Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


En Sevdiğiniz Yemek için Tatil Hediyeleri

Dışarıya Çık

 1. (Fotoğraf: kart)

 2. Noel köşeyi dönünce, ve en sevdiğin yemek arkadaşını veya aile üyesini elde etmek için neyin üzerinde saçlarını çekiyorsun.

 3. Hediye kartları çok kişisel göründüğü için (evde sık sık yemek yemeyenler için iyi olsalar da), işte göz önünde bulundurmanız gereken harika şeyler:

 4. 900 Mağaza: 312DD, Mag Mile alışveriş merkezinden harika hediyeler seçmek için diğer yerel yapımcılarla bir araya geldi. Must Give Gift Kılavuzuna yaptığım katkılar arasında Rick Bayless'ın Rick'in yemek kitabındaki Fiesta ve Williams-Sonoma'dan Lava Molcajete Guacamole Set; Genevieve Lethu'dan Berningot bıçakları; ve Michael Aram peynir tabağı ve Crosell Co.'dan bıçak seti

 5. Nadir Çay Mahzenlerinin Ayışığı Litchi Çiçeği (ortasında kırmızı çiçek), tek bir ipek iplikle bağlanmış nadir Litchi kokulu yeşil çay ve nadir Yasemin kokulu yeşil çay. (Fotoğraflar: Nadir Çay Mahzenleri)

 6. A la chicago: Her biri için net bir açıklama ve her biri için 10 $ indirim sağlayan bu şık kart dizisiyle 52 bağımsız sahip, şef odaklı resto parmaklarının ucunda olacaklar. akşam yemegi. Bir kart yaratıcısı, şehirdeki en zarif şarkılardan biri olarak bilinen Natasha Liberman, listelenen restoranların yüzde 98'inde şahsen yemek yiyordu. 2011 yılı dördüncü yılıdır ve listede yeni olan Arami, Balsan, Ceres 'Table, Longman Eagle ve Vincent. Güverte başına bir dolar satılan Ortak Konulardan yararlanır. Güverte başına 30 $.

 7. Sevgili Üzeri İçecekler: Özel içki dükkanları 31 Aralık'ta kapanıyor, bu yüzden son sayımları yapmadan önce nadir bulunan malları stoklamak için yeterince zamanınız var. Bira ve şaraptan alkollü içkilere ve stemware'e kadar tüm alışverişinizi burada yapabilirsiniz.

 8. Joshua Tree Spice Studio: Şef Josh Linton'un imzalı baharatları, daha egzotik kültürlere olan tutkusunu yansıtıyor, ama aynı zamanda iyi ol 'Amerikan mutfağının üzerine serpildi. Hickory Smoked Chinese 5 Spice, Hickory Smoked Brazilian Deniz Tuzu veya Hickory Smoked Tellicherry Black Peppercorns ile hamburger, kızarmış tavuk ve hatta yumurtalar bir sonraki seviyeye fırlar. Fiyatlar 7,95 $ - 15,50 $ arasında değişmektedir.

 9. Hickory Füme Tellicher Karabiber, Joshua Tree Spice Studio'nun en önemli baharatlarından biri. (Fotoğraf: Joshua Tree Spice Studio)

 10. Hum Botanik Ruh: Usta mikolog Adam Seger ikinci yılında, kokteyl ve yemek tariflerinde harika olan bu güçlü ruhla güçleniyor. Küçük bir rehberlik için mevsimine uygun Sıcak Buttered hum, Cider Rojo ve bir Bowl'daki hum Party gibi 20'den fazla kokteyl bulacaksınız. Perakendede 36 $.

 11. Nadir Çay Mahzenleri: Avenues, Blackbird, Bristol, Keçi Kızı, L20 gibi güzel restoslarda servis edilen kendi evinizin rahatlığında aynı çayı içebileceğinizi bilmek güzel Naha, NoMi, Publican ve Spiaggia. Pek çok çay fanatiği, Güney Fransa'da Rooibos, Moonlight Litchi Blossom veya First Flush Darjeeling'i çorap dolum makineleri olarak almaktan büyük mutluluk duyacaktır. Fiyatlar 15 dolardan başlıyor ve binlerce kişiye çıkıyor.

 12. (Fotoğraf: kart)

 13. Noel köşeyi dönünce, ve en sevdiğin yemek arkadaşını veya aile üyesini elde etmek için neyin üzerinde saçlarını çekiyorsun.

 14. Hediye kartları çok kişisel göründüğü için (evde sık sık yemek yemeyenler için iyi olsalar da), işte göz önünde bulundurmanız gereken harika şeyler:

 15. 900 Mağaza: 312DD, Mag Mile alışveriş merkezinden harika hediyeler seçmek için diğer yerel yapımcılarla bir araya geldi. Must Give Gift Kılavuzuna yaptığım katkılar arasında Rick Bayless'ın Rick'in yemek kitabındaki Fiesta ve Williams-Sonoma'dan Lava Molcajete Guacamole Set; Genevieve Lethu'dan Berningot bıçakları; ve Michael Aram peynir tabağı ve Crosell Co.'dan bıçak seti

 16. Nadir Çay Mahzenlerinin Ayışığı Litchi Çiçeği (ortasında kırmızı çiçek), tek bir ipek iplikle bağlanmış nadir Litchi kokulu yeşil çay ve nadir Yasemin kokulu yeşil çay. (Fotoğraflar: Nadir Çay Mahzenleri)

 17. A la chicago: Her biri için net bir açıklama ve her biri için 10 $ indirim sağlayan bu şık kart dizisiyle 52 bağımsız sahip, şef odaklı resto parmaklarının ucunda olacaklar. akşam yemegi. Bir kart yaratıcısı, şehirdeki en zarif şarkılardan biri olarak bilinen Natasha Liberman, listelenen restoranların yüzde 98'inde şahsen yemek yiyordu. 2011 yılı dördüncü yılıdır ve listede yeni olan Arami, Balsan, Ceres 'Table, Longman Eagle ve Vincent. Güverte başına bir dolar satılan Ortak Konulardan yararlanır. Güverte başına 30 $.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407