Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Deborah Lindquist: Yeşil Renk, Aziz Patrick Günü, Gökkuşağının Sonu

Gerçek Nedeni Pahalı Makarna Ucuz Eşyalardan Daha Lezzetli Tadı

 1. Deborah Lindquist tarafından

 2. Aziz Patrick günü yeşil giymezsem, sıkışır mıyım? Altın pot ne olacak?

 3. İrlanda folkloruna göre, "Zümrüt Adasındaki" yaramaz cinler kıstırma geleneğini başlatanlardı. Çocuklar uygulamaya koydu, ancak güvende olması için, bu ayın St. Patrick Günü adlı İrlanda-Amerikan tatilinde yeşil giyindi. Efsaneye göre, renk sizi bu cılız cinlerle görünmez kılar, bir tanesini yakalamayı daha kolay hale getirmenin ve gökkuşağının sonuna götürülmesinin sağladığı avantajı, kesinlikle bir altın kap bulacağınız anlamına gelir.

 4. Ve kim bundan hoşlanmaz ki?

 5. Yeşil rengin ne önemi yok, bildiğim kadarıyla. Üzerinde yeşil olanı iyi göreni giyerim diyorum En parlak yeşilden tozlu adaçaya, sizin için mükemmel bir yeşil ton var.

 6. Parlak Yeşiller Sizi ağaçlarda görünmez hale getirmenin faydasını eklerken, bu kamuflaj desenli eski paraşüt etek güzel ve parlak bir seçenektir. Bir büstiyerle ya da aşağıya basit bir tişört ve sevimli düz sandaletler ile giyinmiş, günden akşama kolayca geçebilir.

 7. Fotoğraf Pattie Traynor

 8. Zeytin Yeşili Zeytin yeşili, kendi başına çok yönlü bir nötr haline gelmiştir, çünkü neredeyse hayal edilebilecek herhangi bir renkle giyilebilir. Bu vintage paraşüt, metalik deri aplikeli ceket, sıska koyu kot pantolonların ve çivili moto botların üzerine atılabilir veya bu ipek saçaklı sineklik etek gibi kadınsı bir etekle süslenebilir.

 9. Fotoğraf Chika Okazumi tarafından

 10. Tozlu Adaçayı Yeşili Çok yönlü fakat yumuşak, ağartılmış yeşil, adaçayı yeşili, mevsim ilkbaharda hareket ederken özellikle güzeldir. Burada tozlu turkuaz renkli bağcıklı bir dantel büstiyer ile birleştirildiğinde, bu klasik paraşüt etek, gardırobunuza kolay ve rahat bir şekilde eklenebilir. Kim günden akşama kadar kolay hareket eden bir eteği sevmez ki?

 11. Fotoğraf Pattie Traynor tarafından Aziz Patrick gününün ruhunu kendi tarzınıza göre eğlenceli ve modaya uygun kılan bu efsanevi İrlanda bayramını kutlamak için yeşil giyin. Sadece kendi altın kaynağını bulabilirsin!

 12. Amerika'nın çevre bilincine sahip tasarımcılarının en çok rağbet ettiği tasarımcılarından biri olan Deborah Lindquist, "reenkarne" ve kaşmir, kenevir ve bambu gibi yeni dünya dostu kumaşların karışımından nefis kıyafetler yaratıyor. Lindquist'in öncü kıyafetleri Elle, In Style, Lucky, WWD, Vibe, People, Brides ve Maxim gibi birçok yayında sergilendi. Ayrıca, Lifetime'ın İyi Çıplak Nasıl Görünür ve Hollywood'un Hollywood Yeşiline Erişin bölümleri sırasında, bir nevi eşsiz parçalarını yakalayabilirsiniz. Rihanna, Pembe, Christina Aguilera, Jessica Simpson, Paris Hilton, Keisha Cole ve Jessica Alba gibi trend belirleyicileri giydi. Deborah hakkında daha fazla bilgi edinmek için basın sayfasına ve bloguna göz atın.

 13. Deborah Lindquist tarafından

 14. Aziz Patrick günü yeşil giymezsem, sıkışır mıyım? Altın pot ne olacak?

 15. İrlanda folkloruna göre, "Zümrüt Adasındaki" yaramaz cinler kıstırma geleneğini başlatanlardı. Çocuklar uygulamaya koydu, ancak güvende olması için, bu ayın St. Patrick Günü adlı İrlanda-Amerikan tatilinde yeşil giyindi. Efsaneye göre, renk sizi bu cılız cinlerle görünmez kılar, bir tanesini yakalamayı daha kolay hale getirmenin ve gökkuşağının sonuna götürülmesinin sağladığı avantajı, kesinlikle bir altın kap bulacağınız anlamına gelir.

 16. Ve kim bundan hoşlanmaz ki?

 17. Yeşil rengin ne önemi yok, bildiğim kadarıyla. Üzerinde yeşil olanı iyi göreni giyerim diyorum En parlak yeşilden tozlu adaçaya, sizin için mükemmel bir yeşil ton var.

 18. Parlak Yeşiller Sizi ağaçlarda görünmez hale getirmenin faydasını eklerken, bu kamuflaj desenli eski paraşüt etek güzel ve parlak bir seçenektir. Bir büstiyerle ya da aşağıya basit bir tişört ve sevimli düz sandaletler ile giyinmiş, günden akşama kolayca geçebilir.

 19. Fotoğraf Pattie Traynor

 20. Zeytin Yeşili Zeytin yeşili, kendi başına çok yönlü bir nötr haline gelmiştir, çünkü neredeyse hayal edilebilecek herhangi bir renkle giyilebilir. Bu vintage paraşüt, metalik deri aplikeli ceket, sıska koyu kot pantolonların ve çivili moto botların üzerine atılabilir veya bu ipek saçaklı sineklik etek gibi kadınsı bir etekle süslenebilir.

 21. Fotoğraf Chika Okazumi tarafındanDonate - BNB: bnb16ghhqcjctncdczjpawnl36jduaddx5l4eysm5c