Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Düğün Tören ve Resepsiyon Arasındaki Gecikme Zamanı; 3 Sebep: # x27; Kötü Bir Fikir

8. Büyük Bir Düğün Atmak Yerine, Bu Çift İzlanda'da Eloped

 1. Düğün töreniniz ile resepsiyon şenlikleriniz arasındaki eylemde bir mola vermenin tamam olup olmadığı sorusu, düğün planlamasında çok fazla gündeme geldi - sahilde gidilecek yer düğünleri için çok fazla değil kiliselerde evlenen çiftlerin ilk tercih ettikleri düğün tarihlerinde uygun olan zaman dilimlerini kapmak zorunda kaldıkları gibi. [! 10766 => 1140 = 1!

 2. Maalesef, konuklarınızın çoğu otelindeki barda ya da düğün mekanınızda vakit geçirecek (bazen aynı yer). Birbirlerini tanıyanlar, odalarında içki içebilirler - hepsi alemde. Sonuç nedir? Büyük ölçüde boşa harcanmış bir grup düğün davetlisi, başka bir beş saat veya daha fazla ücretsiz açık barın avantajlarından faydalanmak için bir düğün resepsiyonuna iner. Bu felaket için bir reçete.

 3. İnsanlar neden resepsiyonu günün ilerleyen saatlerine erteliyorlar? Birkaç nedenden dolayı:

 4. 1) Bazı kiliseler sadece haftanın belirli günlerinde günün belli saatlerinde tören yapacaklar. Ancak gelin ve damat ne olursa olsun hala bir akşam resepsiyonu istiyor.

 5. 2) Tören mekanı popüler ve günün yalnızca bir saat diliminde mevcut - ancak gelin ve damat akşamları resepsiyon alanını seçti.

 6. 3) Gelin ve damat, düğünlerinin bir dakikasını kaçırmak istemiyorlar - ama HOURS fotoğraf ve video istiyorlar - bu yüzden misafirlerini kendilerini eğlendirmek için yolluyorlar Gelin ve damadın etkinliğe büyük bir giriş yapması ve partiyi başlatması için uygun olana kadar birkaç saat.

 7. Düğün töreninizden hemen sonra resepsiyonunuzun hemen yapılmasını düşünmenizi şiddetle tavsiye ediyorum, sadece misafirlerin çoğu onları bıraktığınız zaman aralarında sakıncalı olacağı için değil unentertained.

 8. 1) Bu konuklar için uyku zamanı olamaz - en azından bayanlar için değil. Düğün töreninde elbise ve makyaj yapacaklar ve saçlarını yapacaklar. Birkaç saat çökmeleri ve yeniden hazırlanmaları gerekiyorsa, bu bir sıkıntıdır. Bu nedenle, yukarıda belirtilen bar eğlence forays.

 9. 2) Şehir dışında kalan konuklar, özellikle başka bir çok misafir tanımıyorlarsa, tam anlamıyla mola süresi boyunca yapacak bir şeyleri yoktur. Yapacak çok fazla olan bir yerle (Key West gibi) evleniyorsanız, önemli olmayabilir. Ancak evde evlendiğiniz zaman (ve ev en büyük heyecanın Starbucks'la yaşadığı Podunk kasabası olur) insanlar sıkılacaklardır. Ve bu konuda kaltak olacaklar.

 10. 3) Günün farklı saatlerinde düğünler farklı kıyafetler gerektirir. 4: 00'den önce bir düğüne tam boy resmi bir elbise giymek uygun değildir. "Maksi elbise" yönündeki popülerlik eğilimi biraz değişmiş olsa da, günün sonunda bir akşam resepsiyonu için daha fazla giyinirsiniz. Bu görgü kuralları. Sabah saat 11: 00'de evlenip, akşam saat 7: 00'de kara kravatlı resepsiyonunuzu başlatırsanız, kadın misafirleriniz için bir gardırop ocağı yaratırsınız. Çocuklar her ikisine de aynı smokin giyebilir (artık kimse sabah palto yapmaz) - bayanlar, çok değil.

 11. Törenle resepsiyon arasında biraz zaman geçirmeniz gerekiyorsa, alternatif aktivitelerle ilgili önerilerde bulunmak için elinizden geleni yapın (yani, içmeye alternatifler). Belki de büyüleyici bir yer olsa, ada ya da kasaba turu düzenleyebilirsiniz.

 12. Dağlarda evlenmek mi? Özel bir arabada grubunuz için bir tren turu ne olacak? Güzel bahçeli bir evde evlenecekseniz, bahçede kroket, badminton ve diğer düşük ter oyunları sunarken bir çadırın altında limonata ve buzlu çay yapmayı düşünün. Onları eğlendirecek ve ayık tutacak her şey.

 13. Bir dahaki sefere, Vieques'teki Düğünlerden mutlu evlilik planlaması!Donate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c