaklı tatili kendileri keşfetti. Son yıllarda, yulaf kutlamaları yerel haber yayınlarından ve iyi hizalanmış markalardan çekişmeler kazandı - hem de sadece kahvaltı ürünlerinin satıcıları değil.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407