Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Crowdfunding, Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlara ve Bağışçılara Nasıl Faydalanıyor?

 1. Dünyada çok fazla şey yapılıyor ve pek çok insan bu iyi işleri desteklemek istiyor. Ancak, taban örgütlerini dünyadaki potansiyel bağışçılara maruz bırakmak zor ve bağışçıların ilgilerini çeken projeler hakkında bilgi alması zor.

 2. Daha da kötüsü, bazen bir kuruluştan haberdar olduğunuzda, hoş web sitesi ve tanıtımın yaptığı gibi bir şey yapmıyor. "Üç Bardak Çay" kuruluşu olan Orta Asya Enstitüsü'nü düşünün. Pakistan ve Afganistan'da özellikle kız çocuklara eğitim sağladığı söyleniyordu ama ... öyle değil, aslında değil. Crowdfunding Platformları Alıcıları ve Satıcıları Bağlayın GlobalGiving'e girin, iyi iş yapanları, onları desteklemek isteyenlerle birleştiren çevrimiçi bir pazar. Bağışçılar bulundukları yere veya yapılan iş türüne, bu felaket kurtarma, eğitim veya sağlık durumlarına göre destekleyecek projeleri arayabilirler.

 3. Bu toplu altyapı ve fon yaratma amaçlı görünürlük havuzuna "kitle fonlaması" deniyor!

 4. Bağışçılar için Crowdfunding Güven ve Durum Tespiti Sağladı 10 dolar kadar az para veriyor olsanız bile, bağışlarınızı almanın kar amacı gütmeyen kuruluş için gerçekten bir fark yarattığına dair güvence istiyorsunuz. New York Menkul Kıymetler Borsası, şirketleri halka açılmadan önce halka arz etmeden önce, GlobalGiving sitede projeleri listelemeden kar amacı gütmeyen kuruluşlara veteriner olarak kabul ediyor. [! 2867 => 1140 = 1!

 5. GlobalGiving, site ziyaretleri yapmak ve zaman içinde önemli miktarda site denetlemek için gönüllüleri işe alıyor. Ziyaretler, en ağır bağış hacmine sahip alanlara önceliklidir. Bu yıl afet yardımı fonlarını takip etmek için Japonya'yı ziyaret ediyor. Personel, aynı zamanda kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve bunların etkilerini kontrol etmek için kilit yerlere gönderilir.

 6. “Alan programımızı, giriş ve durum tespiti süreçlerimizin tasarlandığı gibi çalışmasını sağlamak için tasarladık,” dedi GlobalGiving Baş Program Sorumlusu John Hecklinger. “Saha varlığımızı bağış akışına uyacak şekilde kalibre ediyoruz ve saha çalışmamız kısmen bağış alanlarının izlenmesi ile ilgili olmakla birlikte, aynı zamanda GlobalGiving'in hizmet paketini daha iyi kullanmalarına yardımcı olmakla da ilgili.”

 7. Proje liderleri, tıpkı bir kamu şirketinin hissedarları üç aylık ve yıllık raporlarla güncellemesi gibi, projelerin ilerleyişine ilişkin bağışçıları düzenli aralıklarla güncellemektedir. [! 2867 => 1140 = 1!

 8. GlobalGiving, NYSE’in yapmadığı bir şeyi de yapıyor: Para iade garantisi veriyor. Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar için, Crowdfunding Pozlama ve Destek Sağlar Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için GlobalGiving, projelerini GlobalGiving'te başarılı bir şekilde tanıtmak için eğitim sunar. Hecklinger, "Çevrimiçi araçlara ilk kez erişen STK'lar için, destek ve eğitimin fon toplama ve ağları genişletme yeteneklerinde gerçekten büyük bir fark yaratabileceğini bulduk" dedi. “Saha çalışmamız sadece izlemek için değil, proje organizasyonlarımızı desteklemek ve harekete geçirmek için de tasarlandı.”

 9. GlobalGiving'e katılmaya izin verilmeden önce, kar amacı gütmeyen kuruluşların ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını göstermeleri gerekiyor: aşağıdakileri içeren bir görev. Her biri bir GlobalGiving projesi haline gelmeden önce, Açık Bir Mücadele olarak adlandırılan bir deneme süresi boyunca en az 50 bağışçıdan 4.000 $ kazanmalıdır. Ölçüm yapanlar için destek eğitim, danışma ve akran desteğine erişim yoluyla devam ediyor.

 10. GlobalGiving gibi aracılar kar amacı gütmeyen kuruluşlarla potansiyel bağışçılar arasındaki bilgi boşluğunu kapatıyor. Bu, kar amacı gütmeyen kuruluşun görünürlüğünü artıran ve bağışçıların bağışlarının iyi bir şekilde kullanıldığına dair güven veren Good Housekeeping onay damgasını artıran bir pazarlama danışmanının birleşimidir.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407