Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Eli’nin Cheesecake'i - Görevli İnsanların Odaklandığı

Yavaş Tencere Çikolatalı Tatlı Tarifleri, Hayat Güzeldir

 1. Eli'nin engelli insanları eğitmek, eğitmek ve işe almak konusundaki kararlılığı uzun zamandır devam ediyor. Anixter Merkezi, Sunshine Etkinlik Merkezi, Vaughn Lisesi ve Yeni Ufuklar, Eli'nin geniş ailesinin organizasyonlarından sadece birkaçıdır. Bir şirket tatil partisi yerine Eli'nin personeli, Sunshine Etkinlik Merkezi'nde oyunlar pişiriyor ve ev sahipliği yapıyor. Ağacı Vermek tatilinde, her Eli personeli, en sevdikleri yardım kuruluşuna mal bağışında bulunabilir.

 2. Eli's, gıda endüstrisindeki genç insanlara yardım etmeyi taahhüt ediyor. Chicago Ziraat Bilimleri Yüksek Okulu'ndaki öğrencilerle ortaktır. Eli, gıda endüstrisindeki kariyerlere iş gölgeleme, mentorluk, staj ve burs sağlamaktadır.

 3. Eli's, "bize yiyeceklerimizi sağlayan çevreyi korumaya" yönelik yavaş gıda hareketinin bir parçası. Yemek servisi ambalajı% 100 geri dönüştürülebilirdir. Kır çiçeği balı Eli'nin tatlılarında kullandığı tatlı, Chicago'daki Ziraat Bilimleri Lisesi'ndeki öğrenci kovanlarındandır. Her Dünya Günü, ortaklar Seneca Park'a gider ve Eli M. Schulman Bahçesi'ni temizler.

 4. Eli'nin hayırseverliğinin sınırları yok. Mülteci ile ortaktır. Eli, Bosna, Kosova, Birmanya ve Irak'tan mülteci kiraladı. Bir mülteci Mülteci Birinden öne çıkıyor. Hükümet, protestocularla başa çıkmak için ölüm mangaları gönderdiğinde Elias Kasongo, Kongo'dan üniversite öğrencisi olarak kaçtı. Başlangıçta komşu Zambiya'ya gitmesine rağmen, ölüm mangaları Zambiya'ya girecek ve Kongo'dan kaçan mültecileri öldürecek. Elias, mültecilerin sadece% 1'inin ABD ve Avrupa'ya gönderildiğini söyledi. Bir mültecinin başvurusunun ABD veya Avrupa’ya gelmesinin, soruşturma nedeniyle verilecek üç yıl kadar sürdüğünü belirtti. İlk hedefin mültecileri vatanlarına geri vermek olduğunu söyledi. İlk soru, bir yıl içinde anavatanlarının istikrarlı olup olmayacağıdır. Olmazsa, o zaman mevcut ülke mülteci için güvenli midir? Sadece vatanın ve ilk iniş yerinin bir seçenek olmadığını belirledikten sonra ABD veya Avrupa'ya göç eden mülteciler kabul edilmektedir. O zaman bile ilk başvurudan yeni ülkeye ulaşması üç yıla kadar sürebilir. Elias, Haziran 1994’te Chicago’ya geldi ve Eli’de Ağustos 1994’te bulaşık makinesi olarak çalışmaya başladı. Bugün, Malzeme Satın Alma Müdürü ve Mülteci Üyesi için yönetim kurulunda görev yapıyor.

 5. Şirketin fırın ve kafesi tadım, yemek pişirme gösterileri ve diğer güzelliklerle halka açık. Sevgililer günü çiftçiler için yapılan keklerden, Babalar Günü'ndeki bisiklet sürmelerine, çocuklar için cheesecake dallarını süslemeye, Eli'nin ailenin her üyesi için bir şeyler vardır. Şikago tarzı misafirperverliği ve yemeğini beslemek için bir araya gelerek bu Chicago kurumunu mutlaka ziyaret etmelisiniz. O'Hare havaalanına olan yakınlığı ile şehir merkezinden bir trek, ancak topluluğa olan bağlılığını gördükten sonra Chicago ve dünyadaki en iyi faydayı elde etmenin bir parçası olmaya değer.

