Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Doğal olarak Bronzluktan Nasıl Kurtulur

Probiyotik Eklemeli miyim?

 1. Bariz bir çiftçi tenisi ya da bronzlaşma yatağı-yanlış giden bir durum olsun, bronzlaşma ile ilişkili cilt tonu değişikliklerini azaltmak çok basit, ancak biraz zaman alabilir. Uzun yaz günleri, arkadaşlarınızla ve ailenizle anılarını yaşamaktan zevk almanız ya da sadece sıcak bir öğleden sonrayı şımartmak için saatlerce yoğun güneş ışığı alır. Güneşin UVA ve UVB ışınlarına bu günlük maruz kalma, cildin melatoniniyle reaksiyona girerek güneş ışığına en çok maruz kalan bölgelerdeki cilt tonunu koyulaştırır. Zamanla karanlık bir bronzluktan kurtulabilirsiniz.

 2. 10: 00-3: 00 arasında doğrudan güneş ışığına maruz kalmamaktan kaçının. Bu saatler, en yoğun güneş ışığına maruz kalmayı sağlar ve cilt rengine ve genel cilt sağlığına olumsuz reaksiyonlara neden olabilir. NSC.org ekibine sabahları yürüyüş yapmak veya yoğunluğun düşük olduğu akşamları güneş ışığının tadını çıkarın.

 3. Yüzünüze, boynunuza, kollarınıza ve bacaklarınıza veya bronzluğun giderilmesini istediğiniz ve güneş ışığına maruz kalabilecek herhangi bir bölgeye SPF 35 veya daha fazla güneş koruyucu uygulayın. CosmeticsDesign.com ile. Bulut örtüsü bile güneşin güçlü dokunuşuna karşı koruma sağlamaz, bu nedenle cildinizi yeterli güneş koruyucu kullanarak bronzlaşmaya karşı koruyun.

 4. Normal cilt tonuna dönmek istediğiniz daha koyu tenleri örten ve koruyan giysiler giyin. Güneşin sert ışınları, vücudu kaplayan pamuk veya polyester katmanlarını delmekte zorlanır. Dışarıda ve dışarıdayken, daha fazla maruz kalmamak için uygun giysiler giyin.

 5. Cildinizi her gün ovalayıp temizleyin. Bu, ölü cilt hücrelerini kaldıracak ve görülecek yeni cilt oluşturmak için hücre dönüşümünü destekleyecektir, Living.Health.com ile çalışanlara açıklayın. Cildi yeterince ovalamak için lif kabağı süngeri veya doğal kıl gövdeli fırça ile birlikte yumuşak peeling kremleri kullanın.

 6. Bariz bir çiftçi tenisi ya da bronzlaşma yatağı-yanlış giden bir durum olsun, bronzlaşma ile ilişkili cilt tonu değişikliklerini azaltmak çok basit, ancak biraz zaman alabilir. Uzun yaz günleri, arkadaşlarınızla ve ailenizle anılarını yaşamaktan zevk almanız ya da sadece sıcak bir öğleden sonrayı şımartmak için saatlerce süren yoğun güneş ışığı sağlar. Güneşin UVA ve UVB ışınlarına bu günlük maruz kalma, cildin melatoniniyle reaksiyona girerek güneş ışığına en çok maruz kalan bölgelerdeki cilt tonunu koyulaştırır. Zamanla karanlık bir bronzluktan kurtulabilirsiniz.

 7. 10: 00-3: 00 arasında doğrudan güneş ışığına maruz kalmamaktan kaçının. Bu saatler, en yoğun güneş ışığına maruz kalmayı sağlar ve cilt rengine ve genel cilt sağlığına olumsuz reaksiyonlara neden olabilir. NSC.org ekibine sabahları yürüyüş yapmak veya yoğunluğun düşük olduğu akşamları güneş ışığının tadını çıkarın.

 8. Yüzünüze, boynunuza, kollarınıza ve bacaklarınıza veya bronzluğun giderilmesini istediğiniz ve güneş ışığına maruz kalabilecek herhangi bir alana SPF 35 veya daha fazla güneş koruyucu uygulayın CosmeticsDesign.com ile. Bulut örtüsü bile güneşin güçlü dokunuşuna karşı koruma sağlamaz, bu nedenle cildinizi yeterli güneş koruyucu kullanarak bronzlaşmaya karşı koruyun.

 9. Normal cilt tonuna dönmek istediğiniz daha koyu tenleri örten ve koruyan giysiler giyin. Güneşin sert ışınları, vücudu kaplayan pamuk veya polyester katmanlarını delmekte zorlanır. Dışarıda ve dışarıdayken, daha fazla maruz kalmamak için uygun giysiler giyin.

 10. Cildinizi her gün ovalayıp temizleyin. Bu, ölü cilt hücrelerini kaldıracak ve görülecek yeni cilt oluşturmak için hücre dönüşümünü destekleyecektir, Living.Health.com ile çalışanlara açıklayın. Cildi yeterince ovalamak için lif kabağı süngeri veya doğal kıl gövdeli fırça ile birlikte yumuşak peeling kremleri kullanın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407