Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Eski Yatak Arkadaşlarınızdan Kaçı Düğününüze Geliyor?

Yani evet, biliyorum, balayım için ne yaptığımı bilmek istiyorsun.

 1. Siz veya nişanlım, konuk listenizdeki "arkadaşlar" ile yattınız mı? Ve eğer evet ise, siz ve nişanlınız hem önceki cinsel ilişkiyi biliyor, hem de eski erkek arkadaşlarınızı, sevgililerinizi ve arkadaşlarınızı düğününüze yarar sağlayacak şekilde davet etmek için bilinçli bir karar verdiniz mi? Düğününüze katılan başka biri, siz ve yanına oturdukları adamın, okuldan sonraki bodrumunda Cebir ödevlerinden daha fazlasını yapmak için alıştıklarını biliyor mu? Sadece merak ediyorum.

 2. Bir düğün profesyoneli olarak, eski yatak arkadaşlarını hedef düğüne davet etmemenizi tavsiye ederek başlayayım. Karayip villaları ve otellerin teraslarında gece geç saatlerde ciddi garip sahneler yaşandığını gördüm. "En İyi Arkadaşımın Düğünü" şaka değil, dostlarım. Fakat gerçek dünyada tekrar evlenecekseniz ve büyük bir düğünü yapıyorsanız, durum kaçınılmaz olabilir. Annen tamamen komşularını misafir listesine sokacak. Ve eğer benim komşum gibi komşularınız varsa ... en azından söylemek garip olabilir.

 3. Bar cabana'nın arkasında hıçkırarak bulduğumuz sarhoş, histerik kızı hayal et, çünkü artık hayat boyu bff "o cadı" ile evlendiği için hayat bir daha asla aynı olmayacak. O haklı. Ama yine de onu düğünden uzaklaştırdım ve çıkıntıdan konuştum. Başka bir düğünde, bütün hafta sonunu bir cenazede olduğu gibi davranarak geçiren gelinin kıskanç, yaşlı, çekici olmayan kız kardeşi vardı. Siyah bile giydi. Görünüşe göre ilk önce damat onundu. Sekiz yaşındayken onu öptü. Saçma değil mi? Ama hala bekar ve kız kardeşi ile evlenmesini izliyor, böylece bağlam ve zaman çizelgesi önemli değil. Gelin, bu durumda, akıllıca kız kardeşi ile SB olarak daha rahatsız edici bir duruma hapsolmasını istediği bir düğün partisini atlamayı seçti.

 4. Sekiz yıl önce DC'deki düğün resepsiyonuma birkaç eski sevgilimi davet ettiğimi söyleyebilirim ama ikisi de katılmamış. Bu sadece iyiydi. Ancak, düğünlerinin ikisine de katıldım, ve size rahatsız olduğunu söylemek için buradayım. Bir durumda, eski bir erkek arkadaşı, o ve nişanlısı bizim bölgemizde ebeveynlerini ziyaret ettiği sırada evlenmeye yakın kaldım. O zamanlar yakında kocam Bill ve ben birlikte düğüne katıldık ve ilk başta çok tuhaf olmadık çünkü birkaç kez birlikte çiftler olarak dışarı çıkmıştık. Eski erkek arkadaşım şimdi dünyanın diğer tarafında yaşıyor ve uzun yıllar yaşadı, ama o lise ve kolejin bir parçası için en iyi arkadaşlarımdan biri ve hayatımın aşkıydı. Ondan çok hoşlanmamı ve en önemlisi de, Bill dışında kimseyle evlenmek istemediğim halde, başka biriyle yemin ettiğini görmek duygusal bir şeydi. Yine de, bir zamanlar hayatının geri kalanını başka biriyle evlenerek geçirmeyi hayal ettiğiniz birini izlemek zor. Özellikle düğünündeki herkes, gelin veya damatla olan geçmişinizi bildiğinde. Ama işte en garip olan kısım: dans pistinde, babası bir gün yeni kayın kızı olarak benimle dans edeceğini düşündüğünü söyledi. Acı garip.

 5. Öyleyse, ne zaman tamamdır ve tamam olmadığı zaman, eski paramülleri düğüne davet etmek? Her şeyden önce, herhangi bir skandal türü paylaştığınız herkesi ortadan kaldırırsınız. İnsanlar geçmişinizde değil, düğününüzde geleceğiniz hakkında konuşmalı. Ayrıca, evlendiğiniz için mutlu olmayan birini ortadan kaldırın. Ve nişanlısının düğününde hoşlanmadığı veya istemediği herkes. Muhtemelen yapmanız gereken ilk şey bu - bu düğün ikinizle de ilgili. Eğer o kadar sıska davrandıktan sonra, hala listenizde sizden birini (veya her ikisini de) haberi olan kişileriniz varsa, kimi davet edeceğiniz konusundaki kararınızı kullanmak zorunda kalırsınız.

 6. Hiç kimse düğününde drama yapmak istemiyor, bu yüzden orada olmaması gereken birini davet etmeyin. Kimseye bir şey kanıtlamana gerek yok. Kimi davet ettiğine bağlı olarak kendini garip hissedecek tek kişi olmadığını unutma - gelinin eski erkek arkadaşı ile görüşme hattında boş sohbet etmenin ne kadar garip olduğunu söyleyeyim. Peki onu kiminle oturacaksın? Yine - düğünün geleceğinle ilgili. Geçmişi geride bırak. Bunu yapmaya hazır değilseniz, belki henüz evlenmeye hazır değilsiniz.Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c