Filtre
Sıfırla
SıralaAlaka
vegetarianvegetarian
Sıfırla
 • Malzemeler
 • Diyetler
 • Alerjiler
 • Beslenme
 • Teknikleri
 • Mutfaklar
 • Zaman
Olmadan


Cadılar Bayramına Geri Dönmenin 7 Yolu

Montaj

 1. Çocukken, Cadılar Bayramı tamamen almakla ilgilidir: korkutmalar, kostümler ve tabii ki şekerlemeler. Cadılar Bayramı'nın sizin ve çocuklarınızın herkes için bazı ikramlar içermesini istiyorsanız, İşte All Hallows 'Eve’e geri dönmek için Etki onaylı bazı ipuçları:

 2. 1) Kostümün için Kurtuluş Ordusuna veya Şerefiyeye git. Bir dükkandan pahalı bir kostüm için harcayacağınız paradan tasarruf edersiniz ve düşük gelirli hane halklarına büyük faydalar sağlayan bir kurumu desteklersiniz. Bu adım, özellikle planlanan Halloween kostümü 70'lerin disko fanatiği veya indie hipster ise, yararlıdır.

 3. 2) Çocuklara ve askerlere şeker bağışlayın. Minnettarlık Harekatı ordu üyelerine bakım paketleri gönderir ve artık Cadılar bayramı şekeri eklemekten mutluluk duyar. Paketlerinin çoğu 11 $ veya daha düşük bir fiyata gönderilebilir.

 4. Çoğu gıda bankası, çocuklar için artık şeker toplar ve yerel okullar da genellikle Cadılar Bayramı sonrası koleksiyonuna katılır. Mevcut programlar için yerel okul bölgenizi veya gıda bankanızı arayın.

 5. 3) UNICEF için Trick-or-Treat'da yer alın. 1950'den bu yana Amerika'daki aileler UNICEF için Cadılar Bayramı'nda para toplayarak 144 milyon dolardan fazla para topladılar. 30 Ekim'e kadar para toplamak için turuncu bir kutu sipariş edebilir veya kendi toplama kutunuzu yapabilirsiniz.

 6. 4) Görme Gecesi’ne katılın. Her Cadılar Bayramı, Lions Club International, gözlükler için bağış toplamaktadır. Görme Gecesi (Cadılar Bayramı) 'da, oyunda numara yapanlar, kullanılmış gözlükleri muhtaç kişilere vermelerini rica eder (ilk önce el ilanları ya da mahallenizi bilgilendirirseniz yardımcı olur).

 7. 5) SocialVibe'nin Click4Good kampanyasıyla bir Sebep destekleyin. Bu online hile veya tedavi oyunu, kullanıcıların sadece gelişmekte olan ülkelere temiz su vermelerine, AIDS'ten etkilenen çocuklara bakmalarına veya kanser araştırmasına katkıda bulunmalarına izin veriyor.

 8. 6) Geri vermek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, AllForGood.org arama aracını kullanarak bölgenizdeki gönüllü fırsatları daraltabilirsiniz. Posta kodunuzu girin ve ardından Cadılar Bayramı'nı arayın.

 9. 7) Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için bir Cadılar Bayramı Partisi düzenleyin. İnsan hakları, ücretsiz klinikler, çevre ya da evsizlik olsun, bir Cadılar Bayramı partisi tercih sebebinizi desteklemenin harika bir yoludur. Misafirlerinize bir şişe şarap bırakmalarını ve toplama kutusuna gitmek yerine 10 dolar getirmelerini söyleyin. Favori değiştiriciniz olarak giydirerek ruhu yakalayın. (Nicholas Kristof bu yılki en moda kostüm).

 10. Çocukken, Cadılar Bayramı tamamen almakla ilgilidir: korkutmalar, kostümler ve tabii ki şekerlemeler. Cadılar Bayramı'nın sizin ve çocuklarınızın herkes için bazı ikramlar içermesini istiyorsanız, İşte All Hallows 'Eve’e geri dönmek için Etki onaylı bazı ipuçları:

 11. 1) Kostümün için Kurtuluş Ordusuna veya Şerefiyeye git. Bir dükkandan pahalı bir kostüm için harcayacağınız paradan tasarruf edersiniz ve düşük gelirli hane halklarına büyük faydalar sağlayan bir kurumu desteklersiniz. Bu adım, özellikle planlanan Halloween kostümü 70'lerin disko fanatiği veya indie hipster ise, yararlıdır.

 12. 2) Çocuklara ve askerlere şeker bağışlayın. Minnettarlık Harekatı ordu üyelerine bakım paketleri gönderir ve artık Cadılar bayramı şekeri eklemekten mutluluk duyar. Paketlerinin çoğu 11 $ veya daha düşük bir fiyata gönderilebilir.

 13. Çoğu gıda bankası, çocuklar için artık şeker toplar ve yerel okullar da genellikle Cadılar Bayramı sonrası koleksiyonuna katılır. Mevcut programlar için yerel okul bölgenizi veya gıda bankanızı arayın.

 14. 3) UNICEF için Trick-or-Treat'da yer alın. 1950'den bu yana Amerika'daki aileler UNICEF için Cadılar Bayramı'nda para toplayarak 144 milyon dolardan fazla para topladılar. 30 Ekim'e kadar para toplamak için turuncu bir kutu sipariş edebilir veya kendi toplama kutunuzu yapabilirsiniz.

 15. 4) Görme Gecesi’ne katılın. Her Cadılar Bayramı, Lions Club International, gözlükler için bağış toplamaktadır. Görme Gecesi (Cadılar Bayramı) 'da, oyunda numara yapanlar, kullanılmış gözlükleri muhtaç kişilere vermelerini rica eder (ilk önce el ilanları ya da mahallenizi bilgilendirirseniz yardımcı olur).

 16. 5) SocialVibe'nin Click4Good kampanyasıyla bir Sebep destekleyin. Bu çevrimiçi oyun ya da tedavi oyunu, kullanıcıların sadece gelişmekte olan ülkelere temiz su vermelerine, AIDS'ten etkilenen çocuklara bakmalarına ya da sadece tıklama hareketi yoluyla kanser araştırmalarına katkıda bulunmalarına izin veriyor.

 17. 6) Geri vermek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, AllForGood.org arama aracını kullanarak bölgenizdeki gönüllü fırsatları daraltabilirsiniz. Posta kodunuzu girin ve ardından Cadılar Bayramı'nı arayın.Donate - Crypto: 0x742DF91e06acb998e03F1313a692FFBA4638f407