Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Evcil Hayvanlar İçin Yiyecek Pulları: Kar Amacı Gütmeyen Ailelere ve Sevdikleri Hayvanlara Yardımcı Olur

Entelektüeller için umut var mı?

 1. New York merkezli kar amacı gütmeyen bir grup, evcil hayvanlar için “gıda pulları” sunarak ülke çapındaki düşük gelirli ailelere yardım etmeye çalışıyor. ABC New Mexico üyesi KVIA, [! 16592 => 1140 = 1!

 2. Marc Okon, Pet Food Stamps'ın arkasındaki adam. Yeni başlatılan program zaten bir başarıdır. Sadece iki haftada, ABC News'e göre, gıda damgaları için zaten 45.000'den fazla evcil hayvan imzalandı.

 3. “Gıda damgaları taşıyan bir kadından bir mektup aldım” dedi Okon KVIA'ya. “Son zamanlarda işini kaybetti. Ciddi bir şekilde engelli genç bir çocuğun bekar bir annesi ve tek yoldaşının ve tek iletişim şeklinin aile köpeğiyle olduğunu ve köpekten kurtulmayı düşündüklerini söyledi. beslemeyi göze alamaz. Bu programın yardım etmeyi amaçladığı insanlar. "

 4. NBC News'in Kasım ayında bildirdiği gibi, yaklaşık 47 milyon Amerikalı, Ek Beslenme Yardımı Programı aracılığıyla yardımlar alıyor. Nüfusun yüzde 15'i gıda damgalarında.

 5. Bu insanların çoğunda kedi ve köpek var ve evcil hayvanlarını beslemek için mücadele ediyorlar, Pet Food Stamps web sitesinde. Yiyecekleri karşılayamazlarsa, aileler evcil hayvanlarını barınaklara teslim etmeye itilmişlerdir.

 6. Ancak, halk yardımı almaya hak kazananların, Pet Food Stamps'ten de özel yardım almaya hak kazanmaları muhtemel. Grup, web sitesine göre "katkıda bulunanların ve müşterilerin cömertliği" aracılığıyla finanse edilmektedir. Web sitesine göre, Pet Food Direct ile ortaklıkla evcil hayvan maması sağlar ve programdaki aileleri altı aya kadar tedarik edebilir.

 7. “İnsanların kendilerini ya da hayvanlarını beslemeyi seçmelerini ya da onları öldürücü bir barınağa teslim etmelerini engellemeyi hedefliyor” diyor Okon, New Mexico'daki KRQE'ye.

 8. En az bir hayvan barınağı evcil hayvan yiyecek damgalarının programın yükünü hafifletmesine yardımcı olacağını umuyor.

 9. "İnsanlar zor durumlardan geçerken, işlerini kaybettikleri ya da evlerini terk ettikleri zaman, yapmaları gereken son şey, en iyi arkadaşlarını kaybetmek," Dawn Glass, Animal Humane New Mexico'daki pazarlama direktörü KRQE'ye.

 10. Nasıl başvuruyorsunuz? İhtiyacı olanların, Pet Food Stamps web sitesinde bulunan bir formu doldurup göndermeleri gerekmektedir. Bağış yapmak isteyenler katkıda bulunmak için burayı tıklayın.

 11. New York merkezli kar amacı gütmeyen bir grup, evcil hayvanlar için “gıda pulları” sunarak ülke çapındaki düşük gelirli ailelere yardım etmeye çalışıyor. ABC New Mexico üyesi KVIA, [! 16592 => 1140 = 1!

 12. Marc Okon, Pet Food Stamps'ın arkasındaki adam. Yeni başlatılan program zaten bir başarıdır. Sadece iki haftada, ABC News'e göre, gıda damgaları için zaten 45.000'den fazla evcil hayvan imzalandı.

 13. “Gıda damgaları taşıyan bir kadından bir mektup aldım” dedi Okon KVIA'ya. “Son zamanlarda işini kaybetti. Ciddi bir şekilde engelli genç bir çocuğun bekar bir annesi ve tek yoldaşının ve tek iletişim şeklinin aile köpeğiyle olduğunu ve köpekten kurtulmayı düşündüklerini söyledi. beslemeyi göze alamaz. Bu programın yardım etmeyi amaçladığı insanlar. "

 14. NBC News'in Kasım ayında bildirdiği gibi, yaklaşık 47 milyon Amerikalı, Ek Beslenme Yardımı Programı aracılığıyla yardımlar alıyor. Nüfusun yüzde 15'i gıda damgalarında.

 15. Bu insanların çoğunda kedi ve köpek var ve evcil hayvanlarını beslemek için mücadele ediyorlar, Pet Food Stamps web sitesinde. Yiyecekleri karşılayamazlarsa, aileler evcil hayvanlarını barınaklara teslim etmeye itilmişlerdir.

 16. Ancak, halk yardımı almaya hak kazananların, Pet Food Stamps'ten de özel yardım almaya hak kazanmaları muhtemel. Grup, web sitesine göre "katkıda bulunanların ve müşterilerin cömertliği" aracılığıyla finanse edilmektedir. Web sitesine göre, Pet Food Direct ile ortaklıkla evcil hayvan maması sağlar ve programdaki aileleri altı aya kadar tedarik edebilir.

 17. “İnsanların kendilerini ya da hayvanlarını beslemeyi seçmelerini ya da onları öldürücü bir barınağa teslim etmelerini engellemeyi hedefliyor” diyor Okon, New Mexico'daki KRQE'ye.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407