 6. "Eli'nin Cheesecake'sini toplumumuzda derin kökleri olan bir aile şirketi olarak korurken, gıda eğitimine ve engelli insanların ihtiyaçlarına özel dikkat göstererek büyüdük. Başarımızı paylaşmaya inanıyoruz. ortaklarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve toplumumuz. " - Eli'nin Cheesecake

 7. Şirketler çalışanlarına değer verirken bir an önce benimle geri çekilin. Çalışan bağlılığının, beş, on, on beş ve yirmi yıllık iş yıldönümünüzde hediyelerle şirketten sadakatle ödüllendirildiği bir zaman. James Stewart'ın karakteri George Bailey'i düşünün, Harika Bir Hayat filminde. Aile ve küçük işletmeler, halklarının en büyük varlıkları olduğunu anlamıştı. Şimdi nostaljiden açgözlülük dünyasına uyanmak iyi ve karı ve CEO'nun altın paraşütünü artırmak için personel ve çalışanlara sağlanan faydaları azalttık. Eli's Cheesecake, işine ve hayırsever modeline nüfuz eden bir aile dinamiği ile misyonuna sadık kalmış bir aile şirketidir. Şirketler, şirket sorumluluğu müşterinin iyi niyetine ve artık kârına çevrilmiş olduğunu fark etmeden çok önce, Eli'nin hayır kolu, kurucunun ilk restoranın penceresinde asılı bir tabelasını açtığından, "eğer açsanız ve para vermeyecekseniz, şirketin DNA'sının bir parçasıydı. ücretsiz." Eli Schulman'ın sloganı “sadaka sizi asla bozmayacaktı” idi. Slogan ve hayırsever mirası, oğlu ve varisi Marc Schulman tarafından sürdürülüyor. Eli'nin Cheesecake'i, bir Chicago gıda kurumu ve insanlara yatırım yapmanın en iyi varlık olduğunu kanıtlayan hayırsever bir elektrik santrali oldu.

 8. Şikago'nun kökleri Eli Schulman'ın Şikago'nun batı yakasında fakir olarak büyümesiyle başlar. Fırıncı olan babası Eli'nin gençken öldüğü için çok çalışması gerekiyordu. Çok çalışmak ve başkalarına yardım etmek, Şikago ile eş anlamlıdır ve "büyük omuzlar kenti" lakabını almıştır. Belki Eli'nin mütevazı başlangıcı cömert ruhunu destekledi. Eli, ilk restoranı Ogden Huddle adlı bir kahve dükkanı açtı. Açılış günü aşçı sarhoş olduğunda Eli mutfağa girdi ve yemek tarifleri için annesini çağırdı. Bu efsanenin başlangıcıydı. Daha sonra Eli'nin Sahne Şarküterisini açtı. 60'larda, Sammy Davis Jr. ve Frank Sinatra gibi Hollywood ünlülerinin uğrak yeri olan Eli'nin Biftek Lokantası'nı açtı. Biftek restoranında peynirli kek imzalı tatlıydı. 1980 yılına kadar, Chicago'nun ilk tadıyla halk, şirketi efsanevi kılan cheesecake iyiliği ile tanışacaktı. Altı yıl önce, Eli'nin biftek evi, bir çocuk hastanesine yer açmak için kapandı. Kapatılana kadar ünlüler ve başkanlar hala sıkça görüldü. Eli Schulman bir Şikago orjinalidir ve mirası tek çocuğu Marc ile yaşar.

 9. YASALARA DEVAM ETME

 10. Geçen hafta Marc ile tanıştım. Birçok kişi Eli Schulman'ı odayı dolduran bir gülümsemeyle bir kişilik olarak tanımladı. Marc alçakgönüllü ve personel ile karışıyor. Durumu için olmasaydı, bir odada fark edilmeden gidebilirdi, ancak şirketin misyonu, özellikle de topluma bağlılığı hakkında sorulduğunda, babası kadar tutkulu. Her çalışanı tanıyor. Onlara asla çalışanları çağırmaz. Herkese ortağı olarak atıfta bulunur.

 11. Marc “İnsanların önemi var ve eğitim ve öğretime adanmışız. Uzun ömürlü ve başarılı bir markanın sırrı; sıkı çalışma, tutku, aileye ve insani çabalara bağlılıktan kaynaklanıyor; Strateji olarak değil: Büyüme toplumda iyi etki etmekten gelir, insanlar başarır, Eli'nin yerinde kalan ve insanlık konusunda tutkulu olan insanlar insanlık konusunda tutkulu olup topluma geri döner. aynı görev. Takım çabası güçtür. Tecrübe ve tutkuyu kopyalayamazsınız, bu yüzden temps kiralamıyoruz. ”

 12. Marc'ın iş ailesine olan bağlılığı açıktı. Onunla görüşmeyi beklemiyordum, çünkü ziyaretim sırasında şirketin denetlenmesi gerekiyordu. Bununla birlikte, Marc, şirketin tarihini açıklamak ve ortaklarının benden sonra bakmasını sağlamak için çok fazla zaman harcadı. Bir ortak, başka bir ortakın işitme engelliler olduğunu paylaştığı için, tüm denetçiler Wright Community College'da bir işaret dili dersi aldı, böylece toplantılarda onunla iletişim kurabildiler. Onların gerçek kimliği budur!

 13. BÜYÜK ÇOCUK TOPLUMU

 14. DOSTU TOPRAK

 15. KÜRESEL CITIZEN

 16. GIDA AİLE VE EĞLENCEDonate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407