Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


En İyi Cadılar Bayramı Partilerinin Bulunduğu Şehirler 2015

# 6 Ev Temizliği

 1. Orbitz Seyahat Blogu için Jason Heidemann tarafından

 2. Boo! Seni korkuttuk mu? Muhtemelen hayır, ama o zaman binlerce insanın korkutucu en iyi şekilde donanıp hileleri, muameleleri ve korkutucu eğlenceyi bulmak için sokaklara çarptığı zaman. Bu yılın en büyük etkinliklerini ve en iyi titremelerini arıyorsanız, işte 2015'in en iyi Cadılar Bayramı partileri.

 3. Perili Olaylar: Salem, MA Salem Cadısı Denemeleri şaka değildi, ama bir şekilde küçük Bay State kasabası, bir ay süren bayram kutlaması olan Haunted Happenings ile trajediyi turizme dönüştürmenin bir yolunu buldu. Cadılar Bayramı ve sonbaharda her yıl çeyrek milyondan fazla ziyaretçi çekiyor. Öne çıkanlar arasında Abigail Bishop (ziyaretçilerin jüri olduğu), gece hayaleti turları, birçok perili ev, Salem Witch Trials'ın trajik olaylarına adanmış bir anıt olan Salem Witches Halloween Ball'un deneme sürümünün etkileşimli bir yeniden yaratılması yer alıyor. Kızlar parodi tamamen sürükledi (korkutucu hakkında konuşmak!). Yüksek Topuklu Drag Queen Race: Washington, DC Kendinizi ulusun başkentinin sokaklarında yarışan yüzlerce kraliçe kraliçesi için hazırlayın. Bu yıllık etkinlik aslında Salı günleri Cadılar Bayramı'ndan önce gerçekleşir (bu durumda 27 Ekim'de) ve 100.000'den fazla seyirci bakarken ve yerel iken, DuPont Circle'ın sokaklarında fermuar çeken 100'den fazla adamı bir araya getirir işletmeler onları içecek, yiyecek ve perakende spesiyalleri ile dolduruyor.

 4. Mickey'nin Korkunç Değil Cadılar Bayramı Partisi: Orlando, FL Eğer ikonik Orlando tema parkına gittiyseniz, zaten çok sayıda kostümlü karakter gördünüz, ancak Cadılar Bayramı ziyaretçilerinde teşvik ediliyor Sadece Cadılar Bayramı'nda değil, Eylül ve Ekim ayları boyunca belirli tarihlerde gerçekleşen aile dostu gece aktivitelerine katılarak ve etkinlik için katılmak üzere eyleme katılmak. Mickey'nin Korkunç Değil Cadılar Bayramı Partisi, Hocus Pocus Villain Spelltacular'ı, Mickey'nin "Boo-to-You" Cadılar Bayramı Geçit Töreni'ni, klasik Disney kötü adamlarının ev sahipliği yaptığı bir havai fişek gösterisini ve en sevdiğiniz karakterleri eğlenceli kostümler içinde barındırıyor.

 5. New Orleans Cadılar Bayramı: New Orleans, LA Crescent City'deki Tüm Hallowların Arifesi sadece bir olay değil; bu çok. Kutlamalara yabancı olmayan bir şehir olan New Orleans Halloween, çocuklara uygun gece deneyimleri de dahil olmak üzere herkes için bir şeyler sunuyor; Marigny'deki ünlü Fransızlar Sokağı boyunca düzenlenen muazzam bir sokak partisi olan Zoo'daki Boo, ikonik köşesinde düzenlenen bir haftasonu tatili Fransız Mahallesi'ndeki Bourbon ve St. Ann caddeleri, kentin LGBT topluluğunu ortaya çıkarıyor ve AIDS ile ilgili bir sadaka ve perili evlerin smorgasbordunu kullanıyor. Nola’da ekim ayındaki ortalama günün en yüksek seviyesinin 80 olduğunu belirttik mi?

 6. Orbitz Seyahat Blogunda en iyi Cadılar Bayramı Partisine sahip olan tüm şehirleri görün

 7. Orbitz Seyahat Blog'undan daha fazlası: Bu en popüler vampir yerlerine dişlerinizi batırın

 8. Bu harika egzotik deniz yolculukları 2015 ile uluslararası suları test edin

 9. # Bağlamalar: Dünyadaki Ölüm Vadisi'nden çıkın

 10. Orbitz Seyahat Blogu için Jason Heidemann tarafından

 11. Boo! Seni korkuttuk mu? Muhtemelen hayır, ama o zaman binlerce insanın korkutucu en iyi şekilde donanıp hileleri, muameleleri ve korkutucu eğlenceyi bulmak için sokaklara çarptığı zaman. Bu yılın en büyük etkinliklerini ve en iyi titremelerini arıyorsanız, işte 2015'in en iyi Cadılar Bayramı partileri.

 12. Perili Olaylar: Salem, MA Salem Cadısı Denemeleri şaka değildi, ama bir şekilde küçük Bay State kasabası, bir ay süren bayram kutlaması olan Haunted Happenings ile trajediyi turizme dönüştürmenin bir yolunu buldu. Cadılar Bayramı ve sonbaharda her yıl çeyrek milyondan fazla ziyaretçi çekiyor. Öne çıkanlar arasında Abigail Bishop (ziyaretçilerin jüri olduğu), gece hayaleti turları, birçok perili ev, Salem Witch Trials'ın trajik olaylarına adanmış bir anıt olan Salem Witches Halloween Ball'un deneme sürümünün etkileşimli bir yeniden yaratılması yer alıyor. Kızlar parodi tamamen sürükledi (korkutucu hakkında konuşmak!). Yüksek Topuklu Drag Queen Race: Washington, DC Kendinizi ulusun başkentinin sokaklarında yarışan yüzlerce kraliçe kraliçesi için hazırlayın. Bu yıllık etkinlik aslında Salı günleri Cadılar Bayramı'ndan önce gerçekleşir (bu durumda 27 Ekim'de) ve 100.000'den fazla seyirci bakarken ve yerel iken, DuPont Circle'ın sokaklarında fermuar çeken 100'den fazla adamı bir araya getirir işletmeler onları içecek, yiyecek ve perakende spesiyalleri ile dolduruyor.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407