Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


En Kötü Salata Sosları (Ve Yerine Neler Seçmeli)

İddiaya Girmedin Bahis Quinoa Büyüyünce Neye benziyor

 1. (Fotoğraf: Romulo A Yanes)

 2. Salata neden yoldan geçti? Kremsi pansumanlarda kendini parçalamak için. Ve bal camlı somunları paketleyin. Ve, oh evet, kruton sıkıntısı içinde baskın.

 3. Doyurucu bir salata yemek, hücrelerin antioksidanlar, vitaminler ve minerallerle dolmasına neden olabilir - siz onu besin değerini sabote eden bir avuç sinsi sopayla şaka haline getirene kadar. Bu hatalardan kaçınmak için, üst beslenme uzmanlarından gelen bu bilgelik parçaları için okumaya devam edin

 4. Kurutulmuş Meyve Tatlı bir dişiniz varsa, kurutulmuş meyvelerin hem beslenirken hem de sizi tatmin edeceğini düşünmek kolaydır. Ancak Craisins veya mango şeritlerini atlamalısınız, Julieanna Hever, MS, RD, CPT, Bitki Tabanlı Diyetisyen, Vejeteryan Diyetinin yazarı ve Komite Idiot'un Bitki Tabanlı Beslenme Kılavuzu'nu açıklıyor. “Kurutulmuş meyve suyunu gevşetiyor ve kurutma işleminde kaloriyi yoğunlaştırıyor” diyor. “Aynı zamanda sıklıkla ilave yağlar ve şekerler içerir.”

 5. En iyi takas: "Salatanıza ilave tatlılık kazandırmak için, daha az şekerli elyaf punch için taze üzüm, elma veya yaban mersini deneyin", Beslenme Uzmanı Kayleen St. John, RD, New York'taki Doğal Gurme Enstitüsünde, sağlığı destekleyici bir mutfak okulu. Tabii ki, tüm taze meyveler - günlük portakallardan tropikal ananaslara kadar - antioksidanlar, vitaminler ve minerallerde bol miktarda bulundukları için salatalara ilave edilir.

 6. Bugün bunu yapın: Izgara Şeftali ve Hatıra Domates Salatası

 7. Tuzlu veya Kavrulmuş Fındık / Tohumlar Tuzlu bir fıskiyenin bir tutamının besleyici salataya girmesi için adil bir oyun olduğunu düşünebilirsiniz, ancak tekrar düşünün: Kalbinize ve vücudunuza zarar veren yağlar ", Peggy Kotsopoulos, RHN, beslenme uzmanı ve Kitchen Cures yazarlarını paylaşıyor. “Artı, yağ ve kalorilerde çok daha yüksek ve sağladıkları fazla sodyum tansiyon için korkunç.”

 8. En iyi takas: Tuzsuz, çiğ fındık ve tohum bulun. "Bunlar sağlıklı bir protein ve yağ dozu sağlar ve optimal sinir sistemi işlevi için gerekli olan harika bir B vitamini kaynağıdır." Kotsopoulos diyor. Daha iyi? Filizlenmiş fındık ve tohumları deneyin. Bunlarla, enzim inhibitörleri elimine edilir, bu da fındıkların sindirilmesini kolaylaştırır ve besinlerin asimile edilmesini kolaylaştırır. [! 4371 => 1140 = 1!

 9. Mısır ve Diğer Nişastalı Sebzeler Moderasyonda, mısır ve bezelye çok iyi olabilir, fakat onlarla birlikte denize girmek, salataya ilişkin beslenme dengesinden bahsettiğiniz yerdir. "Nişastalı sebzeler lif ve bol miktarda besin sağlar, ancak bunlar karbonhidrat bakımından en yüksektir" diye açıklıyor St. “Çok miktarda eklendiğinde, salatadaki glisemik cevabı gerçekten artırabilirler.”

 10. En iyi takas: "Salata için sadece bir nişastaya yapıştırın ve porsiyon büyüklüğünü bir fincandan daha az tutun", St. Lif dolgulu tam tahıl iyiliği dozunda, sorgum, bulgur veya buğday çileklerini deneyin.

 11. Bugün bunu yapın: Tuzlu Buğday Berry Salatası

 12. Domuz Pastırması Sağlıklı bir salata hazırlamaya gelince, kesinlikle pastırma bitleri gibi işlenmiş etlerden kaçınmak isteyeceksiniz. Hever, "Bu ürünler kolorektal kanser riskinizi önemli ölçüde artırıyor" diyor. “Amerikan Kanser Araştırma Enstitüsü, onlardan tamamen uzak durmayı öneriyor.”

 13. Bugün bunu yapın: Tempeh ve Susam Soslu Karabuğday Salatası

 14. Yağsız Salata Sosu Basitçe söylemek gerekirse: "Yağsız salata sosu, yeniden adlandırılmalıdır," yüksek şeker sosu ". Ayrıca, bu sargıların çoğu genellikle başka kimyasal maddelerle doludur ve hatta tadına bakmaz bile "diye açıklıyor Keri Glassman, MS, RD, ünlü beslenme uzmanı ve Nutritious Life'ın kurucusu. [! 4371 => 1140 = 1!Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407