Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Doğum Günleri: Kutlama Nedeni!

# 6 Ev Temizliği

 1. Amerikan Kanser Derneği tarafından yayınlanan son anket sonuçları, bir kez daha sağlıklı bir yaşam tarzının faydalarını pekiştiriyor ve bulgular kesinlikle kutlamaya neden oluyor. Sağlık ve doğum günlerine ilişkin tutumlar arasında güçlü bir bağlantı olduğunu gösteren çevrimiçi anket, mükemmel sağlıkta olduklarını söyleyen kişilerin doğum günlerini özel ve heyecan verici olayları dikkate alma ihtimalinin daha yüksek olduğunu ortaya koydu.

 2. Ek olarak, anket mükemmel sağlıkta olduklarını söyleyenlerin doğum günlerini kutlamayı sevmenin neredeyse iki katı olduğunu, genellikle onları eğlenceli bulduklarını ve doğum günlerinde kendilerine göre daha özel hissettiğini tespit etti. Onlar sağlıkları kötüdür.

 3. Açıkçası, bu sonuçlar sağlıklı ve dengeli bir yaşam tarzı sürdürmenin yararları hakkında başka bir hatırlatıcı. Sadece harika görünmek ve mükemmel görünmekle kalmayacak, aynı zamanda mükemmel bir doğum günü partisi konuğu olacaksınız!

 4. Sonuçlar, toplumun daha doğum günleri olan bir dünya hayal etmelerini isteyen, Toplumun Doğum Günü Resmi Sponsoru kampanyasının bir parçası. Daha fazla doğum günü, arkadaşlarımız ve ailemizle daha fazla zaman geçirmek ve yaşamlarındaki önemli kilometre taşlarını kutlamak için daha fazla fırsat anlamına gelir.

 5. Amerikan Kanser Birliği'nin daha fazla doğum günü yaratma çabasının büyük bir kısmı, günlük yaşamlarında sağlıklı seçimler yaparak insanların iyi kalmasına yardımcı olmak. Bir çocuk, bir yetişkin veya kendiniz için bir parti planlıyor olsanız da, kutlamanızı yıllar boyunca daha fazla doğum günü yaratmaya yardımcı olacak eğlenceli ve yaratıcı yollar var.

 6. Aktif Ol. Misafirlerinizi hareketlendirmek için doğum günü kutlamanız için aksiyon odaklı bir tema seçin - havuz partileri, futbol oyunları, dans partileri veya çöpçü avları çocuklar ve yetişkinler için çok eğlencelidir. Sağlıklı bir rekabet gibi bir şey yok!

 7. Hazırlanın. Dışarıda bir partiye ev sahipliği yapıyorsanız, onları unutmuş olabilecek misafirler için güneş kremi (en az 15 SPF) ve elinizde ilave şapka bulundurun. Kutlamalarınızı içeride barındırıyorsanız, sigara içilmeyen bir restoran veya mekan bulun veya evinizde bulundurun ve konuklara sigaraların karşılanmadığını hatırlatın.

 8. Food-Smart'da kalın. Doğum günlerinin kutlamakla ilgili olduğunu biliyoruz, ama pastanı alabilir ve sağlıklı kalabilirsin. Konuklarınızla paylaşmayı seçebileceğiniz çok sayıda sağlıklı ve lezzetli yiyecek var. Patlamış mısır, kraker, fırınlanmış cips ve salsa gibi az yağlı atıştırmalıklar ve ızgara tavuk veya karides şişleri gibi sağlıklı yemek seçenekleri sunmayı düşünün. Doğum günü pastanızı sıfırdan yaparak daha sağlıklı pişirebilirsiniz, böylece malzemeleri kontrol edebilir ve elma püresi için tereyağını değiştirmek gibi akıllı değişiklikler yapabilirsiniz.

 9. Daha fazla doğum günü hediyesi verin. Daha doğum günleri olan bir dünya yaratmak için harekete katılmak, kendi özel kutlamanızla sınırlı değil. Yıl boyunca arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize doğum günü hediyeleri vererek, sağlık ve zindeliği göz önünde bulundurarak, önemsediğiniz kişilerin daha fazla mum ışığını dört gözle beklemelerine yardımcı olabilirsiniz. İşte insanların iyi kalmasına yardımcı olacak bazı yaratıcı hediye fikirleri: Aşçılar veya aşçılar için: Aromalı yağları ve sirkeleri salata için yapılan büyük bir kapta paketleyin. Elmalı tart, zester, limon / limon sıkacağı, sarımsak kırıcı, zencefil ve hindistan cevizi rendesi gibi sağlıklı pişirme gereçleriyle dolu bir sepet oluşturun. Porsiyon büyüklüğü bilinçli aşçı (ve yiyen) için, yemek skalası vermeyi, ölçü kaplarını ve / veya çekici ölçü kaşıklarını kullanmayı düşünün.

 10. Amerikan Kanser Derneği’nin çabaları sayesinde, on bir milyon kanser mağduru bu yıl doğum günlerini kutlayacak. Bu konuda kutlamak için ne değil?

 11. Doğum günlerinde daha fazla hareket için bana ve Topluma katılmak için www.morebirthdays.com adresini ziyaret edin.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407