Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


"En İyi" Krem Peynirli Kek

Erkeklerle Yetişkinlikte Sağlıklı İlişkiler

 1. Ve Oscar oyumu henüz doldurmadığım halde kesin bir şey biliyorum. Colin Firth "en iyi" oyuncu. Ve bu ifadeyi "Bence", "Sanırım" veya "Bana sorarsanız" olarak nitelendirmeyeceğim. Benim şaplarım ve istersem bir istisna yapacağım.

 2. Malzemeler 6 yemek kaşığı tuzsuz tereyağı, parçalar halinde kesilmiş 4 ons acı tatlı veya yarı tatlı çikolata, doğranmış 2/3 bardak şeker 2 büyük yumurta, oda sıcaklığında 1/2 su bardağı un 1 çorba kaşığı şekersiz kakao tozu 1/8 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı vanilya özü 1/2 fincan çikolata cips

 3. 8 ons krem ​​peynir, oda sıcaklığında 1 büyük yumurta sarısı 5 yemek kaşığı şeker 1/8 çay kaşığı vanilya özü

 4. Tarifi Dört yanın üstünden geçtiğinden emin olarak 9 inçlik kare bir tavayı folyo ile hizalayın. Gerekirse iki sayfa kullanın. Hafifçe tereyağı folyo.

 5. Fırını 350 dereceye ısıtın

 6. Orta bir tencerede, tereyağını ve çikolatayı düşük ateşte eritin, pürüzsüz olana kadar karıştırın. Ateşten alın ve 2/3 bardak şekeri, sonra yumurtaları çırpın.

 7. Un, kakao tozu ve tuzu, ardından vanilya ve çikolataları tamamen karışana kadar karıştırın. Hazırlanan tava içine dökün ve bir spatula ile eşit yayıldı.

 8. Bir elektrikli karıştırıcı kabında (elde tutulan veya kürekle) krem ​​peynir, yumurta sarısı, 5 yemek kaşığı şeker ve vanilyayı pürüzsüz hale getirin.

 9. Krem peyniri karışımının sekiz küspesini kek karışımının üzerine dağıtın. Mat bir bıçak veya spatula kullanarak krem ​​peynir karışımını çikolata hamuru ile karıştırın. Meyilli mermerleşmiş görünecek.     35 ila 40 dakika boyunca pişirin veya tava ortasındaki meyilli yeni ayarlanmış hissedinceye kadar.

 10. Tavayı rafa yerleştirin ve tamamen soğumaya bırakın, sonra folyoyu kaldırın ve soyun. Kekleri küçük kareler halinde kesin. [! 574 => 1140 = 1!

 11. Ödül gösterisi yorgunluğunuz mu var? Olmasam da, seni olsaydın suçlamazdım. Ünlülerin kutlandığını izleyemiyorum ve köşedeki Oscar'larla sinemadaki en büyük geceye olan beklentim her gün artıyor. Çeşitli dernekler (Globes, SAG, DGA vb.) Kendi dillerini kullanabilirler ancak ödülleri aynı şeyi kabul eder: kim ve ne "en iyisidir"

 12. Kimin "en iyisi" olduğuna en iyi karar verdiğini bilmek istiyorum. Yarışma ve aşırılıklarla takıntılı bir kültürde yaşıyoruz. Hayatımızın her yüzü iyi, daha iyi, en iyi (veya kötü, daha kötü ve en kötü) olarak değerlendirilir. Millet, Harper's Bazaar ve E! herkes en iyi giyimli listelerine kimin katılacağına karar veriyor. Her yıl, Times, Şükran Günü yemeği ile hizmet etmek için bize "en iyi" şarabı anlatıyor. Gerçeklik şovları, yarışmacıların kimin "en iyi" olacağına karar vermesine izin verir Üst Şef, Survivor, Şaşırtıcı Yarış-r. Nerede bitiyor? Ve kim demeli?

 13. "En iyi" şeyleri kabul etmekle ilgili sorunum, ne düşünülmesi ya da nasıl hissedilmesi gerektiği konusundaki direnişten kaynaklanıyor. Babamla yıllardır, “Bence” veya “Sanırım,” veya “Bana sorarsanız” ifadelerini kullanma konusundaki eksikliklerini tartıştığını düşünüyorum. Bir ilanlar ve hiperbolik ifadeler ortamında büyüdüğünüzde, fark etmesi yıllar alır, bekleyin, bu bir erkeğin düşüncesidir ve benimki farklı olsa da geçerli. Bir erkeğin "en iyisi" başka bir kadının "en kötüsü" olabilir!

 14. Bu arada, çok genç yaşta herhangi bir şeye "en iyisini" veren birine gerçek bir risk verildiğini düşünüyorum. Bu kadar erken zirve yapan insanlar var, genç başarılarını sürdürmenin yolu yok. Tatum O'Neal'ı alın. (Bu arada, Ryan ve Tatum'un "yeniden bağlantı kurmaya çalıştığı" yaklaşmakta olan docu serileri için BEKLİYORUM.) Oprah'a teşekkür ederim.) 10 yaşında bir Oscar, kendisini gelecekteki en iyi yollara koymadı.

 15. Bütün bunlar "en iyisi" olmanın tehlikeli bir iş olduğunu söylemek. Oraya vardıktan sonra, elinizden gelenin en iyisini yapmaya nasıl devam edersiniz? Bunu nasıl yeniden tanımlıyorsun ki, asla en iyisini yapmasın? Gerçekten yapabileceğini bilmiyorum. Açıkçası, hiçbir şeyde "en iyi" olmak istemem ve gerçekten olabileceğinizi düşünmüyorum. Her zaman senden daha iyi bir şey olacak. Belki tam olarak şu anda değil ama zaman verin, rekabet gelecek. Büyükannemin dediği gibi, "Her yıl taçlandırılan yeni bir Amerika var."

 16. Yemek dergileri, gulletimizde dolanan her şeyde sürekli olarak "en iyiyi" ortaya çıkardığını iddia ediyor. Bu ayın Bon Appetit'in kapağında "BEST-EVER BROWNIES" yazıyor. Bir bakışla "en iyi" olmadıklarını biliyordum çünkü ceviz doluydu. Birini vur ve dışarı çık. Herhangi bir senaryoda cevizden hoşlanmıyorum ve fındıkların keklerimi kesmesine izin verilmesine inanmıyorum. Açıkçası, bu tarif elimden gelenin en iyisini yapmaz. Ama bu sadece benim. Cevizlere bayılan, ağzı yediklerinde ağzı kaşınmayan ve keklerin sıkıntıya girmemesini seven bir çıtırtı olabilir. Bu yüzden "en iyisi" diye adlandırılan her şey için alt kategorilerin olması gerektiğini düşünüyorum. [! 574 => 1140 = 1!

 17. Yemek tariflerinizle ilgili daha fazla hikaye için lütfen Sweet Treatment'ı ziyaret edin

 18. En İyi Krem Peynirli Kek Tatlıya Hazır'dan Uyarlanan David Lebovitz 2010Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407